Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

emmka3
7. jún 2010

@anicka, dnes pojdem doobeda do mesta, mozem sa zastavit s tymi gatusami ... u majdisky to celkom zabera 😉

deniskateniska
7. jún 2010

@anicka ale toto cakanie ma zabija.. lebo tu mam kazdy den - CELY svokrovcov, tak tie dni su dlllllllllllllllllllllheeeeeeeeeee... 😅 🙄 😖

danka.k
7. jún 2010

@emmka3 no super dalsie tricko.. na rok ideme znova 😀 😀 😀

@deniskateniska nebooooooj ved uz sa ti to pomaly ale isto krati.. si vydrazala tak dlho teraz este vydrzis 😉

anicka super vikendik ste mali 😉

deniskateniska
7. jún 2010

@danka.k no povedz ci ne mi ostava... 😅

danka.k
7. jún 2010

@deniskateniska nic 😀 😀 😀

a majka sa nikomu neozvala ci uz porodila ci nie???? ked sa tu tak dlho neukazala

deniskateniska
7. jún 2010

majka to ma isto uz za sebou 😉

anicka
7. jún 2010

@deniskateniska to s tými svokrovcami chápem, ale neboj, myslíme na Vás nech to máte čím skôr za sebou 😉

emka, danka škoda, že sme nevedeli boli by sme prišli aj my, ale nevadí aj tak bol super víkend.

@emmka3 no my od soboty fungujeme len v gaťkách aj na dnu aj na von a zatiaľ nám to ide sobota bola s jednou nehodou, nedeľa bez nehody a dnes zatiaľ tiež v pohode tak uvidíme. Len som o tom nechcela ešte moc písať, aby sme to nezakríkli. Všmla som si, že ak ju chcem odučiť tak musí byť bez plienky, lebo ako náhle ju má tak sa vyciká do nej a vôbec nerieši, aby sa pýtala.

@emmka3 ja som si správu, že sa u nás do obeda zastavíte prečítala až teraz, boli ste u nás? Lebo my sme boli voku keď je tak krásne
😀

danka.k
7. jún 2010

@anicka na rok sa dohodneme skor 😉 a presne mala nesmie mat plienku, bo to zneuziva ako nas maly.. ho ani nenapadne sa pytat ked ju ma 😀 😀 😀 😀 ale my nastastie uz len na noc mame..... aj ked cez den sa nam tiez este niekedy nehoda pritrafi, ked sa silno hra a zabudne sa 😀

bolulka
7. jún 2010

majka este neporodila. uz od stredy mava bolesti a stale nic. tak cakame. 😉

majkad2
7. jún 2010

ja som este tu 😀 😀 😀
no tak tato noc bola zase hrozna, strašné bolesti som mala,ale žiadne pravidelné kontrakcie.....a po 4 hod mi to prešlo.....ja neviem čo mam robiť či čakať na tie pravidelné kontrakcie alebo mam isť do nemocky ked ma zase chytia tie silné bolesti a nech somnou niečo robia?

eli13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deniskateniska
7. jún 2010

majka ked mas bolesti tak horuca sprcha, aku najviac teplu zvladnes... ak su to poslickovia, prejde to.. 😉 ak nie tak kym sa skratia tak cakat 😅 a potom do nemocky 😅 😉

majkad2
7. jún 2010

@deniskateniska takze ak su to kontrakcie tak tie neprejdu ani pod sprchou?

deniskateniska
7. jún 2010

@majkad2 no ked som bola u doktorky, tak ona my vysvetlovala ze poslickovia ak boli brusko dolu alebo krize, tak su to poslickovia tak sup sup do sprchy su to poslickovia.. a ak brusko boli aj hore, no cele tak sprcha pomoze "prezit" kontrakcie ale neprejdu... 😉 a tebe prechadzaju? ci ani nie?

majkad2
7. jún 2010

@deniskateniska po sprche mi to prejde ale sa to aj vrati..............

deniskateniska
7. jún 2010

@majkad2 a uz mas aj v dakych intervaloch? ci to vzdy prejde po urcitom case? no jedna kocka z junoviek, vecer prisla s nakupom z obchodu a na druhy den sla rodit tak skus mozno pomoze 😀 😀 ale mi to pripada, ani jednej nezaberaju "zarucene" metody ako ist rodit.. len jednej sexik s muzickom vyvolal porod aj pri prvom aj pri druhom babatku.. ale to uz mala kontrakcie, tak supli na to a do hodiny sla do nemocky 😉 ale inak asi ani jednej 😀 😀

majkad2
7. jún 2010

@deniskateniska no o intervaloch sa u mna nedá hovoriť..............ked mam bolesti,tak ma to boli niekedy aj 5-10 minut nonstop....potom to prejde na par minut......niekedy je to 5 minut,niekedy aj polhodina a zase sa bolesti vratia spať

deniskateniska
7. jún 2010

@majkad2 a v poradni ti co povedali? no ci to vypada na porod alebo tak. 😉 no drzkam palce, nech to mas co najskor za sebou 😉 a drobca pri sebe 😉

majkad2
7. jún 2010

uz pred vyše dvoma týzdnami mi povedal, že do týzdna porodim...čakala som dva tyzdne,lebo mi to stale tvrdil a nič....a ked som minuly tyzden v stredu prišla opat na poradnu, tak bol prekvapeny,že som ešte neporodila, že ako som to mohla tak dlho vydržať 😀 no a potom mi povedal, že do 4 dní určite porodím.....no ale už aj tie 4 dni prešli a ja som stále tu.....ja som nejaký nezmar 😀 😀 😀 ved ja možno pojdem ešte aj tento týzden na poradnu, a to som zvedavá čo mi povie tentokrat.....lebo už minule sa so mnou rozlučil a poprial mi všetko dobre ku pôrodu 😀 😀 😀

deniskateniska
7. jún 2010

😀 😀 no maji tak fitlopta, upratovanie, vana, sexik, chodenie.. skusala si secko? 😉 jooooooj tieto nase deturence s nami zametaju este ani na svete nie su 😀 😀 😀

majkad2
7. jún 2010

skúšala som.......prave sme chceli dat ešte sexik....ale mužik musel na chvilu odist,tak ho čakám 😀
no veru, riadne s nami zametajú, ked som manželika v noci budila, že už asi pojdeme do nemocnice, tak nášmu chrustikovi pohrozli, že dúfa, že to nie je zase planý poplach, lebo tých planých poplachov sme už mali asi 4 alebo 5........a asi ich ešte niekoľko bude 😀

deniskateniska
7. jún 2010

no to nas pripravuju na to ked pridu na svet a budeme okolo nich stale skakat a behat,. stale v pozore 😀 😀 skus pikantne jedlo alebo ananas... skorica.. 😉

majkad2
7. jún 2010

no skusim už všetko možné nech je už ten náš drobček vonku 😀

deniskateniska
7. jún 2010

😉 ved to nech uz je vonku a robi maminke radost 😉

majkad2
7. jún 2010

ved aj ja mu to stale vravim 😀

deniskateniska
7. jún 2010

tvrdohlavec to bude 😀 😀 ja si jeden den hovorim ze nech to pride kedy chce a druhy den zase chcem aby uz siel vooooooooon 😀 😀 😀 lebo uz nevladzem.. 😝

majkad2
7. jún 2010

no to mi ani nevrav,jedneho tvrdohlavca v znameni barana mam už doma a to mi bohate stačí 😀 žeby aj blíženci boli tvrdohlavý? no ja si tiež vravim,že nech to už pride,ale ked chytim bolesti tak hned zmenim nazor 😀

deniskateniska
7. jún 2010

😀 no ja som blizenec a som tvrdohlava... takze asi na tom nieco bude 😀 😀 😀 uvidime 😉

deniskateniska
7. jún 2010

baby v junovkach rano porodila kocka, "drobec" nieco cez 4kg, 58cm!!! no som zvedava ze co zajtra napise 😀 😀 😀

danka.k
7. jún 2010

@majkad2 tak ty si este neporodila.. som akurat mamine dnes vravela ze smola ze nechodi do roboty, ze neviem ci si uz porodila alebo nie 😀 😀 😀 ale tak coskoro to uz budes mat isto za sebou

denis... fuuu ze ake male dietatko 😀 😀 😀