Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

hojka
3. jún 2010

deniska maly zatial poslucha,este nech si tam len cuska aspon dva tyzdne ak sa podari 🙂
zajtra idem na CTG aj do poradne,tak uvidim co ako 😉

deniskateniska
3. jún 2010

hojka tak daj vediet ako si dopadla.. ja som radsej magnezko vysadila, nech si pekne brusko pracuje a nech neprenasam zbytocne 😀 😀 sice som chodila kazdu hodinu na wc v noci, ale nevadi 😀

hojka
4. jún 2010

deniska akurat sa chystam,tak som zvedava co nove mmi povedia.vobec sa mi nechce ist do takehoto pocasia ☹
ozvem sa potom,drz palce 😉

deniskateniska
4. jún 2010

hojka ja som uz nestihla napisat, ale tiez som sla o deviatej sice na bus, ale sla..hnusne prsi a vparnici prsalo este viac... 😠 no ja som tiez zvedava co mi povie teda 😀 uz o chvilku tam mam byt tak idem 😉

anicka
4. jún 2010

@ema1987 poslala som Ti to na ten druhý a dúfam, že to teraz už prešlo 😉

bolulka
4. jún 2010

anicka, este ze si mi to poslala. ako sa tie nazory za tri roky zmenili. ja drzala striktnu dietu a nakoniec je to tak ako som si aj myslela. velmi pekne dakujem este raz. 😉

deniskateniska
4. jún 2010

no tak som zatvorena, krcok 3cm.. magnezko vysadene... a ked mi povedala ze termin toho 26.6. tak ma skoro drblo... to je posledny termin.. no tak dufam ze to az do vtedy nie lebo uz teraz ledva dycham 😅 som hned povedala malemu ideme pomoct trosku 😀 😀

danka.k
4. jún 2010

denis no tak vecer sup sup pomahat trosku malemu na svet 😀 😀 😀

anicka
4. jún 2010

bolulka nemáš za čo 😉

deniska tak ako píše danka, šup šup 😀 😀 😀

deniskateniska
4. jún 2010

no babule uz som pisala mm ze ideme pomoct trosku.. tak vravel ze dobre lebo ze on ho sce uz bockavat a stiskat a spinkat s nim poobede.. tak ja som myslela ze uz povie ze konecne po x mesiacoch bude mat sex a ten toto 😀 😀 😀 no dnes pojdem umyt kuchynu, a vecer vana a sexik a mozno sa romanko umudry 😀 😀

danka.k
4. jún 2010

denis 😀 😀 😀 😀 😀

salvinka
4. jún 2010

tak tak deni, treba pomoct 🙂 ja si myslim ze prave vdaka tomu som mala tak rychly porod 😉

julia225
4. jún 2010

denis, daj tomu cas...🙂 prvy krat ideme rodit vzdy nacas ak nie neskor...🙂kotulaj sa na fitlopte, pohopkaj si...len sa neponahlaj 🙂 pozdravujem Vas vsetky... 😉

ema1987
4. jún 2010

@anicka už i to prislo velmi pekne dakujem ani 😉 😉

anicka
4. jún 2010

ema nemáš za čo 😉

emmka3
4. jún 2010

@deniskateniska, a preco to chces v 37tt urychlovat? 😅

bolulka
4. jún 2010

salvinka, veru aj mne sa to tak urychlilo 😉

danka.k
4. jún 2010

emmka ved necitas.. ze muzik sa uz chce s malym romankom maznať, bozkavat a stiskat 😀 😀 😀 tak ho chcu cim skor mat pri sebe 😀 😀 😀

deniskateniska
4. jún 2010

no zajtra uz 38 tt naskakuje 😀 tak uz mozme urychlovat 😀 😀 ale nechcem prenasat, uz sa ledva hybem a zacina mi byt coraz viacej zle, teplo a taak... a hlavne ked to zacneme uz teraz urychlovat tak mozno porodim nacas a nebudem prenasat 😀 😀 😀

a dostali sme od mojej segri taky domcek co sa natiahne a hra uspavanku 😀 ked som to pustila tak maly zacal hned vyvadzat.. a segra to stale dookola pustala, aby kopkal.. ale asi ho to uspinkalo 😀

a krsna mi usila obliecku na perinku taku krasnu zltu s kvietkami.. som rada aspon sa mi nebude tak spinit ako biela.. bielu budeme nosit tak na prechadzky do mesta alebo ku doktorke alebo tak 😀

mayocka
4. jún 2010

@salvinka: opakovaci papagaaaaj 😝 😝 😝 😝 😝 ale njeee krasny ste 😉 cmuk cmuk,uz aby som mala doma tu moju karu vysnivanu a nedam vam pokoj budem v kubine s kocikom hadam castejsie jak doma 😉 cmuq daj za mna mojmu smejkovi krasnemu malemu 😉 😉

deniska: nam to tiez pomohlo asi o dva dni po seKSiku som uz sla ibaze ten porod nebol taky rychly ako to odtecenie plodovky 😅

baby co si to posielate za recepty? ak na chudnutie tak necem ale ak na priberanie tak sem sa 😉

@emmka3 denis sa asi boji ze bude mat velke babo tak to chce mat uz za sebou 😝

salvinka
4. jún 2010

@mayocka hej ked som videla tvoju foto tak mi trklo ze mam nieco podobne.. ale uz davno fotene, len sa mi nechcelo naciitavat 😀 inac ja som si uz nasla skodovicu.. 105L vyzera celkom zachovalo..120€ chce za nu.. v nedelu ju idem pozriet, stary musi odsuhlasit kedze ja viem len soferovat, nevyznam sa viacej 😝 😀

inac kocky kukam spravy.. nieco strasne co ta voda dokaze ☹ ☹

deniskateniska
4. jún 2010

salvi a nekukala si ine afticko ako skodulu? no napr vw golf? je to sikovne auticko a aj lacne najdes.. 😉

mayocka
4. jún 2010

ahojte krasky tak maminka ma dnes takto naobliekala a aj rukavicky som musela mat,lebo vonku je dddddddd zimaaaa 😅 nespinkala som uz dva dni cez den poriadne tak sme sa museli ist prebehnut ajkeby prsalo,nooo takyto som ja fiskus a trapim maminu 😝

mayocka
4. jún 2010

deniska hod typa ak sa nudis 😉 a ak sa do aut vyznas...

salvi pojdes somnou potom po ten favorit ok? 😉 neni to malo 120e? to asi nebude ktovie co ci?

kaslem na stareho,ten by mi ho neschvalil ani o desat rokov,furt tvrdi ze sa len opravat bude a kraviny akokeby som kde na nom isla,ved a suciastky su na taketo stariny najlacnejsie,ale nie,on vie najlepsie 😠 😠 😠 vraj lepsie kupime,no jasne na sväteho dindy! ked prachy treba furt na nieco ine

salvinka
4. jún 2010

@deniskateniska ja nechcem nic ine.. ja som sa na skodovici ucila soferovat a ked ju misko predaval som revala dva dni 😀 a fakt ju nebudem vyuzivat na nic len dk-jasenova cize sa mi neoplati drahsie hladat (pak ju posuniem dalej abo na srot ked si kupime novucicke, ostane mi polo terajsie 😀 )
@mayocka, 120€ za 105lku?? to je este moc sa mi zda.. dam mu maximalne 100ecok 😉 dufam ze ho ujednam.. so starym nejake divadlo zahrame 😀

deniskateniska
4. jún 2010

mayocka mam ti nejake afticka kuknut? no ja som kukala auta ked sme kupovali nase bmw, lebo som chcela aj jedno pre seba.. dala som si max 500 evri.. boli sme hocikde ale kazde auto malo svoju chybu.. musis si stanovit kriteria ze kolko chces zan dat, ako daleko chces ist pon, kolko km musi mat max nabehane atd atd.. ja som sa vela pri mm naucila, teda co on vzdy kukal a taaaaaak 😉 rada pomozem ak mozem 😀 😀

deniskateniska
4. jún 2010

mayocka aka je krasna 😉 aj ja uz scem 😀 😀 ja si neviem predstavit ako ho budem obliekat alebo tak 😅

mayocka
4. jún 2010

no tie kriteria to hej...poznam to ale tak ktora skodovka ich ma malo...po bazaroch nerada chodim,je to cez tretiu osobu,takto na priamo s majitelom je to lepsie...moj mm sa vyzna ale ked mu to poviem iba zahodi rukou a zacne frflat 😠

deniskateniska
4. jún 2010

no mayocka to su chlapy.. a ked sa s nim nedohodnes, tak ti kazde afto ofrfle a zbytocne sa budete vadit.. 😅 a ked sa zatne tak nedovoli ani za boha kupit 😅 lebo bez chlapa ist kukat auto, je dost blbe, bo ked sme chodili tak kazdy chlap kukal na mna ako na drbnutu a zenske sa snazia odrbat si myslia ze ked sme zeny ani soferovat nevieme ani nic o autach.. skus v oravsku to mas tu blizko, na co ti netreba zbytocne cestovat... napr. kamarat kupil golfa v istebnom a zjednal ho lebo bol trochu hrdzavy, chlap sa ho potreboval zbavit tak nakoniec ho predal za 100 evri 😀 😀 mm vravi ze keby som vedeeeeeeel 😀

deniskateniska
4. jún 2010

salvi ja som sa ucila na peugeot - e 307... 😀 😀 😀 ked som mala sadnut do ineho auta, tak panikaaaaaaaa 😅 😖 😲 😨 🤐 😀 😀 😀 ale tak naucila som sa 😀