Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

bolulka
14. apr 2010

no ja sa modlim aby to preslo, vsak ma caka stahovanie..

deniskateniska
14. apr 2010

bolul, muzicek to bude musiet zvladnut sam 😉 neboj vsetko dobre dopadne 😉
a ti poviem ja budem takisto na tom.. isto pojdem rodit a este nebudeme mat ani jednu vec v dome a vsetko bude tu.. 😠

majkad2
14. apr 2010

emmka no zatiaľ chcem B3....ale neviem či sa v zime nebude zle chodiť s B3....farbu by som zobrala bud tu čierno - žltú, alebo zelenú alebo ten červeno-čierny....kým budeš mať druhé tak sa ti zapáči aj iný.....a ty by si akú farbu brala,keby si ho mala kúpiť?

emmka3
14. apr 2010

bolul, nech je ako chce, ale ak sa to rozbehne, tak to je zakon schvalnosti ... mas toho teraz vela ... a maly to asi citi, tak chce aby si spomalila 😉

emmka3
14. apr 2010

Majka, aj ja chcem B3 a u mm prechadza len cierno-zlta .. cervenu uz nechcem, teaz sme mali a ma ho uz kazdy druhy ... jedna kocka ma B3 a jazdila aj v zime, zaaretujes koliesko a v pohode, aj ked 4 kolka je 4kolka, to je vec vkusu ...

majkad2
14. apr 2010

no moj mm je tiež za čierno-žltú.......a to bexu si vydela už v kubíne?

emmka3
14. apr 2010

Maji, iba ak vyrobia taky, ze bude mat vlastnosti, ktore ja chcem a Bexa ich ma a je za dobru cenu 🙂 ja pocitam, ze nanajvys budu ine potahy ... ak by som kupovala iny, tak by som sa dala nahovorit uz len na Jane Slalom Reverse, ale len za dobru cenu, z druhej ruky a malo jazdeny, takze to snivajme 😉

emmka3
14. apr 2010

Nie, Maji, nevidela ale mne sa vidi a mam ju nastudovanu do spiku podla diskusii a aj s predajcami som si pisala, ja myslim, ze ten kocar je dobra volba v pomere cena a vykon ...

majkad2
14. apr 2010

no to si myslím aj ja....proste tento kočik sa mi zaľubil na prvý pohľad a okrem toho sa mi pri ňom veľmi páči to,že sa dá otočiť v smere aj v protismere jazdy.....takže asi nemám váhať a objednať ho,že? 😀

emmka3
14. apr 2010

Jo Maji, a este toto ma dostalo
http://picasaweb.google.com/Tazkovci/KocikBEXAB...
natocila to jedna kocka tam z temy, to je parada ako to lahucko ide 🙂

emmka3
14. apr 2010

Maji, otocenie sedacky je moja zakladna poziadavka na kocar, bo v zime to fakt nejde a ja som aj celkom dlho mohla pri kocikovani pozerat na maleho 😵 kym sa mi nezacal sam otacat dopredu, tak som ho tak vozila, tusim, ze do roku aj nieco ...

emmka3
14. apr 2010

Maji a pozri si cely ten album, su tam asi 3 videjka a potom aj fotky 🙂 a ta kocka uz aj kocikuje, tusim chytila este ten posledny sneh v marci, ked tak nakydalo a vravela, ze ked zaaretovala koleso, tak nebo problem ...

majdiska
14. apr 2010

takže segra ako čítam, tak ideš rozširovať zbierku kočíkov.. fúúúúúúú 4 kočík v poradí.. no zaujímavé..
bolul držkám palce, dnes idem kuknúť na vodníkov na predajnu, tak sa opýtam, čo a ako..
malý mi zajtra nastupuje do škôlky, tak som zvedavá čo bude.. už dnes mi ráno nariekal, že chce ísť do škôlky.. už ho to doma asi nebaví 😀

emmka3
14. apr 2010

Ezi, trapi ta to? 😝 jedna baba mala 15 kocikov pri jednom dietati, takze ja som este slaba 😝

emmka3
14. apr 2010

Maji, pozerala som do temy Bexa, tak presne ta fukylove ma ten B3 co som posielala videjka 🙂

majdiska
14. apr 2010

no ked sa na to cítiš 😝

emmka3
14. apr 2010

jo, ale sak nemusis mat nove kociky, ta baba kupovala jazdene, mala mesiac, dva a isli dalej ... jaaj, ja neviem, co ta to tak trapi, kolko mam kocikov a btw. sak ked som predala hlboky, nejaky predsa budem k dalsiemu babu potrebovat, nie? ci ho mam vozit v golfkach?

blesq
14. apr 2010

majdis zasa rypkame? si kup ja ty ..............

majdiska
14. apr 2010

a už čakáš 😉

blesq
14. apr 2010

tajomstvo , nechaj sa prekvapit

blesq
14. apr 2010

a uz kupuje?

majdiska
14. apr 2010

no vyznelo to tak..

emmka3
14. apr 2010

hej, cakam ... na matersku, kedy mi nabehne na ucet 😝 😀

katika82
14. apr 2010

bolluuull júúj myslím na teba zlatko neboj zvládneš to. však už si jedno zvládla tak druhé pôjde ako po masle

emka no ja som tiež toho že už nedávam do tých kadeakých skriniek na charitu a podobne kým nemám dať ozaj niekomu do ruky niečo čo to naozaj použije tak nie. ja ked mám pomôcť tak u nás z kostola robíme také zbierky vecí a tak. tak to skôr to viem že si ich nikto nevezme do vrecka ale odovzdá tam kde má. to je si myslím aj tak väčšia pomoc ked dostanú hotové veci, alebo rôzne potreby pre domácnosť. takže ja tiež nedávam nikde ani den narcisov apodobné pre mňa pochybné zbierky

katika82
14. apr 2010

emka mne už nabehla a fňuk posledná ☹ z tých krásnych teraz už len rodičovský

emmka3
14. apr 2010

Kati, ja som tiez myslela RD 😉 ale sak je to prast ako uhod ...

jana2033
14. apr 2010

anička prave ze sa neviem rozhodnuť ale ked saneviem rozhodnuť tak už vidim ako to dopadne ze nikam npepôjdeme 😀

bolul jeeej držím aj ja paluchy

majka tak tak dokupiš potom 😝 inak som ta uz davno nevidela juuuuj... 😝 a bakalarka už napisana?

ste inak riadne toho tu popísali kym som vas prečtala, mala mi je strašne zla tak akosi tu ani moc nechodim ..... 😠

mayocka
14. apr 2010

bolul: nieeeeeeee neopustaj maaaaa ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
no toto som presne vedela,aj ja sa idem stahovat alebo aspon tlacit pred sebou nejaku tu skrinu, ja chcem rodit nie bolul kurnik,kto to takto super zariadil? 😢 som vedela ze to bude naopak
milaaaaasku ved sme chceli spolu kricat 😝
juuuj krpata hybaj uz aj ty,vidis vsetci ta tu popredbiehaju 😠

deniskateniska
14. apr 2010

no ved mayocka neviem ci neprideme skor my na svet ako ivanka 😉 ale nebojkaj... ked to bude mat prist tak to pride... a mozno do rana pojdes aj ty 😉

mayocka
14. apr 2010

denis: dal by Boh 😉 ty kokos by som bola taka stastna, aj hned uz