Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

anicka
18. máj 2010

tá Orava teda tečie riadne vysoko ☹ 😖 😢

emmka3
18. máj 2010

noo, cez kolonadovy sa uz neda ... ak Jr. vstane skor, ideme starkej naproti popod Horicu, si to chcem pozret ... ja len dufam, ze to zacne klesat, bo nem dobre toto ☹

deniskateniska
18. máj 2010

anicka ja som dnes sla cez most - ale hlavna cesta kde je..tak som mala dost.. som sa bala normalne..ale tak zajtra uz nema prsat tak dufam ze sa to ukludni 😉

emmka3
18. máj 2010

Deni, super, ze sa ti na salach pacilo ... ja si tiez myslim, ze odhliadnuc od sestriciek na novorodeneckom, nasa porodnica je luxus oproti vsetkym bratislavskym ... a tam je aj veeeeela rodiciek, takze na vychytenej Antolsej, dakedy si aj na chodbe ako "na vzdycharni" ... my to tu mame aspon pekne, moderne ....

deniskateniska
18. máj 2010

emmka presne tak, ja co si pisem s babami tak ich je hodne co tam ide rodit ani chlapa pri sebe, zenske na chodbe - doslova na chodbe maju vzdycharen a tam si hopkaju na loptach.. no by som sla radsej inde rodit fakt 😉

emmka3
18. máj 2010

no ale ked si myslia, ze BA je pupok sveta .... tak nech 🙂 my mame svojo akoze BFH a sme spokojne 😉

katika82
18. máj 2010

ahojte maminy

tak my sme sa dnes na plávaní stretli s Emkou a Aničkou. super bolo ani sa nám ísť domov nechcelo luky kopal nohami jak drah. emky sa vôbec nebál rehotal sa jak lečo 😀

ja som bola s kubínkou nemocnicou tiež spokojná až na dve sestričky na novorodeneckom bolo fajne. z gyndy sestričky zlatučké ani na jednu sa nemôžem sťažovať.

inak ten most tééda no uvidíme ako to bude pokračovať. my bývame na kopci našťastie tak nejaké extra záplavy nám nehrozia ale ked som išla u nás vo Veličnej cez most tak veru už aj na ihrisku je voda pomaly

emka a anička, vás som sa chcela opýtať ked boli s vami aj mužíčkovia, oni si platili ako vy tých 1,50 alebo viac. chcela ísť segra somnou len vedela že ako bude platiť a som sa to zabudla opýtať tam.
a neviete že keby chcel ísť muž somnou ale nie plávať len tak pofotiť nás lebo má nohu ešte ranu otvorenú tak do vody nemôže tak že by ked by si zaplatil tých 1,50 a nešiel do vody či môže ísť??

deniskateniska
18. máj 2010

no babky nam to vysvetlila tak, .. u nas idu radsej peniazky do zariadenia aby bolo spickove a nie do personalu..preto je taky aky je.. zatial co v inych nemocniciach je komunisticke vybavenie ale personal spickovy lebo ma plat x krat vacsi ako tu.. tak si vyber ... a inak ma zarazilo ked jedna kocka pisala, ze v ich nemocke epi nedavaju vobec.. proste nema moznost vyberu tak to ma zarazilo lebo v dnesnej dobe .. ehmmm 😒

deniskateniska
18. máj 2010

baby .. bojim bojim bojim... pustaju naplno priehradu... 😅

emmka3
18. máj 2010

Katka, mm platil 1,60€ za vstup, Marketke nic ... a pokial by isla len fotit, nie do vody, to by ste hadam povedali pri vstupe na recepcii a bolo by to zadarmo 🙂

Deni, tak ako to u vas dopadlo pri tom moste?

danka.k
18. máj 2010

denis sice sa tesim ze ti to sestricka povedala, ale maminy som sa pytala a na 1. dobu muzikov nepustaju...

no ak nas tu vytopi tak dovi dopo 😠 😠 ☹ ☹ ☹ ☹ uz nech neprsi.. slnko prostim ta prid 😀 😀 😀

jana2033
18. máj 2010

dani presne tak slnko príííídd 😝 ,

my sme tiež boli pozerať vodu ale bola zimááááááááá skoro sme zamrzli,

babky aj odomna mate zahlasovaané 😉

dneska konečne po dalšej skuške ...a mala krááásnučko spinkala svokre čakala kým prídem zo skúšky 😝

danka.k
18. máj 2010

jani a ako si dopadla??

deniskateniska
18. máj 2010

dani nam sestricka povedala ze prave pri prvej dobe je to najdolezitejsia podpora, tak ze jasne ze pustaju. pokial z organizacnych dovodov to nie je mozne jasnacka, ale inak by to malo byt mozne.. tak dufam ze pri mne to mozne bude 😀 😀 😀 a tvoja mamina tam robi? ci ako? no ze ci som sa zbytocne tesila alebo nieco ☹

danka.k
18. máj 2010

hej ona tam robi... no poviem ti tolko ze ja som tam lezala sama a nedovolili mi tam mat muza.... a myslim ze mne dovolit mohli ked som mala protekciu.. ale tak mozno urobia vynimku pri tebe 😀 😀 😀

deniskateniska
18. máj 2010

no ma nestras dani.. uvidime ako to bude vsetko... 😉

bolulka
18. máj 2010

deniska, muz moze prist, iba pokial budes na sale. ja som bola na prvej dobe porodnej este s jednou pani, tak by tam ani moj muz nemohol byt. az ked ma presunuli na porodnu salu, tak som ho mohla zavolat.

deniskateniska
18. máj 2010

bolul tak ja vsetky rodiace maminky vyzeniem na chodbu aby mm mohol byt pri mne 😀 😀 😀 😀 😀

katika82
18. máj 2010

deni je to tak že kým si na prvej dobe pôrodnej sama tak tam môže byť pri tebe mm. ale ako náhle tam príde nejaká dalšia mamička tak nie. a až potom na sále môže byť. záleží koľko mamičiek bude v tú danú chvíľu na prvej dobe.

emka dakujem skúsim tam zavolať ešte a opýtam sa

danka.k
18. máj 2010

katika ja som bola sama a nemohla som ho tam mat

salvinka
18. máj 2010

tak to je riadny odrb.. vsak zena potrebuje hlavne v tej prvej dobe chlapa pri sebe nie?? este ze som mala taky rychly porod 😀 😀 😀
a my sme boli aj dnes kocikovat... risko bol zababuseny ako este nikdy asi 😀
a stratila som pat ervi 😠 😠 ak ste ich nasli, hlaste sa 😀 😀 😀

deniskateniska
18. máj 2010

no baby tak ja to budem riesit tak, ze pojdem do porodky az ked budem mat kontrakcie kazdych 5 minut a bude .. skor nie..a vyriesim chlapa na prvej dobe - co bude doma 😀 😀 😀 a aj pri porode 😀 😀 😀

danka.k
18. máj 2010

no deni tak by to bolo najlepsie 😀 😀 😀

deniskateniska
18. máj 2010

dani asi to tak vyriesim ... fakt... a sa nesmej.. lebo ak to nestihnem 😀 😀 😀 potom bude smiech 😀 😀 😀

katika82
18. máj 2010

dani ale teraz je to iné ako ked si ty rodila asi. lebo viem že baby čo boli somnou tak pri nich boli normálne aj mm. tak neviem potom fakt ako to je

nadezdah
18. máj 2010

Pri mne keby bol mm, tak ho tam asi papučou umlátim. Ja ho tam nechcem.Nebol pri prvom pôrode a zvládla som to, tak na druhý nemusí. Mne stačí keď ho doma vidím každý deň.

danka.k
18. máj 2010

nadi 😀 😀 😀 😀 😀 ja by som to tam bez neho nezvladla

jana2033
18. máj 2010

dani supiš tak dal mi to za B 😀

deni neboj doma si to vytrpíš a potom príde s tebou 😀 ja som povedala že ak druhé tak tak si to doma odtrpím a žiadne take že vyvolávačka 😀

dani ja ttak napo ako ty 😀 by som bola

deniskateniska
18. máj 2010

nadi 😀 😀 😀 ja si myslim ze muz si viac zenu vazi ked vidi ako trpi aj pre neho 😀 😀 😀

deniskateniska
19. máj 2010

idem na ctg.. bojim bojim bojim..neznasam chodit sama po nemocke..jooooooooooj