Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

katika82
8. jan 2011

@danka.k moooja tak to ťa fakt ľutujem mne tie tri mesiace úúúplne stačili.

inak ak chcete babule trošku doma tancovať odporúčam toto

https://www.youtube.com/watch?v=gdl0jrIuskQ

segra to kupila pod stromček a nemôžeme sa dotancovať. je to super fakt. ani som si nemyslela ked mi to ukazovala že to bude také zábavné 😀 a návykové

mayocka
9. jan 2011

@danka.k no ved jedine na fotkach 😀

deniskateniska
10. jan 2011

@katika82 moja segra si kupili tu hru, neviem ako sa to vola, ale to je na telku a mas senzory a napr. boxujes alebo tak.. tak ked som s nou minule volala cez skype vravi ze ma svalovicu ze s muzom boxovali 😀 😀

katika82
11. jan 2011

@deniskateniska hej počula som o nej ale toto je trošku iné

nadezdah
15. jan 2011

Baby chcem sa poradiť. Navrhli mi očkovanie proti rotavírusom. Ktorá ste to deťom dala? Stojí to okolo 50€ jedna vakcína a treba dve. Prosím o váš názor.

danka.k
15. jan 2011

@nadezdah nam to ani neodporucili ani sme to nedali.... takze poradit neviem

deniskateniska
15. jan 2011

@nadezdah nadi ja som chcela dat maleho ockovat, ze radsej zbytocne ako to potom lutovat, ale doky ani sestricky mi to neodporucili, povedali ze je to na mne, ale pokial babo nebyva chore, takze zbytocne to davat a hlavne babo je chranene len do polroka, potom sa babo vie branit samo... takze by som to nedavala.. a este ked kojite, tak je chraneny mlieckom..... a davat vedome do babatka virusy.. ☹ radsej nie nadi... ale je to na tebe, no mne doky povedala ak chcem vyhodit peniaze tak radsej neskor proti zltacke ako rota..

nadezdah
15. jan 2011

@deniskateniska Deni a ku ktorej doky chodíte, lebo mne Gajarská núka všetko. Neviem či za to majú asi nejaké love, keď to robia.

deniskateniska
16. jan 2011

@nadezdah ku kecerke.. ona mi to ani neponukla, ja som sa jej pytala a ona mi toto povedala... a aj sestricky... tak som nedala, ved ak je to len do polroka...

mayocka
17. jan 2011

máme zub,máme zub!!!!
😀 😀 😀
včera sme obadali že čosi tam škriabe v jej ustočkách,a aj jazýček tak čudne tam skladala a vyplazuje ho furt asi jej to tam zavadzia 😀 jupíííí,čoskoro pôjde asi aj jeho braček druhý vonku 😉 vyšiel nám prvý vľavo dole

danka.k
17. jan 2011

@mayocka jeeeeeeeeeeeeej gratulka k zubku 😉 😉 😉

mayocka
17. jan 2011

@danka.k 😉 😉 😉 😉 😉 😉

deniskateniska
17. jan 2011

@mayocka jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej 😉 gratulujeme 😉

bolulka
18. jan 2011

@mayocka blahozelame k zubku. moj Adam je ako Klaudia, tiez mu siel najprv jeden zub hore 😀 ale uz mame dva horne zubky.

mayocka
18. jan 2011

@deniskateniska diky Deni

@bolulka diky Bolul,no my mame spodny a nasa mudrlantka s nim hryzla dnes skleneny konferencny stolik a potom rev...uz som vedela co sa stalo,kokos baby ona ho vylame este skor ako jej vyjde uplne...to je ale 😠

danka.k
22. jan 2011

@anicka Martinke vseeeeeetko najlepsie prajeme s Rastikom k narodeninam 😉 😉 😉 😉

jana2033
22. jan 2011

@anicka aj my sa pridávame a Martinke všetko najlepšie prajeme 😝

anicka
24. jan 2011

@danka.k @jana2033 Ďakujeme 😉

danka.k
30. jan 2011

nasim EMUSKAM vseeeeeeeeeetko len a len to najlespie k meninkam prajeme s rastikom 😉 😉

ema1987
30. jan 2011

@danka.k DAkujeme!!! 🙂 🙂

majkad2
6. feb 2011

@danka.k aj ked trošku nekoršie ale ďakujeme 😀
a ako sa tehuľkuje, kukám kukám, že ti tie týždeň nejak pribúdajú, len nedávno si bola v 9 a už je tu 17 tt...ale to bude asi tým, že som tu dlho nebola ...dúfam,že zatial všetko OK 😀

mayocka
6. feb 2011

vo stvrtok nam vysiel aj druhy zubok 😉
vsetko naj.k meninkam vsetkym,nejak vas zanedbavam a pozeram ze od mojej poslednej navstevy sa vela nepopisalo,nie ako kedysi 😀 uz sme vsetky mamicky a nestihame

co sa stalo Deniskinmu Romankovi?preco isli do nemocky?ako sa ta bronchitida prejavuje?

danka.k
7. feb 2011

@majkad2 no uz sa dobre tehulkuje 😉 😉 😉 😉 no a tie tyzdne veru pribudaju rychlo 😀

@mayocka neviem co sa stalo a ani ako sa to prejavuje.. ved nam napise 😉

deniskateniska
11. feb 2011

no ahojte maminky.. tak uz sme domka..konecne

@danka.k
@mayocka obstrukcna bronchitida, no proste maly nam zacal chrcat, este ze sme sli na pohotovost lebo by mohol prestat dychat.... piskali mu priedusky... vlastne su to zuzene priedusky.. tak sme inhalovali a davali mu spreje "puffky" no a ze ak sa to bude opakovat 3x tak bude lieceny na alergologii ako astmatik.... tak dufame ze sa to nikdy nezopakuje... a pobyt v nemocke je hroznyyyyyyyyy, moooooooc deti strasne vela.... stale nas stahovali z izby do izby, najprv som nemala kde spat, potom som sedela cely den pri malom na stolicke bo sme neboli spolu na izbe, ked sa konecne uvolnila izba, ze sme boli spolu, o dva dni nas prestahovali na inu izbu ku babatenku co spinka od piatej vecer, a nas o jedenastej tak hruza... som si ho zobrala do kuchynky a tam sme skackali na fitke.. potom tam doviezli na izolacku zensku z gyndy, bo tam ju nemali kde dat... a nakoniec ju sanitka prisla zobrat na infekcne s podozrenim na sarlach... taka som bola nasrata .. kua tak ku malinkatym detickom daku zensku so sarlachom.. wrrrr 😠 😠 a nakoniec mse tam ostali samy malinky, bo ostatne deticky boli potom uz len starsie take 2 rocne, tak si predstavte ze nas maly spi cez den oni nie tak ako sme "uzasne " spinkali.. vzdy ked maly zaspal zacali skriekat a ked spali ostatne deti tak nas bol hore.. konecne sme doma, uz som bola zufala... no a ja som tam chytila crevnu chripku tak nas pustili domov ale s tym ze musime ist na pohotovost cez vikend sa dat popocuvat... a mal pozitivny rs virus, co sposobuje hnacky, ale nemal ich tak asi som to od neho chytila.. neviem..joj teraz to bude hrozne doma, kym si najdeme znova rezim.. a hlavne oducit sa od rucickovania, bo to tam bolo hrozne... oooooooooooooooooooooch... takze tak ...

mayocka
11. feb 2011

@deniskateniska denis,mi ani nehovor,ja som sa pred stedrym dnom tak tohto bala... no a plienocky a jedlo co papa ste si museli doniest ci ako to?vsak maly ma kopec veci aj oblecenia,ako to tam funguje s tymto?

baby tak smie sa pracovat na dohodu a na zivnost popri RD ci nie?ja som z toho uz zufala,vsade sa to pytam,zistujem,jedna zenska ma tak zneistila ze som mimo cely den

danka.k
11. feb 2011

@mayocka tusim pracovat mozu len tie co nepoberaju ten vyssi RD.. a ty ho tusim mas vsak?? ale neviem to isto, ale takto som to pocula...
@deniskateniska
@deniskateniska no ste si tam uzili.. rychlo sa doliecte 😉 😉 😉

mayocka
11. feb 2011

@danka.k no mne sa zda ze uz vsetky mozu ale len na dohodu alebo par hodin do tyzdna

bolulka
11. feb 2011

@deniskateniska to ma mrzi. To tam bol iny frmol. Ja som si nemocku s Klaudiou uzila nie jedenkrat a to bolo nieco strasne. uz nechcem NIKDY.

chrcal? Adam mi chrci tiez ked mava moc hlienov zatecenych. A teraz tak strasne kasle v noci, ze to az ledva vykasliava.som volala dr. (vlastne sestricke) ale ze ked nema teplotu a cez den nekasle, tak mame este doma poliecit a ak tak sa prist ukazat.

xena1
12. feb 2011

ahojte kocky kubincanky 🙂 zporodnieva sa mi a chcem rodit v dk u doktora totha v epidurali,,picham si fraxiparin a viem ze tam treba dodrzat nejaky odstup od posledneho podania a epid....v pondelok sa mam ist dohodnut j mudr,tothovi..som jeho byvala pacientka,musela som vsak od neho odist koli casovemu problemu...viete mi niekto poradit ako to u neho funguje co sa tyka porodu,ci sa da spolahnut a ako ste boli spokojne?dakujem a prajem vsetkym krasnu sobotu...

danka.k
12. feb 2011

@mayocka no tak potom neviem... kazdí tvrdi ine a ty sa vysomar.... 😠