Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

deniskateniska
7. jún 2010

dani fsak.. take male slonicatko 😀 😀 😀 no som zvedava na fotky ked pridu domkov.. rodi v irsku a tam ich uz zajtra pustia z nemocky tak som veeeeeeelmi zvedava..

danka.k
7. jún 2010

denis aj ja chcem vidiet potom tie fotky..... ved 58 cm sme mali...juuuuj ani netusim kedy 😀

deniskateniska
7. jún 2010

dani ok, vola sa etuska... ale rodila len dnes rano, ale dam echo 😀 😀 😀

jana2033
7. jún 2010

majkad tak sa držkaj nech to maš už rýchlo za sebou 😝

denis neboj aj ty sa dočkaš, neboj, ja som čakala skoro 2 týždne po termíne a som rada že to aj tak bolo 😀

deniskateniska
7. jún 2010

jani no ja moc nechcem cakat.... a hlavne nie po termine....ako mohol by sa ten nas romanko umudryt a urobit maminke darcek na narodky 😀 😀 co pochybujem ale mohol by... 😉

danka.k
7. jún 2010

denis myslis ze do stredy sa romankovi bude chciet ist von???? 😀 😀 😀 😀 budem sa modlit 😉 😉 ale to by si mala krasny darcek na narodky... ja som mala pri malom termin na moje meniny 😉

deniskateniska
7. jún 2010

dani silno pochybujem.. teda ani si nemyslim ze porodim niekedy vobec 😀 😀 😀 no ja tie narodky ani nevnimam, len to ze by drobec mohol ist von lebo je to pekny datum.. to som ani nevnimala, kym svokra a moja mama sa nepytali ze kedy idu gratulovat.. a ti poviem ani nechcem aby sli.. zase "ty si este cela" "romanko pod uz von" a ani si nevies predstavit ako mne to uz na neeeeeeeeervy ideeeeeeeee.. raz ok dva krat ok ale stale a od kazdeho 😠 😠 😠 a to ofic termin je na konci juna 😅

danka.k
7. jún 2010

tak im povedz ze oslavovat budes az ked sa maly narodi... ze pridu potom... 😉

deniskateniska
7. jún 2010

no to som povedala, ale dnes som rozmyslala, ze som asi zle urobila, bo budem chciet mat od vsetkych pokoj, no uvidime 😀 😀

danka.k
7. jún 2010

ved dotrepu sa ti aj tak urcite po porode.. tak ti rovno mozu aj zagratulovat...

deniskateniska
7. jún 2010

ved isto hej...

chcem sa spytat, ci je normalne ked ma stale picha dolu, ked sa maly akosi hibe rucickami tak ma to strasne picha... ako vydrzat sa to da, ale je to hnusne, len ze ci je to ok ked ma to picha stale.. 😒

deniskateniska
8. jún 2010

katka?? ty si ma dala pozdravit cez mm? 😉 ak ano tak dakujem 😉 mm vravi ze no to bola asi ta katka 😀 😀

anicka
8. jún 2010

už sme doma z plavošky bolo fajnovo 😀 😎

deniskateniska
8. jún 2010

anicka a bola si aj s muzickom ? no to co si sa pytala emmky ze ako to je ked vas bude len fotit.. bo my sa tiez chystame chodievat 😉

katika82
8. jún 2010

ahojte babule, júúj ja akosi nemám na vás čas. robím stále to zadanie chodíme k nemu do žiliny jak na hodiny klavíra proste stále po troške niečo nové tam treba dorobiť. už sa mi o číslach aj sníva.

musím vás večer dočítať. idem sa trošku odreagovať ku kaderníčke,

katika82
8. jún 2010

denis inak včera som stretla tvojho mužíčka v párnici ke dosm bola po hojdu lukymu tak že ste ešte stále 2v1 😀

katika82
8. jún 2010

dala som ťa pozdraviť tak dúfam že nezabudol

hojka
8. jún 2010

deniska: a ty mas kedy narodky? Ja mam 28.6 a tiez by bola sranda keby som akurat na moje narodky porodila 😀 To by bol veru pekny darcek - ved sice aj bude aj ked to nebude presne v ten den 😀
aj mna tak picha dole a je to neprijemne,ale je to uz asi normalne pred koncom,uz musime len nejako vydrzat 🙂 😉

deniskateniska
8. jún 2010

kati nezabudol 😉 vravi ze to asi katka 😀 ja vravim ze isto hej, kto iny by ma daval odtial pozdravovat 😀

hojka: ja mam zajtra 😨 to teraz kukam 😀 😀 no pekne.. 😀 😀 takze isto ja neporodim 😀 😀 😀 ale tak dufat mozem nie 😀 😀 😀
a mas pravdu uz len nejako vydrzat 😉

anicka
8. jún 2010

bola som so sestričkou 😉 keď som bola s mužíčkom minule tak som povedala, že ja idem s dieťaťom a on ide s nami tak sme šli ja s Maťkou za 1,6 € a mužíček tiež za 1,6 € a do teraz to vždy tak bolo nebol probléme. Ale dnes keď som bola so sestričkou tak tam vymýšľala, že to sa tak nedá. Tak sme to vyriešili tak, že si pýtala plavecký bazén so zľavou pre kubínčana za 1,6 € a tak prešla s nami. Myslím, že emka s tým má väčšie skúsenosti treba sa opýtať jej 😉 🙂

deniskateniska
8. jún 2010

ved ja mam este casuuuu 😀 😀 ale tak to je super ze nerobia problemy takto ked idu obaja rodicia 😉

jana2033
8. jún 2010

čaaaaaaaute baby tak majka to ma už za sebou 😝 😀 gratulujem jej 😝

danka.k
8. jún 2010

janka kedy ako kde?? pis 😀

danka.k
8. jún 2010

majka tak gratulujem 😉 😉 😉 😉 😉 😉 aj jedna kamoska dnes porodila, ale ona nie v DK... a aj moj ujo ma dnes narodky... 😉 😉 😉 😉 stastny to den dnes 😉 😉

deniskateniska
8. jún 2010

jeeeeeej takze sexik zabral 😝 jani presne tak detaily sceme 😉

majka gratlujemeeeeeee

danka.k
8. jún 2010

juuuuj ja sa tak tesim s majkou 😉

jana2033
8. jún 2010

heh písala mi sms iba teraz som si to prečítala
isto Vám tu ešte napíše poslala mi sms:
Ahoj volam sa Emka, narodila som sa 8.6.2010 o 11 hod s mierami 51 cm a 3600 g 😝

danka.k
8. jún 2010

jeeeeej dalsia emka 😉 😉 😉 gratulujem este raz, malej vela zdravicka a majke mliecka 😉

jana2033
8. jún 2010

no tak nech sa hlavne držkajú juuj sa s majkou tešíííím 😝

babky pa majte sa mna čaka posledná skuška tak utekam nakojiť malu a trielim do školy

anicka
8. jún 2010

majka gratulujeme, želáme Vám kopec zdravíčka a kopec mliečka 😉 🙂

janka držkáme palčeky 😉