Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

bolulka
26. aug 2010

@emmka3 v albume mam fotocku pre teba 😉

deniskateniska
26. aug 2010

katika zatial klop klop nebolo treba.nechcem zarieknut😝
Hojka mali sme 4020🙂takze mate uz viac😀a merali nas 1.krat bo to nemeraju koli klbikom aby babo nenatahovali.
Mayocka chladit dasienka,my mame hryzatka tak sa maju dat do mraziaka na chvilku pred tym ako babo ide hryzkat.

emmka3
27. aug 2010

@mayocka Majka, nejake fajnove zuzlatko skus, nech si hrizie ... ja uz mam na ceste jantare, tak uvidim, ci pomozu, ale my uz mame cakacku len na posledne stolicky ... ja som davala ten Calgel na dasienka a celkom zaberal, tusim, ze aj @danka.k. ma s nim dobru skusenost ... a ma ich aj spuchnute? teda dolne jednotky by mala mat, bo ak ich este nema spuchnute, tak to ta nepotesim, este bude chvilku trvat kym sa prerezu ... a este ma napadlo, ze su aj nejake homeo chamomila nieco, co mamicky davaju na zubky a zvyknu zaberat, pozri nejaku zubkovu temu alebo sa rovno spytaj v lekarni ...
@bolulka pri alergii nikdy nie su teploty, to je blbost 😠 a co sa tyka rannej suchej plienky, aj sa v noci Adamko kojil? ale ked docikal za den, tak by to malo byt OK ... mna teraz u Jr. skor sucha plienka rano potesi, ale my sme uz iny rocnik 😉 a neuveritelne si ma potesila so satko-kojo fotkou 😵 😵 😵

my sme tiez Vigantol davali do mliecka, trosku som odstriekala, vliala do striekacky, 2kv Vig. a sup do pusy 🙂 ale viem, ze segra mala od Dr. nakazane priamo do pusy kvapkat, ale v navode je ten "mliekovy" postup

danka.k
27. aug 2010

@emmka3 fuuu to ani netusim co je to co si davala na dasienka 😀 😀 😀 😀 my sme davali baby dent tusim sa to volalo. ale tak poklopem si my sme to moc nepouzivali, my nevieme kedy nam zuby vysli...
a my sme suchu plienku rano nemali nikdy 😀 😀 😀 😀

emmka3
27. aug 2010

@danka.k asi to bude podobna sranda ako ten Calgel, a my sme ho tiez este neminuli a to mame prvu tubu asi do polky minutu ... tiez nevieme, co je to rast zubkov 😅 no, uz sa tesim na druhe, ako si to vsetko pri nom uzijem 😅 😀

bolulka
27. aug 2010

@emmka3 som rada, ze ta foto potesila 😵 mna tesi ze som mohla po vas zdedit taku perfektnu satku.

no pri Klaudii som ani ja nevedela co su zubky, a nieco mi hovori, ze si to teraz vyzeriem. 😀

bolulka
27. aug 2010

@majkad2, este raz blahozelaaaaaaam k uspesne zvladnutym statniciam.. 😉

danka.k
27. aug 2010

@emmka3 aj ja si myslim ze pri druhom nas caka vsetko 😀 😀 😀 😀

majkad2
27. aug 2010

@bolulka dakujem....konečne som si dnes mohla užiť malú, lebo posledné 2 týždne som ju skoro ani nevidela, mama mi ju doniesla napapať a hned mi ju zobrala a bavila mi ju aby som sa mohla učiť 😀

mayocka
27. aug 2010

@danka.k to je zubna pasta co ty pises nie?

@emmka3 ona je este malinka,hryzatko si drzat nevie a ked jej ho drzim ja,je nervozna lebo ma pocit ze jej idem nieco napchat do pusy...dala som jej piskotik nech hryzka,tak to trosku pomohlo,mala z toho srandu a nema to spuchnute,to ma najviac hneva,kazdy vravi ze to bude pre nas este dlhe cakanie kedze jej to nepuchne ☹ ☹ ☹

mayocka
27. aug 2010

@bolulka a vy co?ako sa mate?rastiete?rada by som vas videla ale tak no...co uz ked uz 😒

danka.k
27. aug 2010

@mayocka nie nie.. to su take kvapky.. som si dala na prst posuchala mu dasienko a bolo...

mayocka
27. aug 2010

@danka.k no ja sa k tym dasnam ani nedostanem kolkokrat,mala vyplazi jazyk a je po gele 😀 😀

danka.k
27. aug 2010

@mayocka na silu musis.. isto mas viac sily ako ona 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mayocka
27. aug 2010

no ked to uz raz spapa,druhy krat dam az neskor,ma to v sebe nejaky alkohol tak radsej 😀 no tak to by si zistila kolko ma ta sily...ked ma drzi za prst tak mi po chvili odtecie a sfialovie 😝

danka.k
27. aug 2010

@mayocka silacku mas doma 😉 😉 😉 😉

mayocka
27. aug 2010

@danka.k pockaj ked o chvilu vypere Rastika,k nam sa asi bude kazdy bat aj chodit 😀 ale nie,dam jej rubat drevo aby sa vyburila 😝

mayocka
27. aug 2010

@majkad2 gratulujem,si sikulka,ja sa nedokazem sustredit na nic ine okrem toho aby som nemyslela na malu a nerozmyslala nad tym kde je a co robi a kedy ma papat...no proste ta obdivujem !!!! 😎

danka.k
27. aug 2010

@mayocka neboj rastik by si s nou hravo poradil... on je tiez bitkar 😀 😀 😀

deniskateniska
27. aug 2010

🙂mayocka pevne nervy,ja som zvedava co to bude u nas bo maly je nervak riadny a ked spusti rev od srdu,az ma usi bolia.

bolulka
27. aug 2010

@mayocka ahoj moja, no my sa teraz snazime vyliecit, ale nejak sa nam to zatial nedari mam pocit. 😝 ale potom by sme uz mohli dat stretko 😉

bolulka
27. aug 2010

@mayocka a to vam uz idu zubky?

mayocka
28. aug 2010

@bolulka no hej lenze nam to potrva troska dlhsie,kedze jej nic nepuchne len ju to tam hneva 😢 v noci sa mi budi co nerobievala...iba ked bola hladna dvakrat za noc ale tak teraz je to castejsie,hlada cumlik stale,nervaci,place,fnuka...ma to chuda tazke ☹
no stretko by bolo fajn 😉 som zvedava na Adamka 😉

deniskateniska
28. aug 2010

no kocky sa mi zda ze dame dalsie stredko,ale tento raz uz secky😉ci?

jana2033
28. aug 2010

@majkad2 ja Ti tiež gratulujem, tak konečne to máš úppešne za sebou 😝

majkad2
28. aug 2010

@jana2033 no to hej,,konečne...no dnes som nemala akosi čas ti odpísať na sms,tak ti to napišem tu: štátnice prebiehali celkom v pohode, nie je to nič ťažke,aspoň ja som čakala niečo horšie....dokonca som tam ani stres nemala...komisia bola celkom v pohode až na jedného pána Bíleka-ekonom,ktorý musel do každého zabrdnúť a troška ho vytočiť..ale inak v pohode...a učila som sa dosť povrchne, väčšinou som si to len pár-krát prečítala, ale stačí sa učiť len to čo je v zadaní otázky,tam budeš mať v každej otázke napísané čo budú od teba chcieť tak sa stačí ku všetkému vyjadriť len v krátkosti...(pár vetami) aspon ja som to tak urobila a dostala som B z ekonomiky aj z manažmentu
a koho to máš ty na tej bakalárke?

majkad2
28. aug 2010

@mayocka no mayocka ani ja som sa nedokázala moc sústrediť stále som myslela na malú, lebo mi ju chodili kočikovať kamarátky, bratia a mama.....no ale zvládla som to 😀 teraz si idem dať prázdniny a o rok hádam ešte pojdem

jana2033
29. aug 2010

@majkad2 no tak to super no dúfam, že sa to bude aj u nas dať zvládnuť... 😝 inak ja tiež tak asi urobim že malu oblečiem a vyšlem rodinku .... ja mam Lacovú tak som zvedavá, vraví sa že je dosť prísna ale že je dobra

deniskateniska
29. aug 2010

hej kluci a klucky mame new havinka😀

bolulka
29. aug 2010

@majkad2 ideme spolu. 🙂