Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

blesq
20. apr 2010

bude ako tata 😀 aj ja mam presne na tom istom mieste zasivanu bradu 😀 budeme ako dvojcata 😀 len ja som mal viac stychov 😀;

katika82
20. apr 2010

no konečne som sa dostala na net. my máme dnes zlý deň teda malý nie ale manžel, spadol v práci ho pri oprave vleku zachytilo lano tak má nohu pohmoždenú tak teraz bude marodiť domka chvalabohu to nedopadlo horšie, vravel že keby neboli odskočili aj s kolegami tak ich to tam prizabije, jeho to chytilo tak ale no aspon to nieje horšie, chodí len na barliach, prikladám mu na to ľad stále no a riadne ho to bolí.

blesq
20. apr 2010

fuuuuuuuuuu tak nas jeden stych je oproti tomu slabota, tak nech sa da rychlo dohromady, ale pravdu vravis hlavne ze sa nestalo nic horsie!

emmka3
20. apr 2010

kati, tak to veru nepotesi, ale havne, ze je inac OK ... zelam skore vyzdravenie ...

deniskateniska
20. apr 2010

fuha kati, tak to teda mal velke stastie... fakt hlavne ze to nie je horsie... panbozko stal pri nom... tak teraz budes mat doma dve deticky o ktore sa budes musiet starat... 😉

deniskateniska
21. apr 2010

baby ako toto sa mi paci, kludne nech v noci leje, aspon sa lepsie vyspinkame 😀 😀 a cez den teplucko, slniecko svieti.. toto pocasicko mozem.. ak chce prsat tak nech v noci 😀 😀 😀

PEKNY DEN!!! 😉

jana2033
21. apr 2010

emmka to som nevedela ze casom zmenku heh tka som o niečo mudrejšia

zuzka dodatočne prajem všetko dobre k narodkám 😝

pani dva dni tu človek nepríde a kolo ste popísali, ja mam otrasne dni z malou nepokojná je a mne sa chce tak spať ale učenie vola 😔 , inak dneska som jej aj dala kvapky Espumisan tak uvidim či jej to prejde alebo je teda hladna 😝 , keby ste dneska videli chuda mala som išla ku nej ale tak sa zlakla ako keby zbadala dakeho ducha alebo čo aaj ruky normalne zdvihla hore ako sa nalakala taky šok mamine robi,

jej bolul tak už ste teda uplne nastahovany ale aspon budeš v kubine blízko 😝

denis uplne s tebou suhlasim nech v noci prší a cez den je krásne 😀

majdiska
21. apr 2010

jani dakujem 😉
hádam espumisan zaberie.. náš malý takto ručičky naťahoval stále a aj sa strhával, čo som nechápala prečo - hlavne ked spal..
no včera malého bavil starký a malý bol veľmi spokojný.. strielali pavúkov 😀 ale prišli sme s mužíčkom obaja dosť neskoro z práce, tak ho mal aj dosť a tak rýchlo ušiel, že aj okuliare u nás nechal 🙂 a vravel že je to fuška a vyčerpávajúce... 😉

katika82
21. apr 2010

ahojte maminy

júúj no vám poviem že si pripadám ako keby som mala dve deti doma nie jedno. od malého k mužovi skáčem, malého nakrmiť dať spať, rýchlo mužíčkovi previazať nohu, namočiť repíkom ponaiterať masťami no veselo máme teda, ale hlavne že to nedopadlo horšie.

deniskateniska
21. apr 2010

no tak vonku sa dnes certi zenili 😠 sme boli na pohrebe muzovi ujo zomrel... no tak sme to dako zvladli... ako som sa bala ci to vobec vydrzim, ale nastastie sa neslo na cintorin ale siel na spopolnenie tak sa len do auta nalozila truhla, tak sme to zvladli..
a drobec ten kopaaaaaaal, vytlacal sa.. no som mala dost co ustat 😀 😀 😀 aspon ma trosku rozptyloval 😉

no a konecne sme sa dokotulali dako domkov 😀 so bola dnes u mamci a ta uz aj poprate aj pozehlene malinke vecicky, tak som rada, nemusim sa ja trapit 😝 😀 😀

a zajtra ideme na UTZ 😀 😀 dufam, ze sa nam drobcek ukaze 😉 ako nie co ma medzi nozkami 😀 😀 😀 ale ze sa nam chrbatikom neotoci 😝

mayocka
21. apr 2010

ahojik kočky,ja uz som na rozpadnutie ☹ neviem ci to je bolest zaludka...ci palenie zahy...ale asi to bude ta zaha...uff ale kazdy den do piky...to uz aj na koňa moc ty kokos,ani jest mi nechuti len to boli a ked navarim tak len polihujem no uz je toho naozaj na mna dost...v noci nie spat,lebo na chrbte ma ide zadusit,na lavom boku mi tlaci na srdce a picha to a nemozem dychat a na pravom boku celu noc spat nemozem,uz ajtak na nom spim dost dlho a boli ma plece...cela noc je len o prehadzovani a o nicom inom,hej a este o pozerani na hodinky ze kedy asi budem vstavat....
uff ale take krce no do prcic... 😢 😢 😢

danka.k
21. apr 2010

denis nech sa vam drobciatko ukaze 😉

mayocka dohovaraj ivanke 😀 ja sa budem modlit aby si uz co naskor porodila 😉

mayocka
21. apr 2010

Danka,moooja si zlata ty kokso,no ono by mi to asi pomohlo,ja sa tiez modlim aby uz isla von lebo uz je strasne velka,nemusi mi to ani doky hovorit,toto uz je maly hrosik 😅 ten zaludok...potom tam ona do toho este vystraja....je strasne silna,uz musi mat aj vela kil ked ma tak vela sily...uz by som isla aj teraz do nemocky lebo ani neviem o svete momentalne a ten porod - to by mi uz asi bolo jedno dnes....hlavne nech je zdrava Pane Boze,akurat kukam Modre z neba,ludia,nic ine len zdravie preboha...mat postihnute dieta to je uplne ze katastrofa a sok ked sa to dozvies... 😢

danka.k
21. apr 2010

mayocka presne to je dolezite aby bolo dietatko zdrave 😉 neboj vy to zvladnete a o tyzden bude mala urcite vonku

mayocka
21. apr 2010

no ved je to take neuveritelne ze by ona aj isla vyjst von ze si to neviem uz ani predstavit ze niekedy tu bude nieco male porevavat 😀 je to malinky lenivy hrosik a tak zacinam aj pochybovat ze to bude v aprili 😅 😝

deniskateniska
21. apr 2010

😉 😉 maji aj ja sa budem modlit.mozno nas ten hore vypocuje a postuchne malinku.

majdiska
22. apr 2010

bréééééééééééééééé ránko..
maji ja už som myslela že si porodila 😀 som ti vravela že budeš prenášať.. no nezávidím ja som malého rodila v 38 tt a bola som rada, ale také problémy ako ty som s ním nemala.. on sa už skoro vôbec nehýbal..
a vonku padá sneh 😅 😕
a dnes idem robiť nákupy na oslavu.. idem piecť krtkovu tortu, sunkvikové rezy a takú slanu tortu 😀 sa vytešujem..

anicka
22. apr 2010

mayocka neboj keď si Ivanka dáva takto na čas tak to pôjde chytrúčko 😉 aj my jej telepaticky dohovárame nech už sa vyberie na svet. Tak ako píšeš mať zdravé dieťatko je OBROVSKÝ dar 😉

a čo sa to vonku robí? ráno poletoval sneh, pozerám že Kubínska hoľa celá zasnežená, vonku ledva tri stupne to ako už bola jar, leto, jeseň a znovu prišla zima 😕 😕 😕 😖 😖 😖 😔 😔 😔 to hádnam nie!!!

emmka3
22. apr 2010

anicka ani nespominaj, uz mam poprate zimne bundy ale asi ich znova vyberiem ... jo, a dnes a vidime 🙂 sa tesim ....

deniskateniska
22. apr 2010

emmka my mame preistotu zimne bundy este vybrate 😀 😀 bo ja mam taku smolu ze vzdy, ked ich schovam, do 2 dni je taka zima, ze az... tak radsej to nehavam este na vesiaku 😀 😀 😀

no a som zvedava, ze ci to čo je v snári, je pravda, resp. ci to vyde... chlapovi sa snivalo, ze ho uhryzol pes.. a to znamena ze sa povadi koli peniazom... vam poviem asi to tak bude, ak sa nebude krotit.. chapete, poziciate niekomu 1000 evri, ze o mesiac ich mas spatky.. (keby sme ich nepotrebovali tak mf, ale tak na ucte sa to mina a uz nemame skoro nic a o tyzden pridu tie okna a kuchyna) ... no a ked ty si od toho isteho cloveka pozicias 5 eur, lebo nemas drobne... tak celyyyyyyy bozi den ti to vyhadzuje na oci..no vam poviem, ze som bola taka nasrata, ze som sa skoro zvadila, ale je to svagor tak som sla radsej prec, lebo by som ho asi zabila... 😠 😠 😠 neznasam takychto primitivnych tupych ludi 😠 😠 😠

salvinka
22. apr 2010

jani babatka sa strhavaju.. to sa ta simonka nezlakla 🙂 zevraj je to normalne.. moj drobec sa este aj teraz sem-tam strhne..

majdiska, tak ja asi zasa raz posledna, pripajam sa ku gratulaciam 🙂 a peknu oslavu prajem 😉

mayi, neboj ivanka tu uz zachvilku bude a ty zabudnes na vsetky tieto bolesti a starosti 🙂 ten stano este nie je doma, zeby ste to trosku urychlili?? 😝

my sme vcera pobehali trhy v jablonke, risko ma uz doma stolicku na papanie 😀 inac vam poviem, riadna haluz prebalovat a kojit v aute 😀

deni ako na poradni?? neukazal drobcek pohlavie?? obdivujem vas ze ste to vydrzali.. ja som ako prve chcela vediet ze co to bude az to bude 🙂 😝

deniskateniska
22. apr 2010

salvi ideme az poobede, lebo vzdy ked som sla ku doke, tak siel romco so mnou aby mal paragraf 😀 😀 a asi im to slo nanervy alebo co tak nas dala na poobedie.. ideme o 4tej tak sa neviem dockat.. uz od osmej som hore 😀 😀

emmka3
22. apr 2010

salvi, vy ste boli s Riskom v PL? ... parada, m by sa na take nieco nedal ani teraz nahovorit ...

nas maly sa teiz "lakal" , vzdy tak roztiahol rucicky, ale na rehabke vraveli, ze je to OK, bo dietatko sa tak stabilizuje, je to nejaky vyvojovy charakter dietatka, cim viac vie, tym ho to menej rozhadze 😉

bolulka
22. apr 2010

babky poradite mi? chcem malej nieco nakreslit na stenu a neviem ci mozem pouzit klasicke vodove, pripadne temperove farby.. mate s tym niekto skusenosti?

majkad2
22. apr 2010

bolul tak vodovými určite nie.....skôr tými temperkami....ale myslím,že na stenu by mali byť originálne farby 😀

a kedy sa to chystáš do tej pôrodnice? už by bolo načase, či?

danka.k
22. apr 2010

bolul ja som chcela malemu a nasla som take farby priamo na stenu.. maju ich vo farby laky a neboli ani drahe

bolulka
22. apr 2010

danka, ja potrebujem viac farieb. Predavali sa po jednej, ci ich bolo viac? no nechcem aby ma to zasa draho vyslo.

majka, nestras ma tu s porodnicou.. ja mam casu dost.. 😝

deniskateniska
22. apr 2010

tak bolul mozes aj temperovymi ale to sa ti bude otierat ked sa suchnes.. lebo ak si kupujes farbu akukolvek na stenu tak tam pisu ze neotieratelna ci ako to... ja by som stavila na tie specialne.. 😉

danka.k
22. apr 2010

bolul po jednej.. ale boli cca po 30 - 40 korun.. ale to bolo pred rokom..

anicka
22. apr 2010

dnes sme boli s Maťkou prvý krát v Aktiv centre tu na Brezovci bolo fajnovo 😀 boli sme aj s emkou a Vladkom 😉