Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

nenka83
20. sep 2007

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=1662913
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=1681069
http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=1088414
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=1756712
z tohohto si urcite nieco vyberiem, ja na vianoce? co ja viem, asik daake oblecenie. ja radsej malej ja nepotrebujem nic take.

sisulik
20. sep 2007

nenka...nahod stranku kde sa ponukaju nove vecicky z nextu... 😉

janulap
20. sep 2007

Ten druhy link.Ta supravka je fakt perfektna.Nenka,ja som takto zo zaciatku tiez kupovala hlavne babam,ale potom som si povedala,ze si radsej kupim ja.A ked pojdu baby do skolky,skoly-jeezismaria-tak potom pokupim(drahsie veci) im.To uz budem aj ja zarobkovo cinna 😀
Bolulka,kde si 😕 😕 😕 😕?Snivame o Jeziskovi 😀 😀 😀

sisulik
20. sep 2007

inac aj tu v kwt mame next...a ked su zlavy, tak poriadne..radost nakupovat...ale next ma naozaj pekne vecicky a aj kvalitne..

sisulik
20. sep 2007

janu..krasne vecicky su na tej stranke..len neviem co je krajsie..tie deticky ci vecicky.. 😅

janulap
20. sep 2007

Sisulik,co je prosim ta kwt??Next je fakt pekny,ale teraz robime podkrovie,tak nic pre mna.Snad ked pojdu baby do skoly 😀 😀 😀

hanka274
20. sep 2007

co je kwt? to odkial si sisulik?

emjee
20. sep 2007

zeby kuvajt?

hanka274
20. sep 2007

emjee, myslis vazne??

sisulik
20. sep 2007

emjee..ano..prave si vyhrala moj usmev 😀

janulap
20. sep 2007

Aj mna napadol kuwajt,ale neviem 😒

hanka274
20. sep 2007

sisulik, ty byvas v kuvajte?????

emjee
20. sep 2007

sak aj citam, nielen sa skadlim 😉

sisulik
20. sep 2007

inac tu maju plno znackovych obchodov a prave preto ked su niekde zlavy tak obrovske...paci sa mi aj znacka juniors...aj mothercare..ale mothercare mame aj na SR...
napr...minule som videla v juniors zlavu aj na popolino plienky (alebo ako sa to presne vola)...normalne stali okolo 450sk v prepocte a teraz len 150sk...

nenka83
20. sep 2007

janulap ja zas malej kupim tak po vonku ked ideme peknucke.ja sa z toho hrozne tesim.a potom ak tak predam.ved je to este pekne.aj nextik je krasny, objednala som si bundicku. ja chodim na HM do krakowa, tam je to podstatne lacnejsie.aj za dva mesiace idem mozno aj skor, tak ak by ste nieco chceli.vzdy tam malej kupim a mam pokoj.ved minule som tu v detskom bola a ceny napr. na supravach alebo body su rovnake.a vecicky z HM su 100 krat krajsie a kvalitnejsie.

sisulik
20. sep 2007

hanka...ano 😅 😀

emjee..to co je "skadlim?"

janulap
20. sep 2007

No to je fakt.Ja som minule bola v Bocianiku,kupovat si podprdu a mali tam krasnu jesennu bundu.Cislo bolo 110,to by Emke bola velka,ale bola prenadherna,taka fialovo ruzova.A stala iba 1370sk 😀 😀 😀

nenka83
20. sep 2007

sisulik aj v mothercare maju nadherne vecicky kupila som tam malej svetrik.urobila som skusku tak som sa tam vytesila.aj teraz sa tesim ked pojdem do blavy a nieco kupim.lebo tu v dk nemaju nic pekne.a ako v kuvajte?

hanka274
20. sep 2007

ty brdo! a ich nabozenstvo ti nevadi??
preco ste tam?

sisulik
20. sep 2007

nenka..ja som z ke...a tam tiez nic znackove...no podla nic vraj znackove..made in poland 😀 a ceny jak v mothercare 😠
v kwt je teraz moc horuco.... 😢 v auguste este nad 50...teraz uz pod 50..ale aj tak horuco..

sisulik
20. sep 2007

hanka..ved i ja som moslimka...a to nie kvoli manzelovi...tou som uz bola pred svadbou...ale nie od narodenia..hee...no uz bezim...lebo uz prisla rodinka domov..tak sa idem venovat aishinke...
prajem vam aj vasim detickam dobru nocku...
jaaj..a moj manzel je odtialto.. 😀

hanka274
20. sep 2007

mejn gott!! no ja uz nekomentujem, nechcem sa hadat a uz vonkoncom nie za nabozenstvo 🙄 😅 😅 ☹ .

Ale tie teploty si vymenim kludne 😀 😀 😀 😀

nenka83
20. sep 2007

sisulik dobru noc! a teraz si kde v ke alebo kwt?

emjee
20. sep 2007

sisulik "sa škádlim" - "sa naťahujem, sa hádam" 😉 to este na margo tej nemenovanej hadky 😀

anicka
21. sep 2007

Ste sa riadne rozbehli, kým som tu včera nebola. 🙂

Bola som v práci len doobeda. Mali sme na návšteve šéfa z Rakúska, tak som ani nestihla koníkovať. ☹ 😢
O jedenástej som dochádzala z práce, lebo sme boli s Drobčekom na kontrole. Zatiaľ je všetko v poriadku. Tak som rada 😀

Boli sme sa objednať aj na tom "cukríkovom" teste. Držtee nám na 4.10. palce. Ďakujem 🙂 🙂 🙂

tretulka kde si???

bolulka
21. sep 2007

anicka, chybala si nam... 😉

bolulka
21. sep 2007

prave ma opustil muzik (praaaca vola)... ale sme sa dnes rano zasmiali - az nam slzy tiekli.. 😀 😀

idem malej citat jednu zo Zuzaniek... ta tie knizky tak zerie... 😀 citava so mnou - niekedy si vlastneho slova nepocujem 😀 😀 😀

jarmak dnes - musime sa urychlene splasit.. 😕

anicka
21. sep 2007

Na ten jarmok sa teším pôjdem aj s mužíčkom (tak hádam nám niečo kúpi)
😀 😀 😀

Ktorá s Vás ide na jarmok? Môžno sa niekde stretneme? 🙂
Asi je to dosť náročné s kočíkom však? ☹

Manžel bol tento týždeň na školení a dnes sa nám má končen po piatich dňoch vrátiť domov. 🙂 Už sa ho nevieme dočakť 😀 chýba nám 😢 😢 😢

bolulka
21. sep 2007

anicka a to si bola sama doma 😕 😕 😕

mohli sme ti prist kavovnicku vyblielit aby ti nebolo smutno samej 😀

nabuduce mi blikaj do kuchyne baterkou s.o.s. 😀 😀 😀 😉 😉 😉