Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

majdiska
31. mar 2010

ozaj baby, hlavne tie čo máte chlapcov, chcem sa opýtať takú delikátnu otázočku.. ako riešite sťahovanie predkožky.. nám to stále nejde, dr. povedala, že ked sa nebude dať, tak to operatívne opravia.. 😒

emmka3
31. mar 2010

nech zije motorkaaaaaaaaa 😀 a to ta odrazadlova, ci na baterky? na tej odrazadlovej, co tu robia za kusky maly chalani 😲 mne az mraz ide po chrbta, ale zatial sa im nic nestalo 🙂

emmka3
31. mar 2010

no tak otazka sa tyka asi len nas a Danky ... tak mi stahujee, ale zatial moc nejde, ale kamoska ma mladsieho a im uz v pohode cely ide ... tak neviem, ale my mame este hadam cas ...

danka.k
31. mar 2010

nam ide stahovanie paradne.. bez problemov.. maly si sam stahuje 😀 a ide nam pekne cela

emka ja ked som vcera videla co na nej dokazuje tak som sa len za hlavu chytala 😀 😀 😀 a hej len ta na odrazanie

emmka3
31. mar 2010

tu sa pri kostole spustaju dole tym chodnikom, hlava nehlava a maju to tak vypocitane, ze zatial su vsetci OK 🙂

danka.k
31. mar 2010

este ze mi tu nemame taky kopec.. maly by sa tiez isto spustal 😀

majdiska
31. mar 2010

tak to máte super.. u nás doma v nedeľu ked ho kúpeme boj.. ja držím a manžel sa morduje 😝

majdiska
31. mar 2010

a zabudla som dodať malý jačí... ja nechceeeeeeeem sťahovať kožkúúúúúúúúúúúú 😝

majdiska
31. mar 2010

tie motorky bývali aj pred rokom.. tiež sa krpci spúšťali dole tým kopcom a smrť v očiach 😀 mne sa teraz strašne páči taká šlapacia formulka, alebo autíčko.. malý byciklovať nevie a ani nechce, tak uvidíme dokedy..

danka.k
31. mar 2010

my mame taku slapaciu trojkolku a chce aj s pedalmi robit ale nedociahne este 😀

a s tou kozkou tak to mate teda boj... a nie je na to daka masticka aby to slo lepsie? nam to hned od narodenia islo v pohodicke a maly pri tom nikdy neplakal

majdiska
31. mar 2010

danka už len skalpel a je to 😀

kuk toto je nádhera:
http://www.detskevozidla.sk/detail.php?zbozi=17...

danka.k
31. mar 2010

pekne je to... fuuu len ta cena 😀

emmka3
31. mar 2010

no tak to auticko je šmakovka 😉

majdiska
31. mar 2010

ved to len tak na popasenie očúúúúúúúúúúúú 😉

majdiska
31. mar 2010

tak som našla niečo ešte krajšie:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7028141&tab=10

deniskateniska
31. mar 2010

no ste toho teda pospisali riadne 😀 😀 no s tym rucickovanim... moj nazor je tiez taky, ako si vychovas, tak mas... ja si myslim, ze rodicia vedia do akej miery nosit dieta na rukach...alebo ako to povedat. a kazde dita ma inu povahu 😝

mayocka, knedla.. fpohode.. ja som to vzdy chcela vediet.. a ti poviem v tom parnom hrnci, nastavila som si 20 minut a hotofka 😀
a dufam, ze to nebudem mat to iste s tym klbom bo ja sa teraz ledva otacam v posteli a najhorsia je prava noha.. posunut ju, hruza ☹

a dnes som zistila, ze chodit peso uz nie je pre mna 😀 😀 z alejky na bysterec, najprv som sla normalnou chodzou ako som chodievala a uz pri vub-cke som fucala 😀 😀 tak som spomalovala a spomalovala.. az nakoniec som sla ako slimak 😀 😀

blesq
31. mar 2010

Si mohla skusit cuvanie, mozno by to slo lepsie 😉

deniskateniska
31. mar 2010

skusim nabuduce 😀 😀 😀

katika82
31. mar 2010

ahojte maminy

no tak my sme dnes boli s mangelíkom na nákupoch v jablonke júúj pokupila som niečo konečne aj na seba po dlhej dobe, drobcovi niečo.

včera sme boli na tom očkovaní a bol v pohode malý ale dnes mal 38,5 teplotu tak som mu dala nurofen čípok tak ná zišla našťastie dole tak dúfam že už nám nevyskočí zasa.

deniskateniska
31. mar 2010

no kati, aj mne by sa zislo ist na nakupy 😀 😀
no a drzkam palusky nech teplotka nevyskoci znova.. 😉

mayocka
31. mar 2010

baby ja som sa dnes skoro nasla na zemi 😢 zachytila som sa steny,ruka cela zodreta...ty brdo...uz som to videla na nemocnicu ☹
isla som dole schodami a naraz sa mi ta prava noha podlomila ze som nevedela kde je sever,pokrutila sa mi ako keby sa mi siel clenok zaroven vyklbit, zachytila som sa na druhej nohe a nemohla som sa ani pohnut a ani stupit na tu pravu nohu co ten klb bolel jak svina az ma pichalo pri srdci,asi sa tam nieco zaseklo zase bez mojho vedomia a tak som nevedela ze sa nemozem na nu spolahnut...no rozchodila som to asi po hodine ajked to boli ale uz nie tak velmi ale tak ako predtym...no teraz mam strach vobec aj chodit ak sa mi to stane znova a nezachytim sa tak sa este zrubem po schodoch, no neporazi ma? 😕

denis: no zbohom,to ak ti teraz zacinaju tieto bolesti tak ta lutujem uz teraz, ja sa tiez ledva otocim ked lezim, tlaci mi to do krizov aj do druhej strany uz dokonca... ☹

s tym rucickovanim som za lebo predsa dietatu sa treba venovat 24hodin denne,co predsa z tohto casu aj spi...a ked je babo male no nevezmi ho na ruky a okrikovat niekoho aby mi malu nebral na ruky je mi proti srsti...nechcem mat izolovane dieta,nech je spolocenske a vytvara si aj blizsi citovy vztah k rodine a znamym nech sa neboji k niekomu priblizit ked bude starsie 😉 toto s vychovou nema nic spolocne...do vychovy nech sa mi nik nestara ale tak povarovat ju predsa moze hocikto no nie? 😉

danka.k
31. mar 2010

majus ty uz fakt radsej len lez aby sa vam daco nestalo

mna tak minule slahlo na schodoch.. som brala maleho na ruky a noha sa mi smykla a letela som v bytovke zhora zo schodov az uplne dole... ma cely chrbat bolel.. ale maleho som drzala pevne jemu sa nic nestalo.. ale rehotal sa na tom 😀

ja som bola vcera na nakupoch v MT... muz si kopec triciek nakupil, ja zo dva - mali super vypredaje, krasne tricka za 5 ecok... aj z 20 ecok zlacnene... a malemu sme konecne nove tenisky

deniskateniska
31. mar 2010

mayocka chudatko, no davaj si pozor.. tak to vypada, ze prestahujes vasich do porodu hore a ty pojdes dole.. 😉 len si davaj pozor a radsej sed na riti pred telkou ako by sa ti malo nieco stat.. jasne? 😉
no a dufam, ze to nebude az take strasne, a ze to prezijem.. no a ti poviem, ak mam spavat na tejto posteli alebo gauci tak to radsej budem na zemi, lebo ak sa ta bolest bude stupnovat a my nebudeme uz v zaskove, tak neviem neviem.. ☹

emmka3
31. mar 2010

maji, to sa normalne aj zle cita, nieto este zazit 😔 sed si ty len pekne na zadku, bo nam este predcasne porodis a to ti veru netreba ... jooj, opatruj sa ... az mi maz prebehol po chrbte

dani, no nesmej sa, ked je mama tak sikovna 😀 ale nie, hlavne, ze si maleho mala hore a nie pod sebov, to by mu do smiechu nebolo ... davajte si pozor baby

jaaj, vy nakupujete jak salene, ja ani nepamatam, kedy som si nieco na seba kupila, ak neratam mimule leto nove botasky 😅 .... ani tehu oblecenie som si nekupovala, mala som pozicane ...

emmka3
31. mar 2010

deni, my si citame myslienky 😀

deniskateniska
31. mar 2010

emmka telepatia 😀 😀 😀

danka.k
31. mar 2010

emka ja som sa uz potom tiez rehotala 😀 😀 😀

no ja a nenakupovat tak si vsetci myslia ze som chora 😀 uz teraz cakam kedy mi pride objednavka co som si cez katalog objednala

emmka3
31. mar 2010

a cez aky katalog prosim ta? sak quelle uz zrusili, ci?

danka.k
31. mar 2010

emmka ja len cez bonprix