Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

jana2033
28. okt 2010

@salvinka ty maleho už kojiš iba rano a poobede? sranda my jeme akosi furt teraz sa nam rozpapala a ja ju tiež rano,potom ked ideme vonku tak jej dam cicu, na obed ažo dakej pol jednej až pol druhej jej dam papať mesko a za tym ešte mi vypije z oboch ciciek, a to iste aj ked jej dam ovocie ešte mi papa z oboch. 😀

salvinka
28. okt 2010

@jana2033 a kolko ti spapa toho ovocia?
ja mu dam cicu rano ked vstaneme okolo 8.00 pol deviatej.. potom na desiatu presne o desiatej papame ovocie po nom mu dam cajik ak chce..
o dvanastej, najneskor o jednej papa obed- zeleninku s maskom a potom uz len kojime.. poobede, podvecer, pred spanim, a dvakrat v noci 😝

deniskateniska
28. okt 2010

@salvinka ja uz som mala dnes take nervy, bo zahryzol a zacal tahat.. som ho tapla.. asi aj silno ☹ tak ma to potom mrzelo, ale to horsie ako porod 😀 joj keby sa chceli umudrit... ☹

@jana2033 krasne 😉

jana2033
28. okt 2010

@salvinka ale zase ked poobede už iba kojiš tak to hej. Ja jej teda cicu dám len navyše poobede a po ranajkach alebo teda po ovoci. A spapa mi celý banan, alebo presnidavku 😀 ..teraz už konečne dobre papka 😝

@deniskateniska to hej 😀 a čo vy ako?

deniskateniska
29. okt 2010

@jana2033 a my fajne az na toze maly je nocny vtacik.. 😀 😀 sa mi ale neusmieva ked dnes zaspal o jednej 😕 😅 😠

jana2033
29. okt 2010

@deniskateniska no hruuuuza ta to by ani mne nebolo do smiechu a to čo to ti tak chodí stale buvať? no my naštastie ajked neskôr ideme až takto ee a čože už hore či už drobec sa ti zobudil? my ete buvame až nechaaaaaapem čo tak dlho 😀

danka.k
29. okt 2010

@deniskateniska dones ho k nam.. naucim ho spat 😀 😀 😀 😀

deniskateniska
29. okt 2010

@jana2033 sli sme s tatinom na nemocku a chcela som nech nevyspava do desiatej, nech sa uci pekne spinkat a nie takto 😠 a neviem preco je to nocny vtak asi 😀 😀 😀

@danka.k ok ale aspon na tyzden 😀 😀 😀

inak uz sa nam podari aj kazde 4 hodky sa napapat.. a maminka ked si nevsimne tak ceeeeeeeeeeeele tricko mokre 😀 😀

a este jedna otazocka... uz v 4mesiaci ako vasi drobci kakali... maly teraz mal normalne taku kaku, ze hustejsiu a sa mi to nedalo ani utriet utierkami co bola taka divna .... je to normalne,, ?? ?dakujem 😉

anicka
29. okt 2010

Babuľky mám takú možno od veci otázku ale možno budete vedieť. Neviete náhodou komu patrí ten šesťuholníkový stánok čo je pod intrákom vedľa bývaleho Bombu tu na Brezovci?

deniskateniska
29. okt 2010

@anicka preco?? 😝 ale svokra by mala vediet tak ti dam vediet ak dovtedy uz nebudes 😉

bolulka
29. okt 2010

@deniskateniska ak mu nedavas ine ako materske mliecko tak by to nemalo byt huste, ci?

deniskateniska
29. okt 2010

@bolulka nie je to uplne huste, ale hustejsie ako to mal.. predtym to bolo take redsie a teraz to je take.. no co javiem.. hustejsie 😀 😀 😀 😀

jana2033
29. okt 2010

@deniskateniska jaj no super ved treba učiť aby tie naše detúrence si zvykli 😝 oni si isto zvyknu lepšie potom

@danka.k aj moju ti donesien 😀

anicka
30. okt 2010

@deniskateniska kamoška chystá nejaké podnikanie, tak sa ma pýtala či neviem komu to patrí, tak som jej sľúbila že sa popýtam 😉

deniskateniska
30. okt 2010

@anicka joj som sa dnes zabudla opytat, ale slubujem ze sa opytam, idem hned romcovi povedat nech jej zavola..

danka.k
1. nov 2010

@deniskateniska
@jana2033 dobre beriem 😀 😀 😀 😀

jana2033
1. nov 2010

@danka.k tak sme dohodnuté 😀 Kedy mam doniesť? 😀

danka.k
1. nov 2010

@jana2033 kedy chces 😀 😀 😀

katika82
1. nov 2010

tak toto som dnes vyviedol ocinovi. skoro ma "zabil". Ked som videl jeho pohľad musel som sa smiať🙂))))))))))) potom ma museli celého dať do vane aj oblečeného a zmyť zo mňa všetky rezance.🙂)))))))) to bola sranda riadna ale ocino sa ešte teraz somnou nerozpráva 😀 😀 😀

deniskateniska
1. nov 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 katka no parada 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katika82
1. nov 2010

denis ti poviem síce skôr vyzerá ako keby ho niekto ogrcal 😀 😀 😀
ale mne až slzy od smiechu tiekli to sa nedalo nesmiať sa na tom.

deniskateniska
2. nov 2010

to je jasne ze sa nedalo nesmiat 😀 😀 😀 zlaty je ... 😉

danka.k
2. nov 2010

@katika82 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 uzasny je..... sranda musela byt riadna pre neho 😀 😀 😀

majkad2
4. nov 2010

@deniskateniska deniska ešte ho to stále drží, že chodí tak neskoro spať? lebo aj moju to drží, dnes zaspala o 22:30, skoro som zaspala skôr než ona 😀

majkad2
4. nov 2010

@deniskateniska no moja mala začala už pred 2 týždňami hustejšie kakať, ale sem tam niekedy je aj riedke

majkad2
4. nov 2010

inak už vážime 7260 g.....v utorok sme boli aj na očkovaní a dopadlo to zle....Emušku to strašne začalo bolieť, vobec to nemala zapálené ani teploty nemala ale celý deň nehýbala nožičkami, ležkala nehybne v postielke, ani na ruky sa nepýtala,ani dotknúť som sa jej nemohla,lebo hrozne plakala, nemohli sme ju potom ani utíšiť..nevedela som ako ju prebaliť aby som sa jej čo najmenej dotýkala......ale pomohol nám viburcol a už o polnoci bolo dobre

deniskateniska
5. nov 2010

@majkad2 maji stale chodime tak spat a ten nas expert robi to ze zaspinka po kupkani a potom sa preberie a do jedenastej - dvanastej sme hore 😅 tak ako ja oci cervene spuchnute, no co uz... ☹ no a uz teraz riedkym kaka ale sa mi zda ze zelensim, no uvidim ale to ma len 2 dni.. tak som zvedava ze co to... ale zatial neprekadil plienku takze tohnacka nie je 😀 😀 😀
nochudatenko, nas caka o tyzden ockovanie ☹ to bude zase, ale sme vyzbrojeny cipkami 😉

jana2033
5. nov 2010

@danka.k tak by osm mala čím skôr 😀 fu len to ti bude ričaaaaať isto ......

@majkad2 počuj jej sa isto ten spánok napravi aj moja mi toto robila že zaspavala tak neskoro teraz si zvylka už medzi 20.00-20.30 sice je často hore na cicke ale ustalil sa jej spanok a max zaspi do 21.00 no ešte počkaj par týždnov 😉

majkad2
8. nov 2010

@deniskateniska no my takisto...zaspí a za pol hodku sa zobudi a je hore do 23 😀

deniskateniska
8. nov 2010

@majkad2 joj tie nase deturence sa mi zda ze budu chodit spolu hirit 😀 😀 😀