Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

bolulka
17. dec 2010

dala som si tu namahu, cele som si to opat presla a nikde som ani z daleka tuto vetu nanasla. 😀

danka.k
17. dec 2010

@bolulka ja sa s tebou nejdem vadit.. viem co si tvrdila.. mozno to nebolo tu ale na fb isto...

danka.k
17. dec 2010

ale to je jedno

bolulka
17. dec 2010

aj FB som presla a ani tam sa ta veta nenachadza. takze si ma s niekym asi velmi silno pleties.

danka.k
17. dec 2010

nemylim.. ale dalej to neriesim, je mi to aboslutne jedno...
@bolulka

jana2033
17. dec 2010

@bolulka to hej ako keby nebolo skoly by bolo lepšie. len keby som mala dve deti nezvladla by som to, mne da dosť tato mala zabrať, ale ja ta obdivujem bolul 😝 ale tak my sme šikulky a zvladneme 😝

@deniskateniska pokym mi ma kto pomôcť chcem si takto pomôcť aj finančne a nechcem z toho vyjsť. Ja si malu dosť užívam, ale som povedala že mam pravo aj ja na oddych ja si pri robote to sa neda povedať robota proste porobim len chvilu a mam pokoj tak pri tom si oddychnem a bavi ma to. Ja malu necham aj mužovi predsa aj on je otec našej malej. Naša je teraz dosť mrzutá bo jej idu zuby a hocikedy aj v noci hodinu dve je hore. Pani a potom som len nervozna nevyspata, tak my pomôžu aj s nou a ja takto vydýchnem 😀

danka.k
17. dec 2010

@jana2033 to mas dobre ked ti ma takto kto pomoct 😉 😉 😉

jana2033
17. dec 2010

@danka.k jj ja som strašne rada 😝 bo mi to strašne pomaha

deniskateniska
18. dec 2010

@bolulka ja som to nepisala v zlom hej? ja neviem ale ak clovek vyjadri svoj nazor je to zle, ja som pisala ze ja si pridavat starosti urcite nebudem.. ja som rada ze si vecer aj ked len na polhodku ale mozem si vydychnut... ja neviem preco vsetko beries ako narazku na sebe ☹ 😖

deniskateniska
18. dec 2010

@jana2033 ved ako danka napisala, ked sa ma kto o dieta postarat je to ine, ale aj tak by som ja robit nesla 😅

bolulka
18. dec 2010

@deniskateniska ale ja sa na teba nehnevam. ja som ti iba napisala, ako to cele bolo. a ano, mas pravdu, ja si teraz tiez uzivam to, ze nemusim studovat. je to supeeer. 😉

deniskateniska
18. dec 2010

@jana2033 ak si pri praci oddychnes, no ja som si pri uctovnictve ani nahodou neoddychla 😅 😀 😀

@bolulka bolul bavili sme sa o tom, ked sa riesil rodicak... pisalo sa to v kohosi komentaroch, neviem uz v koho 😉

cartridge
18. dec 2010

Teda baby, nedá mi nenapísať ... Som tu "skoro nová", zaujímam sa skôr o inú problematiku, MK je super stránka pre maminy s deťmi, ale tieto Vaše prekáračky, čo ktorá povedala, tak to nemá chybu ... Každá má predsa nárok vyjadriť svoj názor, alebo sa opýtať, ak má v niečom problém a nie zahlcovať stránku zbytočnými vetami: "Ty si povedala toto a Ty toto ..." Ja sama pracujem popri rodičovskej doma a nemám pocit, že by som svoje deťúšiky zanedbávala 🙂 a takisto obdivujem baby, ktoré popri bábu stíhajú študovať ... Tak len toľko, druhým radím, aby nezahlcovali stránku a sama sa tu rozpisujem ... Pekný deň.

bolulka
18. dec 2010

@cartridge vies to tu niekto stale nerozdychal, ze som bola proti znizovaniu rodicovskeho prispevku.

majkad2
18. dec 2010

ale baby, čo sa tu vadíte? už to radšej nerozoberajte, ani tu robotu popri dieťati ani to znižovanie rodičovského príspevku...veď vždy budú dve strany, jedna za a druhá proti a zbytočne sa tu iba pohneváte!!!

inak naša malá Emuška je prvý-krát choručká, má zápal priedušiek..........tak namiesto nakupovania darčekov ideme chodiť po nemocnici ( a sedkať domka ) ☹

jana2033
18. dec 2010

@deniskateniska no pri tvojom šefovi to bysom ani ja neostala ani o minutu dlhšie 😀 ....ako ja si zatial nestažujem, horšie to bude v marci, v ten mesiac všetko bude aj školu aj danove ale tak je to len jeden mesiac.....

@majkad2 chuda...ale kašlať na nakupovanie nech sa hlavne drobček vyzdravie..a sa postriedate a môžeš isť aj na tie nakupy 😉

majkad2
18. dec 2010

no neviem neviem ako sa ideme striedať ked ocino ide robiť do 23.12 a chodí domov až večer....asi budem tento rok nakupovať kozmetiku v tescu 😀 😀 😀 veď pre manželíka mám darčeky aj pre Emušku, to len rodičom ešte nič nemám

danka.k
18. dec 2010

@cartridge co to ty tu riesis... my sme si s bolulkou povedali svoje, nepovadili sme sa, kludne sa bavime spolu.. kludne s nou pojdem aj teraz na kavu stale si budeme mat co povedat.. takze ty toto riesit nemusis OK???

@majkad2 chudatko Emuska... a tie ustocka uz ma v poriadku?? tak tusim sa zasa len na nemocke v pondelok stretneme ☹
a rodicia pochopia ze darcek dostanu neskror 😉

majkad2
18. dec 2010

@danka.k hej,hej ustočka sa rýchlo vyliečili.....tak ťa budem kukať v pondelok 🙂

cartridge
18. dec 2010

@danka.k Moja, a mne sa nedá nespýtať, čo tu riešiš Ty? Prečo si myslíš, že som reagovala akurát na ten TVOJ názor? Máš v sebe asi troška viacej negatívnej energie, takže skús sa pozerať okolo seba trošku pozitívnejšie a bude to OK. Krásne Vianoce !
PS: už nebudem reagovať na prípadné Tvoje príspevky, pretože ako som napísala v predch. príspevku, nechcem zahlcovať stránku zbytočnosťami /a práve to robím/.

deniskateniska
18. dec 2010

@majkad2 ☹ chudatenko.. vyliecte sa co najskor

cartridge
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jana2033
19. dec 2010

@majkad2 aha tak si samučka ale tak isto pochopia a ak sa dokúpi neskôr ja idem len v utorok na nakupy a malu nechavam u mamnky no tak dufam že bude dobra 🙂

danka.k
19. dec 2010

Baby ale zavcasu idete tie darceky kupovat 😀 😀 😀 😀

danka.k
19. dec 2010

@bolulka nedavala si ty tu nahodou link na taky podrobny kalendar mien????

bolulka
19. dec 2010

http://calendar.zoznam.sk/worktime-sksk.php

kolonka Slovensky (rozsirene)

deniskateniska
19. dec 2010

@cartridge ak mas nejaky takyto problem, treba sa obratit na temu kde maju s tym skusenosti... tu sme ti uz pisali ze nas je tu par a s tym skusenosti nemame, keby sme mali velmi radi ti poradime... asi preto nikto nereaguje na tvoje prispevky 😅

@danka.k ako ti krasne svieti 10tt 😀 😀 😀

danka.k
20. dec 2010

@bolulka dakujem 😉 😉 😉

danka.k
20. dec 2010

@deniskateniska krasne vsak 😀 😀 😀 😀 a bude viac a viac

deniskateniska
20. dec 2010

@danka.k len tak dalej .. .cmukame 😉