Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

vavka33
21. sep 2007

Kubincanky-prajem vam krasny jarmocny dnik 😉

anicka
21. sep 2007

vavka ďakujeme, zatiaľ je pod mrakom ☹, ale dúfam, že sa vyčasí a bude tak pekne svietiť slniečko ako včera 😀 😀

bolulka: no bola som síce sama doma, ale každý deň ma bol po robote nieto pozrieť - bývalá kolegyňa, kamška čo čaká bábätko o mesiac neskôr ako mi a v stredu večer sme aj s kolegami boli na večery s tým šéfom, čo som tu mala. Takže som sa nenudila. Ale aj tak mi ten môj miláčik strašne chýbal 😢 😢 😢
už, aby bol doma 🙂 🙂 🙂

bolulka
21. sep 2007

joooj, ako sme s manzelikom spolu, este sme neboli ani jeden den bez seba. ani si to neviem predstavit. (sice uz bol aj niekde na noc, ale kazdy jeden ten den sme sa videli - hoc aj rano a vecer)

to bude dnes vecer rososo, co? 😀 😀 😀 😉 😉

no idem varit... 🙂

bolulka
21. sep 2007

a vavka, prid.... budeme ta cakat na tretej lavicke vpravo u burcaku 😀 😀 😀

anicka
21. sep 2007

bolubka to je prvý a dúfam, že aj poslený krát, čo sme takto dlho jedem bez durhého.
To vieš, že dnes asi tak skoro spinkať nepôjdeme 😀 😀 😀 najprv si splníme príjemné "manželské povinnosti" 😀 😀 😀

A čo ideš variť? My máme v robote na obed parené buchty, tie mám strašne rada, tak sa teším 😵

bolulka
21. sep 2007

ja zeleninku pre moju malinku lasonku... 🙂

a svokricka mi navarila uuuuzzzzaaasssnnneee strudle - na vyber od vymyslu sveta... mnam... 🙂

anicka
21. sep 2007

MŇAM MŇAM MŇAM MŇAM MŇAM tie štrúdle by som si hneď dala 😀 😀 😀 😀 😀

Podarilo sa Ti nájsť tú predajňu s bio potravinami?

anicka
21. sep 2007

Ty máš svokru už na dôchodku? 🙂

bolulka
21. sep 2007

nie ale ma taky zvlastne rieseny pracovny pomer... dve nocne - dva dni volna a podobne...

nie nenasla... skoda - zapadakovo DK... 🙂

tretulka
21. sep 2007

ahoj anicka...chybala som Ti? 😉 😀 citam, ze ste boli na kontrole, super, ze je vsetko ok...4.10. si na Teba spomeniem 😉 ...neboj, nie je to take hrozne, zvladnes to 😉

neviem...ale mam taky zvlastny pocit z tejto temy, rada som sem chodila, ale v poslednej dobe sa to tu zvrtlo uplne inym smerom...myslim, ze tato tema bola otvorena pre mamicky, aby si pokecali, poradili a nie aby vznikali nikam neveduce hadky 😒 🤐

anicka
21. sep 2007

Tretulka: Jasné, že si mi (nám) chýbala 😀 😀
Aj ja som z toho mala taký zvláštny poct, veď som aj napísla, že si myslíkm, že si tu keckáme predo, aby sme si pomohli, poradili, prípadne sa posťažovali na veci ktoré súvisia s detičkami a nie na to, aby sme sa urážali. 😢
Dúfam, že sa už v tejto téme budeme venovať len tomu, pre čo bola otvorená a nie inému, čo sem určite neparí. 🙂

Ideš na jarmok?

bolulka
21. sep 2007

tretulka, anicka (aj ine ktorych sa to dotklo)...

ospravedlnujem sa...

mozme zalozit novu temu, alebo jednoducho zabudnut na to co sa tu stalo... naozaj ma to mrzi... 😔

nikuliq_
21. sep 2007

ahojte,
tretulka, aj ja som sa na istú dobu odmlčala, lebo som mala pocit, že nejako nemám čo k tomu povedať. ☹

nikuliq_
21. sep 2007

a kde je tá stretávka? 😀 tretia lavička pri burčáku? 😀 😀 😀
no myslím, že my navštívime len stánok s cukrovou vatou 😉

bolulka
21. sep 2007

nikuliq, to bol len vtip 😀 😀 😀

vidis ani som tam nemala v plane ist ale cukrova vata zvitazila... 😀 😀 😀

anicka
21. sep 2007

bolulka:
Myslím, že najrozumnejšie bude, keď urobíme to, čo si napísala = teda skúsime zabudnúť a "obrátime list", vrátime sa ku startým dobrým mamičkám (a budúcim mamičkám) z DK 🙂

nikuliq, bolulka: ja idem na jarmok hlavne kvôli tej cukrovej vate. 😀
Takže navrhujem zmenu plánu, stretko na prvej lavičke pri stánku s cukrovou vatou. Čo vy na to? 😀 😀 😀

nikuliq_
21. sep 2007

jasné, ved ja som to tiež ináč nemyslela 😉 ale jarmok už len kvôli tej cukrovej vate neopomeniem 😀

bolulka
21. sep 2007

anicka, ja som fakt s tym burcakom srandovala 😀

dobre, takze pri cukroveju vate o piatej 😉 ? mlsneme si.... 😀 😀 😀

anicka
21. sep 2007

ja viem veď ja to tiež beriem s humorom. Je jasné, že každná za nás pôjde na jarmok v inom čase. 🙂Ale bolo by super keby sa nám podarilo stretnúť 🙂

bolulka
21. sep 2007

viete, zeby to bola sabotaz na DK? 😀 😀 😀

lebo tolko kocikov... hmmmm .... ludia by sa veru nedostali na rad... 😀 😀 😀

anicka
21. sep 2007

to by teda bolo zaujímavé, keby sa všetky mamičky doholi, že pôjdu "jarmokovať" aj so svojimi detičkami v kočíkoch 😀
Ale to by sme sa nedoslali na rad ani mi budúce mamičky, to by nebolo dobre 😢 🙂

bolulka
21. sep 2007

neboj mi by sme vas nejako pomedzi tie kociky prepašovali 😀

anicka
21. sep 2007

ako je vonku kráááááááááááááááááásne. Už, aby boli tri hodniny, aby som mohla ísť z práce na čerstvý vzduch a domkov. Je tu ešte niekto? Či už všekty jarmokujete? 😕 😵

nikuliq_
21. sep 2007

ahojte, no a jaže už pôjdeme vonku. ten môj puk sa zobudil s plačom od zubkov a potom ako som ho ukľudnovala mi zas zaspal na rukách.tak neviem či ešte dlho pospí.ale položila som ho naspäť do postielky a normálne je tuhý 🙂

bolulka
21. sep 2007

krasne je..

uz sa tesime von...

som si chystala papanicku pre malu na zajtra, odstrekovala mliecko aby bolo cim zapit... mne sa vam tak nechce do skoly.... sakra cely den tam presediet... a necvicena ruka si teda zamaka 😀 😀 😀

vzala by som si notebooke, ale normalne sa hanbim... ale pre istotu si ho asi vezmem, ak tam bude notebookarov viac, tak ho vytasim a ruky budu slobodnie... 😅

anicka
21. sep 2007

bolulka: s tou školou Ti verím, je to dosť, keď do Teba celý deň čosi husita. Máš aspoň výhodu, že to máš za domom a nemusíš nikam cestovať. Ja som chodievala do Zvlena, takže som v sobotu ráno už o šiestej čakala na Alejke na bus. ☹ A to máte zajtra aj zápis a rovno aj prednášku? 😕

Kľudne si tam notebook zober. Veď žijeme v 21. storočí, tak načo máš písať rukou keď sa da rovno do počítača. No nie? 🙂 😉 😎

bolulka
21. sep 2007

zapis uz bol...

no idem bublinku obliect a ideme lozit po obchodoch i jarmaku.... 🙂 🙂

anicka
21. sep 2007

dobre, veď aj ja už za chvíľočku idem vonku 🙂 v podnelok mám dovolenku, takže sa ozvem v utorok. Ak by sme sa teda nestretli na tom jarmoku. 🙂

janulap
21. sep 2007

Caute baby,ako jarmok???Ja som nebola ☹ ☹ ☹

sisulik
21. sep 2007

ahojte babenky...

hanka...ja rada ti poslem tieto horucavy... 😀

nenka..teraz v kwt...

emjee..dakujem za vysvetlenie vyznamu skadlim 😀