Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

katika82
12. sep 2010

no ja asi tiež pôjdem kukuk na chvíľku tak sa stretneme dani hádam. dúfam že ťa spoznám🙂

katika82
12. sep 2010

takže na píšťalke do rozprávky bolo super, stretla som bolulku, šalvinku aj nanu. super bolo vyhrala som tri ceny v tombole koneeeeečččne raz za život 😀 lukáškovi sa najviac páčil bazenik s loptičkami koniec ani som ho odtiaľ nemohla zobrať hned bol rev a krik🙂))

deniskateniska
13. sep 2010

tak fajne🙂uz vies co mu mas domou zaobstarat aby ti nerozoberal balkon🙂

danka.k
13. sep 2010

@katika82 nas bol stale v tom bazeniku 😀 😀 😀 😀 teda on hlavne behal okolo neho a zbieral lopty co deti vyhadzovali... 😀 😀 ale teba som si tam nevsimla, asi sme tam boli v inom case...

bolulku som aj ja zahliadla zdialky a iba janku som stretla 😉

aj nasmu sa strasne pacilo, no doma sme sa dlho rozhodovali ci ideme bo maly reval nie deti nie deti 😀 😀 ale nakoniec sme sli a som na neho pysna nikoho nezbil ako to on zvykne stale robit 😀

danka.k
13. sep 2010

@deniskateniska a never tomu ze by sa lukasko doma s tymi gulickami hral... my sme to malemu kupili a ani si to nevsimol 😀 😀 😀 detom sa to vzdy paci inde a nie doma 😀 😀 😀

katika82
13. sep 2010

dani lukáška mám ja🙂)))))))))))))))

deniskateniska
13. sep 2010

😀 😀 kati ved to som pisala ze ty mas kupit gulicky lukymu 😀 😀 😀 preto danka tak napisala 😀 😀

jana2033
13. sep 2010

@danka.k aspon sme sa na chvíločku stretli 😝

danka.k
13. sep 2010

@katika82
@deniskateniska 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katika82
14. sep 2010

denis, dani, sorry no viete moja farba ako my občas môj zákonitý povie nepustí. proste blond je blond 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jana2033
14. sep 2010

babyyyyy ja si neviem rady čo z malou už som jej aj ten gélik dala, no a iba na rukach teraz mi tu ričiii.....za ušami chuda nevie či to tie zubky ☹

bolulka
14. sep 2010

joj babky, ja som v mensom strese. Adamko uz deviaty den nekaka. neviete mi poradit ako to robit s tou rektalnou rurkou?
sakra, furt nejake problemy s kakanim. Najprv krvicka v stolici, potom zelena stolica, teraz nekaka. ale pokial to nie je hnacka, tak som iba rada. 😝

danka.k
14. sep 2010

@bolulka na tej rurke by mala byt riska pokial ju tam vopchat, ci nie???

@jana2033 moja a schladene hryzatka ste skusali???

babulky a na jarmak idete vsetky??? 😉 😉 😉

bolulka
14. sep 2010

jeej, tak som ju tam dala asi tak 2 cm a parkrat pohybovala a hned spustil. chudacik, ale pri kakani plakal, tak som ho dala na nocnik, hned sa mu lepsie. a mal to dost huste, asi bol zapeceny.

anicka
14. sep 2010

@bolulka som rada, že sa vykakal my s tým máme tiež starosti, kupujem jej Fruktolax sirup a celkom zaberá.

@danka.k jasnééééééééééééé

deniskateniska
14. sep 2010

bolul ta rurka aj celu mozes strcit,bo creva mame dlhe🙂ale to je parada,ze sa vykalal.bol zapeceny ked si len trosku strcila a slo to.my sme rurku uz dlho nepouzili,klop klop klop.teraz aj 3x za den kaka a ak za den nekaka ani raz,tak je nervozny a stale sa puci,noc mame nekludnu.

jana2033
14. sep 2010

@bolulka my mame zase hnačky skoro každý deň, ale super že sa už vykakal

@danka.k to sme neskúšali bo si hryzatko nevedela dať do pusy ale teraz už ked je väčšia idem vyskúšať na to som zabudla

baby ešte sa chcem opýtať ked mam teplotu nemôžem kojiť? ja ju kojím a modlím sa aby sa jej nič neudialo....a čo si môžem dať na zrazenie teploty?

deniskateniska
14. sep 2010

jani do 38 tusim kojit mozes viac nie.a zrazenie,studene zabaly a paralen.
Dani ideme jasnacka,aj na trhy a aj vecer maly rad spi na rockovych koncertoch😀
Inak vo stvrtok ideme na kozne tak pojdeme aj doky povedat ze nejdeme na reha bo sme prisli na to ako dvihat hlavku🙂

bolulka
14. sep 2010

@jana2033 mozes v pohode kojit do 39,5 tusim, ale ponovom aj viac.

jana2033
14. sep 2010

tak som bola na koniec na pohotovosti a mi povedali ze mam silnú angínu ☹ a že kojiť môžem stále aj ked je väčšia teplo že mam len kojiť a kojiť aby som nemala zápal prsníka.....

salvinka
14. sep 2010

@danka.k ja mam dokonca povolenu zurku na jarmoku.. teda ked maly zaspi, ruka hore 😀 😀

@jana2033 jani to ma mrzi, prajeme rychle vyzdravenie..

danka.k
14. sep 2010

@jana2033 na teba sa tie choroby akosi lepia. ved aj pred mesiacom si bola chora ☹ ☹

@salvinka 😀 😀 😀 😀 paraaaaada

takze sa snad stretneme babule 😉

jana2033
14. sep 2010

@salvinka dajkujem m no super ze môžeš isť vonku heh...ja som si tiež také plany robila a prd s toho čo už

@danka.k dani jj akosi ich fakt priťahujem, nechapem prečo ☹

deniskateniska
14. sep 2010

no mne mama vravi ze nech donesieme maleho ak chceme,ale to je este skoro,by s6m sa nezabavila.a uvidime ako bude bo mm nechce ist na afte.

danka.k
15. sep 2010

no ja som mala tiez plany na piatok, ale akosi sa vsetky zrusili.. takze piatok vecer budem cusat doma a cakat ci mi nahodou moj muz nepripavi dake narodeninove prekvapko 😀 😀 😀 😀 fuu ale som naivna. 😀 😀 😀 😀

anicka
15. sep 2010

@jana2033 kojiť môžeš v pohode aj s hrúčkou, môžeš si daj Ibalgin, najlepšie je keď odkojíš a dáš si ho hneď po kojení, aby sa do ďalšieho kojenia vstrebal a bolo ho v mliečku čo najmenej 😉

jana2033
15. sep 2010

@anicka no ibalgin nemame iba paralen tak aspon ten šibnem a ako tak na par hodin zabere, no potom nemôžem spať tato noc bola hororova, od štvrtej do šiestej ani zaspať

nadezdah
15. sep 2010

@jana2033 Mne sa zdá, že som pri kojení mala problém užívať ibalgin, som ho tiež brala akosi tak, že po ňom som 4 hodky nemohla kojiť, to si over u dr. nie je to sranda keď kojíš.
Na jarmok aj ja chcem ísť, len sa asi budem musieť zamaskovať, keď som na PN, a určite ma tam niektorý s kolegov uvidí.

danka.k
15. sep 2010

@nadezdah dame ti dake vrece.. 😀 😀 😀 😀 a od 14,00 - 16,00 nemas vychadzky??

anicka
16. sep 2010

@jana2033 obidva sú od teploty, tak si myslím, že by to nemal byť prolém 😉
@nadezdah mne Dr. Dudášová povedala, že Ibalgin môžem, tak som si dávala ten. 😔