Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

danka.k
20. okt 2010

@majkad2 my ked sme boli stvrtacky tak denis bola usko prvacke 😀 😀 😀 😀 😀

deniskateniska
20. okt 2010

@majkad2 ano ano 😀 😀 😀 robko moravcik nam bol triedny 🙂

@danka.k hej hej usko 😀 😀 na poriadne.... telesna spolocna 😀 😀 😀

danka.k
20. okt 2010

@deniskateniska tak tak spolocna telesna ked som vzdy strajkovala ze ja cvicit nejdem 😀 😀 😀

deniskateniska
20. okt 2010

@danka.k my sme zase posilka posilka posilka posilka... a tam sme si pustili funko a nic nerobili 😀 😀 😀

bolulka
20. okt 2010

@deniskateniska mas krasnu profilovu fotku. 😉

deniskateniska
20. okt 2010

@bolulka dakujeeeeeeeeem 😉

bolulka
20. okt 2010

baby rast ako prve ocne zuby? 😕

bolulka
20. okt 2010

joj co som to napisala? mozu rast ako prve ocne zubky?

janulap
20. okt 2010

@majkad2 >>>>łej Mirky Palugovej?Co ma brata Peta?Nie,nie....nie som jej svagrina,aj ked aj moj muz sa vola tiez Peto...ale som jej suseda 🙂

janulap
20. okt 2010

@majkad2 nasla som ta tam....no a pozrela som nasich spolocnych priatelov,tak co mas medzi nimi Ivku Draganovu,tak to je sesternica mojhmo muza.Ich mami su sestry 🙂

katika82
20. okt 2010

to naše dieťa je úžasné robí riadne pokroky, už vie krásne v knižke so zvieratkami ukázať ked mu poviem kde je mačička, psíček, kravička, sliepočky, kačky, húsky, myšky, koníky, vtáčiky, a vie ukázať ked mu poviem kde má uško tak si chytí uško. no taký je zlatý. júúj hrozne sa s ním tešíme z toho ked sa mu niečo podarí))

no a chodíme už skoro všade sami, ešte má miesta kde si je neistý tak tam ide radšej štvorkou ale inak už všade po svojich dokonca aj cez prahy prejde.

katika82
20. okt 2010

bolul myslím že áno kamoške malej narástli dokonca prvé stoličky čo sama nechápe

bolulka
20. okt 2010

@katika82 waw, tak to asi preto sme mali take krusne dni a noci. 😝

danka.k
20. okt 2010

@bolulka očaky prve??? fuuuu to prvy krat pocujem.. ale tak si je to mozne 😉

@katika82 maly sikuliacik 😉 😉 😉

deniskateniska
20. okt 2010

@bolulka bolul jedna znama prve stolicky a vsetky naraz !!! 😅 a zubky si idu ako chcu 😀 a vidno ti nieco? vysli vam uz? bo mne sa zda ze ma trosilinku spuchnute ocaky, ale nebeleju sa este, ved som ti na fb komentovala... ja si idem virbucol kupit, nam to pomohlo pri zubkoch 😉

deniskateniska
20. okt 2010

@katika82 sikovnicek... poriadny.. 😉

bolulka
20. okt 2010

@katika82 ake su tie detske pokroky uzasne. ja mam pocit ze pri Klaudii som z nich bola viacej paf ako teraz. 🙂
@deniskateniska vibrucol? to je cisto na zubky?

danka.k
20. okt 2010

@bolulka nam doky kazala viburcol davat vzdy po ockovani a do teploty 38,5... fajny je upoojujuci preto je dobry aj na zubky 😉

deniskateniska
20. okt 2010

@bolulka to mi dala kamoska, sme mali horucky po ockovani a je to take na ukludnenie, aj na horucky a povedala ze hlavne na zubky... a je to homeopatikum.. a teraz kukam na nete ze je to viburcol 😀 😀 no ale pomohlo nam to ... sme pekne spinkali... a je to vlastne na "stavy nekludu" pre babo 😉

deniskateniska
20. okt 2010

@danka.k jasne dani ved to ty si mi poradila a kamoska mi to dala na "kostovku " 😀

danka.k
20. okt 2010

@deniskateniska 😉 😉 😉 😉 😉 ani som si nevsimla ze si napisala virbucol 😀 😀 😀 😀 😀

anicka
20. okt 2010

@katika82 to robíte krásne pokroky 😉
@bolulka je to tak ako kočky píšu nám šli tiež zúbky tak kadejako 😔

deniskateniska
20. okt 2010

babule ako zistim ze pojdu zubky.. bo my sme to zistili az ked sme mali biele dasienka.. ale ono to vidno najprv trosku napuchnute? alebo ako to zistim.. bo mam presne taky isty problem ako bolulka... nespime, mrncime.. ☹ a sa mi zda ze ocaky su trosku insie ako ostatne dasienka 😅
a samozrejme som tie najdôlezitejsie veci zabudla v meste a to cumlik a lekaren 😀

bolulka
20. okt 2010

@deniskateniska hi hi, asi sme vycerpane. my sme zasa stratili cumik, este ze som na taketo situacie myslela a mam nahradny, lebo bez neho by sme uz vooobec nespali.

majkad2
20. okt 2010

@janulap to bývate v takom staršom menšom domčeku oproti starostovi?

majkad2
20. okt 2010

@janulap hej, no to je sranda, Ivka je moja dobrá kamarátka už od detstva.....inak na tej ulici kde býva Ivka mám starkú, ak poznáš Kramárovcov, tak moja starká býva oproti nim (čiže vedľa Šlachtovej)

majkad2
20. okt 2010

@deniskateniska tak virbucol pomohol aj nám, kludne mi po nom v noci spala....

majkad2
20. okt 2010

@janulap janka práve som si ťa pridala na facebooku....si mala hneď povedať,že si Beňova švagriná...tvojho muža poznám...takže vy bývate tam pri jeho rodičoch, ale v tej novej prístavbe?

janulap
21. okt 2010

@majkad2 ....ano,Benova svagrina....aj benova zena,aj Benova nevesta....tu vsetkych volaju Beno 😀 😀 😀 Ano,v tej novej pristavbe sme my........tak sa zastav,ked pojdes okolo 😉

nadezdah
21. okt 2010

Baby pozrite čo ja mám. 😀