Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

emmka3
11. mar 2010

ivanka vtaj 🙂 porozpravaj nam nieco o sebe ... my sme tu take ukecane 😉

Deni, a co viac ti treba zariadene ... sak laska (spalna) ide cez zaludok (kuchyna) 😀

deniskateniska
11. mar 2010

no presne tak.. to poznam... a vcera sa muz povadil skoro zo svokrom.. viete ake boli kedysi postielky - zelezne, a vpredu sietka... tak to svokor povedal - ved to budete mat tak do dvora.. no muz sa zacal rehotat ze ci mu nedrbe.. a periny..presne.. my mame co sme dostali 2 pary a vcera vypratavali izbu a secko na pojd zvlacali.. ma slo drbnut.este ze tam je jedna izba urobena, ze tam nezvlacaju blbosti a druha je pojd ale to sa vypratavalo ked robili strechu tak tam moc toho nieje nastastie a zase.. ved to na pojd..tam si das... a muz hned... "na kieho boha nam to bude"... a oco furt..na hento a tamto.. tak sa skoro zvadili a po polhodine oco povedal ok, robte si ako chcete, vy budete byvat... tak som zvedava... ale namiesto toho ze sa to dava na pojd, oco zacal davat do garaze, kde sa nieje kde pohnut.. ma ide drbnut... na neviem.. normalne zacinam lutovat ze sme si radsej nekupili byt v dk.. som sa mohla na secko prerabanie vysrat a mat pokoj... och... 😒 😖 😠

emmka3
11. mar 2010

bolul, a ty komu posielas pozvanky? 😀 neboj, mozno si ta neprida, a ked mu bloknes pristup do albumov, tak ani nezisti, bude si mysliet, ze nemas fotky a po case, ked to nebude tae cerstve ho vymazes ... ja to tak robim 😉 ale len s typkami, tak sa baby nebojte 😀

a nepiste tak vela, bo nestiham citaaatttttttttt 😎

emmka3
11. mar 2010

maji, na zadku nie su krcove zily, tam nemaju byt kde, krcove zily sa robia len na nohach, v tehu pripade 😅 to budu asi tie strie, ale neboj, ako pise bolul, tak oni vyblednu ... ja mam z puberty nejake na zadku a ani ich nevdiet, z tehu nastastie ziadna nepribudla ale tiez ma svrbievala az palilo okolo pupka, ale potierala som sa a prestalo

emmka3
11. mar 2010

deniska, skus na tu stipajucu kozu cistu nechtikovu masticku z lekarne, mne to veeelmi pomohlo ... som tomala okolo pupka a velmi to stipalo ani dotknut, ale toto mi to ukludnilo ...

deniskateniska
11. mar 2010

emmka diky.. skusim.. najviac to stipe ked tam mam na tom oblecenie.. teraz to nahodou nestipe, ale inak skoro stale.. ja som si myslela najprv ze to je zvnutra, ale ked sa nemozem toho ani dotknut.. tak ma ide sibnut.. bo ma drobec furt na tu stranu tlaci ked si vystiera nozicky 😀 ani stuchnut ho ani nic 😀

emmka3
11. mar 2010

tak som Vas docitala, vy ste sa teda rozpisali 😀

a k vecom "co sa zidu", tak my mame 2 pivnice a komoru, takze zacina byt skladisko, ale ked sa nastvem, tak povyhadzujem vsetko ... prese ako pise Anicka, co sa rok nepouziva, tak vyhodit ... ja to robim aj s oblecenim tak ... len teraz je to take otazne, bo by som vyhodila asi celu skrinu, kedze poriadne oblecko mi uz druhym rokom netreba 😅

emmka3
11. mar 2010

deni, presne j mna to najviac bolelo, ked som mala na tom oblecenie, mozno som to mala osuchane alebo co, no neviem, ale pomohla mi ta mast, a skusala som aj rozne telove mlieka a nic ... mozno kym kupis, tak aj nechtikova indulona zaberie

deniskateniska
11. mar 2010

no idem si hned natriet dufam ze to pomoze..dakujem za radu 😉

jana2033
11. mar 2010

majdiška ale zase dobre aj ked zavolaš a budeš vedieť 😝 , ja vždy ak tak znamym tiež volavam, a ten marec tak prejde že to budeš mať šupitom za sebou

mayocka ja som tiež tak isto si vravela na zadku nesvrbelo nič iba brucho som natierala a ked som videla čo mam po zadku 😠 , a teraz najnovšie dva/tri tyždne do zadu sa mi robia aj na bruchu presne okolo pupka a ide mi to dalej ☹ , a človek sa natiera denno denne

dneska som bola na poradni tak pôrod sa nechystá 😒 ..som stale zavretá krčok drží pani ide ma poraziť tak som sa modlila aby to už tento týžden prišlo a malej sa nechce vôbec na svet. tak ešte o týžden idem no a potom som zvedavá

majdiska
11. mar 2010

jani ja skôr vypisujem, lebo ujkovi čo som volala, tak bol akoby sa práve zobudil.. a vieš z bývalej práce sa držím jednej teorie, čo nie je na papiery, to neplatí 😉
takže ked mi pani odpísala, tak som si účtovné zápisy vydokladovala jej stanoviskom a bolo 🙂
ja som sa hned od začiatku tehu všade mastila, pchala do seba vitamíny a bolo.. krčové žily som nemala, ale zato som puchla jedna radosť 🙂

danka.k
11. mar 2010

ja som sa natierala cez tehu asi ako bolulka.. mast som videla fakt asi 2 razy za mesiac aj to mozno prehanam 😀 a strie ziadne, dufam ze to tak bude aj pri druhom....

janka ja vravim ze cakas na prvy jarny den 😀

danka.k
11. mar 2010

a pridala somj foto ako sme maleho ostikali 😀

deniskateniska
11. mar 2010

baby mate niekto skusenosti s tvrdnutim bruska? ja by som si to ani nevsimala kym mi muz nepovedal ze sa kolegine bavili v praci a tak a ze ci mne netvrdne brusko... a sa mi obcas zda ze mi tvrdne ale len na jednej strane, alebo len na polke bruska, niekedy sa mi zda ze to je naisto drobec ze vypuca chrbatik, ale inokedy sa zlaknem, ze co to.. a potom to zase prejde.. joj sa bojim lebo ja pol dna chodim kurit, aj sem tam rozrubem drevo a tak. tak neviem.. joj... ☹

mayocka
11. mar 2010

emmka: ktovie,buduci piatok sa spytam doktorky co to vlastne je,ale strie vraj nebolia a toto je take ako ked ta bolia zily ked ich namahas...a dlho stojis cim ich napinas...podla mna teda hej,nie som odbornik nejaky,neviem ale je to hnusne,uz aj na prsniku z boku som si nasla nieco ako strie,kriza borova ma asi dorobi toto dieta nase 😅

jani: no fasa tak to ja mam len osmy mesiac,cakam to tiez na bruchu v deviatom mesiaci...uz sa toho nezbavim a neminie ma to

baby inak dnes ma riadne boli brucho,neviem ci to je to tvrdnutie,ale bala som sa trocha ze co sa deje ☹ je pravda ze ma aj zduva ale tak to ma az tak neboli brucho pri tom ako teraz 😒

inak sme boli po postielku v kubine cez MMB po babätku tak uz skladame 😉 je sice nizka na moj vkus ale aspon je uz nasa 🙂

bolulka
11. mar 2010

deniska, ja som si z tvrdnutim uzila svoje hlavne pri prvom..dvakrat som koli tomu lezala v nemocnici.. ja som to citila ako taky krc, pri ktorom som sa ani poriadne pohnut nemohla (hlavne vystriet) a citila som to dokonca aj na dychani.. brusko bolo take uplne tvrde.

danka, v com vas natahujem? nieco mi uslo? 😕

deniskateniska
11. mar 2010

bolul sa ta pytali ake meno idete dat 😀

a s tym tvrdnutim, neviem... ale hlavne moj muz sa boji a stale ze mam ist ku doky a taaaaaak.. joj no neviem.. ak to bude pokracovat, tak asi budem musiet ist. ☹

bolulka
11. mar 2010

joj, ani som si nevsimla tu otazku mena.. keby som vedela, aj vam poviem. ale nevieme si ani za svet vybrat.. vzdy si nejake vyberiem a potom od neho upustim. zrovna pred tyzdnom som bola presvedcena, ze to bude Gabriel, ale ked som si precitala charakteristiku, tak v ziadnom pripade. No ako taku poistku mam meno Adam. 😉

danka.k
11. mar 2010

bolulka mame ti dake vybrat ?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

deniskateniska
11. mar 2010

no ja som na tom takisto s dievcenskymi menami... presne tak.. som presvedcena o mene a o chvilu ked si poviem ako ju budem volat, alebo ako ju budu volat decka, tak ...ehm... ziadne take.. 😝 tak sa rozhodnem v strese pri porode 😀 😀

danka.k
11. mar 2010

denis opytas sa doktroky ako sa vola a podla nej daj 😀 😀 😀 😀 😀

bolulka
11. mar 2010

danka, daj tip. 😉

danka.k
11. mar 2010

tomasko, jakubko.. - tieto sa pacia mne

bolulka
11. mar 2010

no tak dajte dalsie.. tieto sme uz riesili.. ale ten tomas ostal neuzavrety..

deniskateniska
11. mar 2010

sebastian, benjamin, richard, roman, lukas, samuel, ...... jooooooooooj tych chlapskych by bolo 😀 😀 som povedala ze keby som mala dat secky mena pre chlapcov co chcem tak by som rodila este po menopauze 😀 😀 😀

danka.k
11. mar 2010

denis ja by som tak mohla rodit dievcatka.. tam mam vela mien co sa mi paci... pre chlapcov len tie dve

katika82
11. mar 2010

inak baby viete kde by sme sa mohli všetky strednúť?? v máji na míľi pre mamu či ako sa to volá. s kočíkmi pofrčíme čo vy na to?

bolulka
11. mar 2010

ja by som pre dievca hned mala ale pre chlapca.. deniska, sebastiana som chcela uz pri prvom.. stale mi vsak do neho vsetci kefraju.. 😠

emmka3
12. mar 2010

deniska a nemas este magnezium? ak ti bude brusko tvrdnut aj viackrat do dna tak chod k doky, da ti magnezium a bude dobre 🙂 mne v tehu tvrdôo asi od sameho zaciatku, ale ja som nevedela, ze co to je, az dakedy v polovici sa ma v nemocke na to pytali, ze vam tvrdne brusko a ja heeej??? ani som nevedela, tak mi dali magnezium a bolo ... aj ked tvrdlo aj potom, hlave ked som vela chodila alebo sa namahala, ale uz to bolo tak casto, ze som to prstala vnimat ... nas Jr. bol proste betar 😀

a k menam ... hmmm? tak ja mam pre chlapcov len dve mena Matej a Juraj ... a pre dievky tiez, Tatiana, Emma Maria a Dominika ... no ale, co to bude, ked to bude? 😀 ale pacia sa mi aj Tomas (ale ten uz v rodine je 😉 ) no a Marek (ale aj to by bolo v nasom pripade blbe 😀 ) ... a pre dievky Katarina, Stela, Ester, ale to su mena, co by mi nepresli

jana2033
12. mar 2010

majdiška presne tak dobrú teoriu maš a je to supeer budem sa asi aj ja tým stale riadiť 😝 inak maš potom dobru pokožku pružnú ja neviem po kom ked u nas aj mamka aj sestra nemaju vobec po bruchu no čo už

dani asi budeš mať pravdu juuuj len ked to je ete dalekoooo 😀 ten jarny den keby to už zajtra fu nenamietam 😀

mayôčka a možno sa ti nespravia, možno budeš mať bruško v pohode a ostatok kašať nan 🙂 , a mne ešte aj zname a tak vraveli neboj to v deviatom sa už nezvykne kurnik a to hlavne asi v deviatom 😒

ked spomínate mená tiež sa mi strašne pači Matej, Samuel, Martin 😝

bolul budeš to mať ťažke ja som štastna že čakáme babu že si môžem vyberať meno ja manžel chcel po sebe chlapčenské tkaže bola dohoda 😀