Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

emmka3
26. apr 2010

bolul, tak maly je uz v brusku pravy chlap 😀 😀 😀

anicka
26. apr 2010

emka, bolulka chystáte sa dnes do centra? my idem prídeme tak okolo pol desiatej, ešte chcem ísť Maťke kúpiť jarnú bundičku do toho obchodu nad Axou, tá čo sme mali v jeseni nám už je na doraz. To moje dieťa tak chytrúčko rasite, ešte pred nedávnom som jej v 41. týždni dohovárala, aby sa už pýtala na svet a ona mi už v septembri ide do škôky 😔

anicka
26. apr 2010

A ešte som sa chcela opýtať nepoznáte náhodou niekoho kto by predal takú tú "zábranu" na posteľ? Maťka už konečne po 27 mesiacoch prespinká celú noc tak by sme ju postupne chceli zvykať spinkať v jej izbičke v klasickej posteli, tak aby nám nespadla.

emmka3
26. apr 2010

anicka, skus pozret na MMB, tam toho je dost a pouzite aj za dobru cenu ... fuu, tak to prespavanie v noci 😔 to nezavidim ... my uz od 10mes spinkame celu noc a to sa vtedy este cicikoval .... aj teraz zubky celkom dobre zvlada, cez den je sice mrzuty ale v noci spinka ... prosim pekne, za posledny mesiac plus 3 zuby, z toho 2 stolicky a stale su na spadnutie dvojky hore, tiez asi naraz 😅 ja sa tak tesim, ze budem mat doma konecne zubatu selmu 😀 😵
anicka, my dnes do centra nejdeme, za prave je pekne a za druhe, mam behacky v meste ...

emmka3
26. apr 2010

do kelu, co som to poslala 😅 ... nist, daj si zabrana na postel, nove aj pouzite a od vsetkych inzerentov, je tam toho spuuuusta 😉

jana2033
26. apr 2010

ahojte baby každy deň píšete jak o dušu kym som vás prečítala, inak mala mi tak krasne pospinká v noci dnneka spinkala od deviatej večera do tretej ranna do pol stvrtej sa napapala a ešte buvala do siedmej 😝 nechcem zakríknuť a teraz zabuvkala o pol deviatej

bolul a prečo by si už nesla na dedinu? ja som nikdy nechcela ale potom som si tak premýšlala a aj by som šla ale iba z autom 😀

deniskateniska
26. apr 2010

bolul no ti poviem, kazdy den sme chodili na segedinsky gulas do koliby a ked ho nemali v dennom menu tak som si ho uvarila doma 😀 alebo kadejake vecicky s kyslou kapustou, no potom ma to preslo akosi, ale aj tak sa do malemu uz nepaci tak sa snazim kapustu uz nejest, keby ste videli co vyvadzal.. chudatko az mi ho lutko bolo ☹
no ja som si robila ale na sporaku gulasik, len to nie je ono 😀 a pivo, no na zaciatku som absolutne nemohla ani citit, predtym sme chodili na pivko kazdy den, no ja som naopak na cervene vinko s kolou... mnamiky a potom na pivko - tak si dam nealko 😀 😀

a dnes je opat kraaasne, teskam sa 😀 😀 😀

anicka
26. apr 2010

emka ja som tiež mala v pláne že pôjdeme vonku keď je tak krásne, ale Maťka len čo ráno vstala zahlásila, že ideme ku detičkám a nedala si ani za svet vysvetliť, že ideme vonku. Tak sme sa boli pohrať a vonku pôjdeme po obede.

Bundičku som kúpila, už som ju aj oprala a dala vysušiť na balkón nech ju môžeme nosiť, tak sa vytešujem. 😀

majdiska
26. apr 2010

anicka a kde idete poobede? by sme sa mohli stretnúť, idem k našim, tak by som mohla s malým dofrčať ku kostolu - ked prídem z práce.. bolul ak ešte nerodíš, tak dojdi aj ty 😉

emmka3
26. apr 2010

sice ma nikto nevla, ale dojdeme aj my 😉 😀

bolulka
26. apr 2010

majdiska, joooj, už by som tam bezala teraz ale idem mat navstevu, no ak sa tam zdrzite, bude super. lebo ja pridem kazdopadne (mozno okolo tej piatej) 😉

janka, ani s autom..

bolulka
26. apr 2010

joj a ked niekto povie, ze dedina je dobra pre deti, lebo maju dvor - tak to ma najviac potesi. k comu je tym detom dvor, ked su na nom same. presvedcila som sa, ze deti nepotrebuju dvor, ale deti.

mayocka
26. apr 2010

emmka+majdiska: ako dopadla oslava?co ste neprezvanali???som aj cakala ze prezvonite,videla som vase afticko ze tam bolo uz skor ako o tretej,to cervene ze Maji?my sme lietali na aute kade tade ale tak chvilku sme aj doma boli

majdiska
26. apr 2010

bolul my tam budeme až tak o 17h, skôr sa mi z práce nepodarí zdrhnúť 😉
maji, to autíčko - červené pinkanto - to bol môj ocino, prišli k nám na obed, preto bolo skôr.. segra majú také červené neviem čo za značku, ale je tiež červené.. no ja som nemala kedy prezvánať, som lietala kolo hostí.. ale segru kľudne sprdni 😀

mayocka
26. apr 2010

majdis: no ok ako rozkazes,idem si narobit hnevnikov a teda idem sprdnut segru 😝 ale nie,ved tak asi ste sa bavili tak to je hlavne,hadam sa niekedy inokedy uvidime 😉

anicka
26. apr 2010

majdiska: Maťku zobral von mužíček a veru neviem kam šli, tak sa možno stretnete 😵

katika82
26. apr 2010

ahojte maminy,

denis počúvaj nešla si náhodou včera večer okolo siedmej do žaškova??? asi si to bola ty . strieborné bmw značku si nespomýnam ja som išla za tebou. som si myslela že odbočíš na breh ale išla si dalej a potom si do žaskova odbočila

a vy maji a bolul čoooo? ešte nerodíte??? ako to?

mayocka
26. apr 2010

ahojte maminky,tak sa vam idem pochvalit,do tyzdna by sa nam malo narodit nase krasne male vytuzene 😉 😉 😉 dnes mi odisla hlienova zatka, studujem to na nete a mal by zacat porod do 2-3dni,juuuj sa tesim,tento tyzden uz mozno budeme rodinka 🙂 🙂 🙂 samozrejme ze sa mi pocity miesaju so strachom ale tak snazim sa bojovat s tym a v hlave mam troska zmätok lebo sa mi tam biju dva pocity ale tak diky za znamenie Panbozko 😉

deniskateniska
26. apr 2010

kati ano sla som, robili sme gulas a bola som rodicov zaviest domkov a potom po muzicka 😀 som robila osobneho sofera 😀 😀 😀

mayocka to je supeeeeeeeeeeeer... drzim paluskyyyyyy 😉 juchuuuuuuuu, ivanka konecne pochopila, ze sa maminka na nu tesi 😝

no a my sme dnes boli kupit plienocky, kupila som 10 ks, to tak ku doktorke, bo inak mame 🙂 a kupila som si aj tie tampony do podprsenky ci ako sa to vola, no proste som zistila, ze by bolo aj nacase sa zbalit - kdybyneco 😀 😅

a zajtra som mala ist na cvicenie, len som akosi zabudla volat tej sestricke ci ma volne nieco, lebo ze teraz je dost tehuliek, tak doka povedala, ze jej mam raddsej zavolat 😒

katika82
26. apr 2010

denis kľudne chod aj keby vás bolo viac tak ťa vezme, možno by si necvičila lebo by nebolo miesto ale aspon sa dozvieš veľa vecí. vždy po cvičení sa rozpráva to čo tehulky zaujíma po prípade na sály sa ide kuknúť ak sú voľné. tak neváhaj.

deniskateniska
26. apr 2010

no ja aj tak cvicit nemozem, lebo mi tvrdne to brusko, tak doka povedala, ze sa mam aspon kukat a pocuvat 😀 ale ti poviem, sa mi nechceeeeeeeee totalne... a samej uz duplom nie 😅

deniskateniska
26. apr 2010

a tomu mojmu drobcovi sa stale cka... 😀 😀 pahltnik jeden, sa necudujem, ze je velky 😀 😀

emmka3
26. apr 2010

maji, dnes som bola s Julkou a myslela, ze uz rodis, bo si sa neukazovala na MK a co sa tyka vcerajsieho prezvanania, kludne sprdni segru 😝 ona mi vravi, pozri ci tam maju aut ... tak ja beham z izby do izby a kukam a auta nikde, tak ona vravi, ze isto nie ste doma ... jj, a my mame tiez cervene az ruzove 😀 taka lentilka Hyundai Accent - taka pubertacka 15 rocna 😀

mayocka
26. apr 2010

deni: to s tou vahou by som nebrala az tak vazne...mozno ani nema tolko kil ako ti povedali,ja som sa doky pytala ci mi este zmera malu a povie kolko vazi,tak povedala ze nie lebo zacnem stresovat zbytocne,lebo to nie je presne,jednej prvorodicke-mladej babenke na nemocke povedali ze bude mat riadne velke dieta,ze 4kila ma a ze to asi pojde cisarom a ta chuda vraj ani nespavala a babenko sa narodilo vpoho 3,5kila tak ziadny stres a neber to ani vazne tieto miery,lebo sa zacnes bat ked bude mat prist na svet,tak ako ja...povedala mi len raz vyssiu vahu ako mala mat a uz si stale myslim ze bude velka a popritom ani nemusi...
Dr.mi vysvetlovala ze to babo je uz velke,zle sa to meria a tak to moze skreslovat jeho miery a nerobi to dobre na psychiku mamickam ked sa dozvedia brutalne rozmery 😉

deniskateniska
26. apr 2010

mayocka no ja sa ako moc nestresujem, len aby sa skor nenarodilo 😝 ono je tam odchylka 0,5 kila - no moze byt, lebo ta vaha sa pocita podla velkosi baba..no a ak je vyssie, tak preto to tak vyslo.. ale aj maternicu mam vacsiu, takze je vysoke 😀 ved ma byt po kom.. 😀 😀 😀

mayocka
26. apr 2010

emmka: ja som videla iba take mini cervene,ruzove nebolo...tak to bol asi vas tatino... 😉 sto bodov,presne som vedela ze kukate z okna ci mame doma auto....a co keby len MM bol prec a ja vyckavala doma haaaa????!!!!! 😠 😠 doroty dve 😝 na auto kukaju a Mery mozno doma sedi...my nechodi za kazdym na aute stale iba spolu 😝
ved tak co uz,prides este hadam,tak nas uz asi uvidis osobitne 😉 vcera som MM kazala nech mi spravi este nejake foto ze uz mozno posledne tak sme dobiehali zameskane kedze nemam z tehulkovania skoro ziadnu fotecku 😅
A ved som kazdy den na konovi,Julka tu praveze asi malinko chodi,ci? 😉

fasa,tolko povzbudenia naraz...zistujem ze ta zatka moze odist aj tyzden aj dva pred porodom,tak uz neviem ako to pisu na tom nete ze dva tri dni... ☹
mala ta uz mi na stehnach lezi,chudatko tucnucke 😀

mayocka
26. apr 2010

denis: stres pride pred terminom nie teraz 😝 potom zacnes rozmyslat ci to porodis ci to nebude velke a tucne 😀 no a ked ti este ta sestricka pri nasej Dr.zacne rozpravat take kraviny ako mne tak sa asi poprdkas ako ja a ostanes ako obarena sediet na stolicke ci to naozaj mysli vazne alebo si mas polovicu odmysliet 😀 prve dieta a takto ked ta niekto vystrasi tak to neni sranda

julia225
26. apr 2010

ja som stale tu....bububu 😀 😝 😅 😕 😖 😀 😀 😀

mayocka
26. apr 2010

no prosim a ze kto sa tu hra na skryvacku 😝 😀