Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

bolulka
7. júl 2010

@nadezdah drzime silno palce.

anicka
7. júl 2010

nadezda držkajte sa, mylsíme na Vás 😉

deniska treba si rázne povedať, myslím, že u Teba to nie je problém 😉

deniskateniska
7. júl 2010

no hej,dufam zeto zaberie.bo mi to ide nj nervy.ako svokra je inak dobra dala by aj posledne co ma,a to je asi ten problem ze je az moc dobra a ja jej to nedokazem povedat.dufam ze pochopi ked jej mm povie,ze nam len rezim kazia.dnes sme to uhrali ale za cenu ze ho ocino hodinu nosil na rukach.inak nadi drzkajte sa.cmuk myslime na vas.

mayocka
8. júl 2010

@deniskateniska mojko takze uz to zacalo tak "huraaa" "tesime sa s vami" ☹ ☹ ☹ mojko no vidis ake to je,ked to je uz realne je to tazsie ako sa zda a nikto ti nemoze hovorit razne zakroc,pohnevas si celu rodinu,vcera u nas boli svokrovci aj s "malou" a zase jej ju tisla na ruky,bohaca,ked som povedala ze NIE,potom ze "ved len troska" ja ze "NIE" tak som uz videla ako sa nasrala....furt na ruky do prcic ved ju ledva ja udrzim,stavia sa mi na nohy,trepe sa,neni rada na rukach,a ona ju ide 12rocna udrzat ,ved to nie je babika kurnik,som ani zaspat vecer nemohla FUCK aj s takou robotou a potom ze som podrazdena a nervna stale,nechcela som to uz ani pisat ale ked aj Deni ma ten problem a citam to tu tak ma to zase nasralo .... som rada ked pridu,tiez je fajna,donesu mliecko zemiaky ale tak prosim len o jedinu vec o RESPEKT a to mi nejak nedokazu splnit....ona vie vsetko ako ju ma drzat a ako sa deti hojdaju ale tak kazde je ine a ja viem najlepsie co jej je,kurnik place,ze ved jej daj,no fasa,pred vami nie?ako mozem mat klud na kojenie....zjedla trocha lebo som mala stres a potom revala a im ani na rozume ze by mohli ist ze potrebuje jest,tisnu cumel a hojdaju a to ma zabrat no jasne...

mayocka
8. júl 2010

@nadezdah Nadi drz sa mojko 😲 pusinka cmuq,na hovno v nemocke byt ale tak je to pre dobro Nikolaska 😉 treba vydrzat pre babo

@deniskateniska Deni zmen si pas si este tehotna furt 😉

katika82
8. júl 2010

ahotje babule

no tak s tými svokrami to máte fakt veselé. my chodievame k svkrovcov vždy ked je mm domka tak na dva tri dni ale ja zasa nemôžem povedať že by sami starali nejak. ako povie aj mne že čo a ako ale nechá ma urobiť si ako ja viem. ked niečo neviem opýtam sa jej a rada pomôže, ale ona sami mi povie ked sme tam a vidí že je luky nervozny a chceli by sa s ním ešte pomojkať že chod si ho dať spinakť nech sa mu režim nepokazí.

tak držím palce a pevné nervy teda.

denis no mliečko len odsávať a odsávať ked ho máš tak veľa.

katika82
8. júl 2010

baby čo tak zbúchať budúci týždeeň nejaké to stretko??? hmm

danka.k
8. júl 2010

buduci tyzden nedbam... kludne 😉

emmka3
8. júl 2010

aj my sa mozme stretnut, trebars aj buduci tyzden 🙂

emmka3
8. júl 2010

@deniskateniska nieco pre teba, aby sa t upravila nadprodukcia mliecka 😉
http://sites.google.com/site/vasamamila/Home/po...

mayocka
8. júl 2010

@katika82 co viac mozes chciet,aj by som zacala zavidiet ale prajem ti to tak radsej nezacinam 😉 ajked....je mi luto ked nie je moja taka ☹

katika82
8. júl 2010

maji no už len si asi fakt povedať stoj čo stoj svoj názor a vysvetliť že dieťatko nieje bába a že musí jednoducho pochodpiť a rešpektovať čo si ty praješ a že nemôže narúšať niečo o čo sa ty snažiš. ja by som zasa asi bola taká papuľa že by som si povedala svoje. je to predsa tvoje dieťa a ty si s ním stále. mne zasa malého mama moja stále brala ked zaplakal alebo tak. tak ja som jej jasne vysvetlila že nech ho neberie hned ke dplače že čo ja budem s ním robiť ke budem doma sama že ja ho nebudem stále na ruky hned brať ked začne mrkotať. samozrejme urazila sa že som najmúdrejšia, že ako keby som už mala 4 deti predtým. hovorím je to moje dieťa a ja som s ním doma nie ona.
a bol pokoj.

salvinka
8. júl 2010

juuuj zienky, dufam ze sa vam tie svokruse nejak daju do poriadku 🙂 nedavno som citala v jednom casaku list od nejakej maminy... tiez sa furt stazovala na svokru aka je otravna a jedno s druhym.. az dovtedy pokial sa jej kamoska nevykecala ze jej svokra ju total ignoruje (a aj vnucika) a ze maly (uz mal tri roky) za cely ten cas od nej nic nedostal.. ze ako keby ani nemal staru mamu..
vtedy pochopila ze jej svokra im chce len dobre a za vsetko jej zacala byt vdacna 🙂
uvidite ze my budeme presne take iste ked budeme mat vnucatka 🙂 🙂 🙂

a ja sa tiez hlasim k stretku buduci tyzden 😀 😀 budem tam medzi prvymi 😀 😀

deniskateniska
8. júl 2010

maji hruza je to.dnes som mala nastastie pokoj.ale zase moja mama zacala organizovat krstiny.drbne ma.ked nie jedna tak druha.och.emmka,mliecka uz tolko nieje,resp.maly secko spapa.bo chce stale papat.ako vyrastol riadne,dnes sme sa kupkali a neuverite ale ked mu umyvam chrbatik,tak si otaca hlavku,drzi ju hore no smelen tak cumeli.aj ked skusam ho za rucky potiahnut tak drzi hlavicku.ved ten nas presti zachvilu.

anicka
8. júl 2010

my sa k tomu stretku na budúci týždeň pridávame tiež 😀 😵

salvinka
8. júl 2010

super zienky, este zistite ktory den bude pekne, a mozme si spravit konikovsku milu 😀

idem ja do hajan, bo ten moj krasavec sa uz castejsie budi v noci na papanie..

veronika13
8. júl 2010

@mayocka keď ti treba malú nakojiť, tak odíď do inej izby a zamkni za sebou nech máte kľud... a buď tam koľko bude treba... var im to doooojde, že sú vtedy nežiadúci.........

@deniskateniska náš sa tiež tak skoro začal dvíhať... ako mesačný už pekne udržal hlavičku... budete mať asi poriadne číselko doma 😀

emmka3
9. júl 2010

@deniskateniska Romanko sa narodil ako velke babo a tie zvyknu byt silnejsie a teda aj motoricky rychlejsie napreduju, takze v pohode ... len si vsimaj, aby vsetky pohyby, zo zaciatku cca kym sa nenauci chodit, robil symetricky t.j. ked otaca hlavku na jednu stranu, musi aj na druhu, ked sa zacne otacat na chrbatik na jednu stranu, musi aj na druhu, proste aby jednu stranu nezanedbaval a silnel rovnako na obe, zvlast, ked je takyto silny 🙂 a ked nebude buvkat, davaj ho vela na zem, na deku a obkoles hrackami a hrazdu a tak, to je neuveritelny priestor pre neho na rozvoj motoriky, potom nepreskoci ziadne stadium, lebo bude mat priestor na rozvoj kotulania, plazenia, 4nozkovania, sedkania a chodenia, ale to uz predbieham, len aby si to mala po kope ... to som mudra od rehabky 😉

emmka3
9. júl 2010

co sa tyka stretka, ja by som navrhla ten parky pri pavoch ... je tam celkom bezpecne aj pre pohyblive babatka a aj mamce s mrnusami si mozu pokecat na teraske 😉

anicka
9. júl 2010

@emmka3 súhlasím 🙂 😉

mayocka
9. júl 2010

fnuk my sa nemame ako dopravit na meeting ☹

@veronika13 no vies len ked ja som nerada nezdvorila ☹ su ako moji tak sa ich snazim brat,pridu kuknut a ja odidem s malou no vies ake to je no....

@salvinka presne tak sa to snazim aj ja chapat,berem ich ako mojich ale tak ked zase mama urobi nejaku hovadinu proti srsti najmä s tym ze ju dava dcere na ruky tak ma zase nakopne sto certov do zadku ☹

emmka3
9. júl 2010

@mayocka ale ty nebudes nezdvorila, ked odides malu nakojit 😕 to musia pochopit, preboha ... ja by som sa ani nikoho nepytala a isla, nech si myslia co chcu, ja som taka, v tej dobe co ste teraz vy som bola aj vyhormonovana, co na srdci, to na jazyku 😝 Maji a prid vlakom, prideme ti pomoct s kocikom, zvladas 🙂 Ja chcem vidiet Ivankuuuuu 😵

bolulka
9. júl 2010

@emmka3 ten clanok o nadprodukcii mlieka bol presne ako moj pripad. Uz sa nam to po case pekne upravilo, ale teraz sa nam to zasa vratilo.

emmka3
9. júl 2010

@bolulka ak to aspon jednej z vas pomoze budem rada 🙂

bolulka
9. júl 2010

tak tomu ver. Uz si my vyriesila aj zahadu krvicky v stolici. 😉

bolulka
9. júl 2010

uz si "MI"... 😀

emmka3
9. júl 2010

bolul, a este nieco .. vy ste prisli po nas na ihriskoooooo ... ked se uz odchadzali som sa obzrela a kuka, niekto znamy, no nist ... ak sa bude dat tak nabuduce pridte prf 😉 cca 10hod ... hmmm?

bolulka
9. júl 2010

@emmka3 , dnes? Uuuf skoda. ale kym ja nieco porobim doma, tak sa ani nenazdam a je 10:30.

bolulka
9. júl 2010

@emmka3 ale slubujem, ze si dam zalezat a pridem skor. 😉

emmka3
9. júl 2010

bolul verim, ja radsej chodim cim prv po 9hod kym nie je take slnko, o tej 11hod uz ideme pomalicky domov, bo kym zajdeme je aj pol 12 😀 ale dnes sa vyhral, len skoda, bo s Klaudinkou si minule rozumeli 🙂