Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

danka.k
6. apr 2010

bolul a koho mate doky?? ona je normalna? ved dieta mlieko potrebuje... nam kazala len teraz mlieko vysadit ked mal ten zapal klbu ale inak ho moze.. ja mam tu alergiu na mlieko ale nekazala mi vysadit mlieko a mliecne vyrobky.. ze si mam sama odsledovat co mozem a co nie.. sama mi vysvetlovala ze by bola hlupost mlieko uplne vysadit

bolulka
6. apr 2010

ja tusim, ze mame rovnaku dr.

danka.k
6. apr 2010

bolul ale mne toto hovorila obvodna moja nie drobcova

bolulka
6. apr 2010

joj, neviem co ste si hore pisali, nestiham vas citat.. reagovala som na posledne prispevky.. 😉

danka.k
6. apr 2010

bolul sme sa pytali ake meno dala sestra drobcovi 😀 😀 😀 😀

bolulka
6. apr 2010

😀 Damian Jan 😉

danka.k
6. apr 2010

😉

jana2033
6. apr 2010

mayocka pekne bruško 😉

denis novidiš tak super dobre že to maš v pohode 😝

dani tak rychlo nech sa kiahne na Vas dostanu a nechaj odídu a čakám Ta na navštevu 😝

juuj dneska mi mala bola zla od obedu asi od 10.00 do 15.00 chudatko a po plači zabuvkala a teraz buvka v pohodičke 😝 už sme začali papať aj tie vitamíny Vigantol a kanavit

pridala som fotečky malej tak môžete kuk 😝

bolul pekne meno 😉

bolulka
6. apr 2010

janka, malinka je prekrasna.. na spapanie..

danka.k
6. apr 2010

jani este ich nemame ale asi coskoro budeme 😀

deniskateniska
6. apr 2010

jani aka je nadhernaaaaaa 😉 kraaaaaaasna... cmuky 😉

jana2033
6. apr 2010

babky dakujeme 😝 , dani ja som to najprv napísala a potom pridala 😀

inak aj vy tie detúrence mate tiež krásnučke 😝

inak mala mi buvka od 19.00 a ešte buva stale svokra dobre uspala ale už ju počujem tak vam prajem dobru nocku

katika82
6. apr 2010

jani krásnučká je fakt na spapanie.

emmka3
7. apr 2010

bolul, a koho mate Dr.? si vtedy zmenila, ci ides menit az pri malom?

bolulka
7. apr 2010

emmka, ja si dam pre maleho pravdepodobne inu dr. a potom by som prehodila aj Klaudiu..

anicka
7. apr 2010

janka maličká je nádherná 😉 🙂

emka ja som mala podozrenie, lebo Maťka nechcela žiadne umelé mliečko a keď som jej napr. zemiačky na kyslo spravila so smotanou alebo som jej dala zvolenský smotanový jogurt tak mala úplne riedku stolicu. Tak som poprosila Dr. a dala nám spraviť rozbor z krvi takže ju máme aj potvrdenú. Pre mňa to až taký problém nie je proste tam kde by šlo kravské mlieko dám sojové pri varení a je to vybavené a Maťka má veľmi rada tvrdý syr a aktiviu takže ani s tým nemám problém.

my ideme na alergológiu 24.6.

anicka
7. apr 2010

ja som na ňu mala podozrenie aj skrz toho, že ju mám ja tak som predpokladala, že ju chúďatko zdedí.
Nám dr povedala, že keď to budeme dôsledne dodržiavať, tak by z toho mala vyrásť tak sa snažím.

Jasné u nás ako u detí sa s tým nikto nepáral, keď si zoberiem koľko som sa v škole a škôlke naplakala nad prívarkami tak mi je smutno ešte teraz. ☹ 😖 😒 Každý ma mal za výmysleníka, ktorý nechce jesť a pritom mi to robilo zle ☹ ale viete čo je pre mňa smrteľná kombinácia, banánové mlieko a pľúcka na smotane 😖 😖 😖

danka.k
7. apr 2010

ANICKA MNaaaaaaaaaaaaaam.. take ja papat mozem.. ja vacsinou JEDAva+m jedla co iny ine 😀

ema1987
7. apr 2010

NO aniocka tak to je teda riadna kombinacia..xixixi 🙂 🙂
No bolul pekne meno pre maleho a janka aka ke mala kocka proste nadehra ani si uz nespominam aka bola nasa malinka..xiixi 😉
mayocka pekne brusinko..
deni no tak to ste teda fakt dobre kupili potom ju zoskenuj a dej do albumu aby sme si aj mi trosku ocka popasli. 😅 😅 😅

ema1987
7. apr 2010

babky potrebovala by som radu malinka ma na cike take bodecky cervene ale newem z coho by to mohlo byt poradite co s tym som sa inak rozhodla ze zajtra pojdeme ku dr. ale chcela by som vediet vas nazor 😒

katika82
7. apr 2010

ahojte maminy

no tak my sme dnes spinkali od večera desiatej do rána deviatej, júúj tak som sa fajne vyspala

katika82
7. apr 2010

emka nemôže to mať len zo zaparenia ?? z plienočiek??

danka.k
7. apr 2010

kati super.. moje deita len o 11 vecer zaspalo.... a do osmej... 😉

deniskateniska
7. apr 2010

no kati, fiiiiiiha, tak to sa moze ostatnym maminkam len snivat 😀

katika82
7. apr 2010

no a to sme chodili skôr spávať ale ako sa zmenil čas tak akosi nie a nie ísť spať skôr ako o deviatej desiatej. ale aspon spinká celú noc pekne zasa.

katika82
7. apr 2010

ozaj babule a pôjdete v máji na tú míľu pre mamu????
kde to presne býva?

anicka
7. apr 2010

katika tak to Ti v dobrom ticho závidím 😉
Míľa pre mamu je 8.5.2010 o 15.00 - 18.00 hod. a býva to na Hviezdoslavovom námestí, minulý rok sme boli a tento tiež určite pôjdeme 😀

ema podľa mňa by to tiež mohlo byť zo zaparenia 😖

bolulka damian je krásne 😉

mayocka krásne bruško

deniska tak to ste našli za super cenu, daj foto som zvedavá 😀

deniskateniska
7. apr 2010

no ja by som sla, len akosi este nebude drobcek na svete 😀 😀 😀

deniskateniska
7. apr 2010

no anicka ti poviem, tak tu v dalne nam dali tuto cenu s drevotriekovymi obyc. dverami, no idem hned preskenovat a uvidis, ako sme to vyriesili.. a v polsku v BRW nam dali tuto cenu s MDF dvierkami, vyfrezovany vzor klasicky, ale mohli sme vybrat akykolvek... klucky tiez ake sme chceli, takisto pracovna doska aj sklo.. no a tu vsetko co sme dali, pripocitane viac a viac.. a to si neviem predstavit keby sme nedali taku farbu calvados tak v dalne by to vyslo este viac.. bo to bolo medzi tymi lacnejsimi... som spokojna, len uz nech je tu 😀 😀

deniskateniska
7. apr 2010

uz je tu foto, hodnotte 😀 😀 😀