Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

majdiska
4. apr 2011

danka ukľudni sa.. nie som žiadna primadona /a ani nikoho neohovaram a nenadávam niekomu do súk, ked ho ani nepoznám a nikdy som toho dotyčného nestretla/a mám dosť svojich starostí.. a neosočuj tu dievčatá čo sú v skupine, je demokracia a každý si môže robiť čo chce.. a hlavne prestan útočiť do druhých.. a skončila som v tejto téme..

majdiska
4. apr 2011

danka a prestan mi posielať IP-čka!!!!!

danka.k
4. apr 2011

@majdiska mam ti to napisat tu???? 😀 😀 😀 😀 😀

majkad2
4. apr 2011

dani nemá zmysel to riešiť

katika82
4. apr 2011

to čo tu za hádky sú ????? ja som tu pomaly meisac nebola lebo neviem čo skôr a to sa tu takto zvrhlo????

jana2033
5. apr 2011

@majkad2 maji a čo to? dobre vidím? 😕

majkad2
6. apr 2011

@jana2033 jani dobre dobre 😀 😀 😀 čakáme ďalšieho chrústika 😀

jana2033
6. apr 2011

@majkad2 jeeeeeeeeeeeej tak to gratulujem 😝

nadezdah
6. apr 2011

Tu sa fakt len vadíte, nemá význam tu chodiť. My si v súkromnej toto nerobíme. Sa potom divíte, že tu nikto nechodí.

@majkad2 Blahoželám, nech všetko dobre dopadne a nech je to chlapec, aby bol párik. 🤐

danka.k
7. apr 2011

@nadezdah a kto sa tu vadi???? vsak len janka napisala majke ze jej gratuluje a co si to vsimla???? hm????? ci mne nezobrazuje nejake prispevky kde sa niekto vadi???

deniskateniska
7. apr 2011

@majkad2 maji gratulujemeeeeeeeee a planovane ci nie? my chceme az tak v auguste supnut na to 😀 😀 nech ste zdravuckyyyyyyy 😉

jana2033
7. apr 2011

@deniskateniska pani aj Vy akosi skoro 😉 my teda aspon ja planujem dva roky minimálne možno aj tri 😀

deniskateniska
8. apr 2011

@jana2033 no my tak chceme aby bol medzi drobcami 2 rocny rozdiel 🙂 ked uz bude 3 rocny tak bude to starsie babo ziarlit atd... 🙂 a chcem brusko 😀 😀

majkad2
8. apr 2011

@deniskateniska tak teraz neviem ako ti odpovedať.....mužíčkovi som povedala,že mám plodné dni.....no tak on asi už chcel, ale ja som ešte neplánovala.....ale niesom sklamaná......prijali sme ho obaja s radosťou, už len nech všetko dobre dopadne a nech sú naše deturence zdravučké

majkad2
8. apr 2011

@jana2033 dakujeme
a vy kedy?

majkad2
8. apr 2011

@deniskateniska deni inak presne včera som nad tým rozmýšľala,že čím je dieťa staršie tak viac žiarli, naša malá si to ešte nebude tak uvedomovať, že sa musí venovať aj jej bračekovi/sestričke....a veru 3 ročné už začinajú žiarliť

majkad2
8. apr 2011

@danka.k dani a čo chlapčenské meno? 😀 alebo si presvedčená o dievke?

danka.k
8. apr 2011

@majkad2 chlapcenske meno neviem vymysliet tak sme stale v stadiu rozmyslania 😀 😀

jana2033
8. apr 2011

@deniskateniska zase to je pravda, no ja by som si to asi nevedela predstaviť. Inak bruško je pekne, len ono to rýchlo prejde 🙂

@majkad2 no super, zase na druhej strane budete to mať lepšie, a Ty to zvládneš 😉 .Ja si to neviem predstaviť. Rozmýšlala som na rok ísť ešte na Mgr. do školy tak preto ešte moc nechcem a ešte z robotou to skĺbiť. Síce môj mi vravel, že tak keď mala bude mať dva roky že by sme už mohli mať, lenže to by sme museli planovať v júni, ale ja ešte nechcem takt si musím dávať bacha 😀

deniskateniska
9. apr 2011

@majkad2 😀 tak muzik sa rozhodol, no parada 😀 😀 😀 ale nie smejem sa je to krasne, fakt podla mna si to odbit naraz a ak tak tak potom za paaaaaaaar rockov ked budu deturence samostatne tak dalsie babo na potesenie 😀 je to o tom bud si to teraz odserinkas, ze vsetko naraz, plienky a potom mas klud a pokoj, lepsie je to pre deticky alebo sa rozhodnes pockat dlhsie lepsie je to pre maminkynu psychiku a vsetko ale horsie pre dieta bo ked je jedno je rozmaznane atd.. je to vsetko pre a proti... ale ak maly bude taky aky je teraz ze lepsi ako bol predtym tak v lete ideme na to 😀 😀 😀

bolulka
9. apr 2011

@deniskateniska no deni, ja mam trojrocny rozdiel a pride mi idealny. Klaudia uz bola v troch rokoch samostatna a rozumna a hlavne je ze neziarli. To je moja najvacsia radost.

ale za to mam pocit, ze pri dvoch detoch som prisla o nervy. 😝

deniskateniska
10. apr 2011

@bolulka aj 3 rocny je dobry rozdiel ale kazdy rodic pozna svoje dieta a ja viem ze nas by bol rozmaznany, keby bol sam, bo je prvy vnucik aj na jednej strane aj na druhej strane.. teda vlastne prve dieta vseobecne v rodinach tak by sme zosaleli... a vidim ze ked je napriklad s riskom alebo aj s inymi detickami tak robi pokroky a je lepsi.. takze tak.. 😉 a viem sama ze so segrou mam 2 roky rozdiel a je to parada 😉 tak uvidime ako sa nam podari 😀

janulap
16. apr 2011

Babenky ahojte...ja mam medzi babami 2 roky a 6 dni a teda starsia Emka ziarlila paradne 😀 prvy mesiac si Lenku nevsimala,ale vobec a od mesiaca az do roka ju stale hryzla 😖 ☹ Bolo to o drzku,kolkokrat sme plakali vsetky tri 😀 Ale ,ako lenka mala rok a zacala chodit,tak parada 😀 ja som nemala este ani rok,ked sa narodila sestra,tak to pre moju maminu muselo byt tiez o drzku 😀 a o 17rokov si to opat zopakovala-brat nemal este rok,ked sa narodila dalsia sestra 😀 😀
Ozaj kočky,a ake obchody su v tom Stop Shope?Viem len ze Deichmann,Dracik,Takko...je tam aj DM,Jysk,KIK?Dakujem 😉
@majkad2 gratulujem 😉

nadezdah
18. apr 2011

@janulap DM-ka, Dráčik, Kik,Deichmann, Tako, Gate, Planeo-elektro. Jysk,tam nie je, čo je škoda, ale zasa predajne sú o dosť väčšie ako v Rk. A obrovský výber.

😀 Babule, čo máte deti do 2 rokov. 😀 Suseda mi vravela, že keď ukážete rodný list dieťaťa, vraj vám v DM-ku dajú balíček pre dieťatko, ale RL je podmienka. Dúfam,že si nerobila srandu, ja tam zajtra pôjdem, tak to tu napíšem, či to je fakt, alebo len nejaká haluz.

deniskateniska
20. apr 2011

@nadezdah nadi chod tam vypises taky letacik a rovno ak ukazes dieta a rodny list dostanes poukazky na zlavy

katika82
21. apr 2011

@nadezdah mne práve pre toto dm-ka v kubíne veľmi chýbala. ja do dm-ky chodím často viac menej len tam. ale tu enbola tak som musela v žiline alebo mikuláši. kartu už mám dlho a využívam super

deniskateniska
26. apr 2011

@katika82 my sme chodili do rk do dm-ka... aj ja som cakala len na toto 😀 😀 😀

d198815
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majkad2
4. máj 2011

@danka.k dani tebe tie týždne poriadne utekajú 😀

danka.k
4. máj 2011

@majkad2 😀 😀 😀 😀 😀 😀 noooooooo a v piatok pribudne zas dalsi 😀