Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

deniskateniska
14. nov 2010

@nadezdah ano vyzliekla, ale plienocku som mu nehala... ono to hej male babatka si este nevedia vytvorit teplo, my sme kurili ohrievacom v izbe 😉 a to place bo sa nechce obliekat 😀 😀 😀 nas jaci tak ze to jak keby sme ho rezali, ale fakt, ,keby si to pocula tak si myslis ze mu ublizujem 😀 😀 😀 a pri kupkani, to trvalo asi tyzden -2 kym si zvykol, teraz sa rad kupka 😉 a z tou nozkou, no hej zapalene to ma, moja segra to mala ked bola malinka, aj s tym jej cosi robili na nemocke, vyberali hnis asi... no ked ja mu na nozkach ani moc nestriham ked za 1. sa to neda bo on neprestane kopat cely den 😀 😅 a moc mu ani nerastu na nozicke, teda nie tak rychlo ako na rucickach... no a radsej stikam ako striham na nozickach bo to je rychlejsie... joj dufam ze mu to prejde, len neviem ako ked jemu sa stale potia nozicky stale mu ich musim natierat bo akokeby mal exzemik medzi prstami alebo take suche,... joj ten nas tucniacik... ☹ 😅

nadezdah
15. nov 2010

@deniskateniska My sme to museli natierať masťou od doktorky. A strihaj len do rovna na nôžkach. A ja som Lucke strihávala nechtíky keď buvala, ani o tom nevedela.

deniskateniska
16. nov 2010

@nadezdah no hej sa mi zda ze to tak idem robit, po pri tomto mojom trdielku sa to neda inak 😀 😀 😀
a ako sa mate? zvykate si? a lucka? isto rada co? 😉

katika82
17. nov 2010

nadi až teraz som postrehla že malý je vlastne tak narodený ako náš Lukáško to je super. aj kamoške sa malá narodila presne 9. 😀

monika633
18. nov 2010

ahojte mamicky ktora mi preda monitor dychu po jednom dietatku do 50 euro. cislo je 0908658644.som priamo z D.K.

danka.k
18. nov 2010

@katika82 aj mojej kamosky dcera je narodena 9. 😀 😀 😀 mala uz tri rocky 😉

bolulka
19. nov 2010

aj moj manzel je narodeny 9-teho 😀

danka.k
19. nov 2010

no kolko oslavencov v jeden den 😀 😀 😀 😀

deniskateniska
19. nov 2010

😀 😀 😀

danka.k
19. nov 2010

zalozme temu: mamicky a deticky narodene 9.11. 😀 😀 😀 😀

deniskateniska
20. nov 2010

@danka.k 😀 😀 😀 to dobry napad 😀 😀

nadezdah
21. nov 2010

Aj moja svokra je narodená 9.11. 😒 No čo už

danka.k
21. nov 2010

@nadezdah 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 vies aka musi byt stasna ze jej vnuk sa narodil ako ona 😉

deniskateniska
21. nov 2010

baby je mozne ze maly za 5 minut secko mliecko vytaha? lebo netusim ci stracam mliecko alebo je taky sikulko, ale to sa zacalo robit ked sme zacali davat mrkvicku 😅

majkad2
21. nov 2010

@deniskateniska a ako dlho ti predtým papal? lebo ja tiež kojím, ale od narodenia mi krátko papá, moja malá sa mi napapá za 5 minút a vydrží mi 3 hodky niekedy aj dlhšie.....no možno je taký šikulko 😀

deniskateniska
22. nov 2010

@majkad2 tak my papame kazde 2 hodky... 😉 tak var mu to staci, bo ja som bola v soku kedze najprv papaval hodinu a teraz 5 minut 😀 😀

anicka
22. nov 2010

@deniskateniska to je úplne v pohode my sme tiež na začiatku papávali tak pol hodinku a po dvoch mesiacoch bola za 3 minúty napapaná, aj my sme papali každé 2 hodiny 😉

deniskateniska
22. nov 2010

@anicka dakujem bo som sa uz zlakla 😅 😀 😀

katika82
22. nov 2010

ahojte lásky

jooj ja akosi nemám vôbec čas, robím zadania do školy v piatok mám dve skúšky takže šprtám
klaudy tak super rýchlučko sa našahujte aby si bola naspäť tu pri nás na koníku

pridávam pár fotočiek z lukákáškovej oslavy

bolulka
22. nov 2010

@katika82 maly je uzasny, a ta kravata - skvely napad. a kde ste si dali robit taku krasnu tortu? inak sila, pred rokom takto si porodila a teraz je Luky velky chlap 😉 nadhera. cas leti.

katika82
22. nov 2010

@bolulka totičku nám piekla v žaškove kamarátka a bola výborná 🙂))

danka.k
22. nov 2010

@katika82 krasne fotky 😉 😉

a tuto tvoju vetu som nejako nepochopila: 😀 😀 😀 klaudy tak super rýchlučko sa našahujte aby si bola naspäť tu pri nás na koníku - ved kladiu ma len bolulka ci??? idem kuknut stranu spat ci mi nieco uniklo 😀

deniskateniska
22. nov 2010

@danka.k daj vediet ci si nieco zistila 😀 😀 😀 ani ja som nepochopila 😉

danka.k
22. nov 2010

@deniskateniska nic som nezistila.. som mimo 😀 😀 😀 katka nam vysvetli 😉 😉

deniskateniska
22. nov 2010

@danka.k dtak si pockame na vysvetlenie 😀 😀 😀

katika82
22. nov 2010

jáááj baby no ja som blond. som písala babám čo máme drobcov v jeden mesiac a jedna sa volá klaudia a sťahujú sa tak bude bez netu a asom to len skopírovala a to som zabudla vymazať. takže nič vám neuniklo to len ja som blon 😀 😀 😀

danka.k
22. nov 2010

@katika82 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

deniskateniska
23. nov 2010

@katika82 😀 😀 😀 😀 katka myslela som si 😀 😀

anicka
23. nov 2010

@katika82 krásnučké fotočky 😉

mayocka
29. nov 2010

holky ako to idete riesit s kocikovanim?pokracujeme ajked je do pol pasa snehu ci? 😉 no ja mam o jeden problem viac-kopec a to neviem ci nepojdem smykom 😅