Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

lucka127
19. aug 2011

Mate niekto aj nove skusenosti z tohto roku napr v Dolnom Kubine?
ako to tam vyzera na izbach ci sa da daky nadstandart so sprchou na izbe a ci neodfusuju zeny..lebo co som bola ja a kamosky zabudli nam placentu a je to divne kled to zabudnu dvom a viacerym...

katika82
20. aug 2011

@luccyna ja som mala so Šuňalovou túto istú skúsenosť. mala som PCO ona mi to zistila prvé tri mesiace bola ukážková, pravidelne ma vyšetrovala na folikulometrii, raz som začala som krvácať strašne silno chytila som zápal maternice tak ma zobrala ešte v nedeľu na vyšetrenie ona sa k tomu postavila tak že možno som bola bola konečne tehu ale tým že ma nevyšetrila skôr tak som možno potratila nevedela to určiť presne. potom osm som bola mesiac bez liekov a na ten ďalší som otehotnela. tak celá happy som jej volala a ona no dobre tak príďte o tri mesiace na prvú kontrolu. a ja že čooo?? však také problémy som mala ako som mala a ona že príďte za tri mesiace. tak som sa hned na druhý deň objednala u Hrudu bez problémov ma zobral. a povedal že dobre že ma hneď na začiatku vyšetril lebo som potrebovala lieky na uržanie mimi. takže nebyť Hrudu Luky asi nieje na svete. s ním som teraz nadmieru spokojná. Myslím si že Šuňalová je fjan milá zlatá ale len do tej doby kým nemáš vážnejšie problémy a nepotrebuješ neakú špeciálnu liečbu alebo starostlivosť. ak môžem poradiť prehlás sa inde.

@lucka127 akurát mi pred týždňom sesternica hovorila že hruda síce má ten ultrazvuk 3D ale že už to nechce robiť lebo že nestíha. on to robieval po nedeliach a asi si chce aj on už nedeľu oddýchnuť.

@deniskateniska tebe gratulujem k tehu ani som nevedela. super

katika82
20. aug 2011

@cartridge čo sa týka katolíckej univerzity tak pre mňa je to škola, ktorú urobí každý. nechcem teda nikoho urážať kto tú školu má, ale ja keď som začínala so stavebnou výškou tak ma zhodou okolností zobrali aj na tú katolícku takže prvý rok som robila obe školy naraz. a poviem ti že stavebná fakulta sa s katolíckou univerzitou nedá ani porovnať. však čo je to už za škola ktorá má 22 kvázy skúšok. no také skúšky ako boli tam stáli za dve veci. podľa mňa skúška nieje obyčajný zápočet naučiť sa niečo na tri strany zo zošita. takže si myslím že tú školu v pohode zvládneš. ja som zvládla dve školy a robotu. tú katolícku som po prvom roku nechala pretože na stavebnej sme mali toho oveľa viac, výkresy skúšky náročnejšie a to bola pre mňa priorita. zvládla som ju externe, popri práci a malom, ku koncu ešte aj stavba domčeka. takže katolícku podľa mňa zvládneš ľavou zadnou

deniskateniska
20. aug 2011

@luccyna ahoj no ma toho vela aj ja som si vsimla... len ide o to ze sa musis objednat ... aj tak sa tam caka min hodku...no ale tak ja ku chlapovi ochotna nie som ist a inu dobru dokynepoznam tak radsej ostanem tam.. 🙂 a hlavne aj ked si u ineho doktora napr hruda - tam byva stale plno ale natrieskane...
@lucka127 tu uz moc zenskych nechodi - vsetky su v sukromnej skupine tak skus tam mozno ti niekto odpovie 😅 ja rodim buduci rok, ale bola som spoko s nemockou, ale niekto radsej rodi v trstenej bo babo ti nosia len na kojenie.. tu mas babo pri sebe 😉 mne sa toto pacilo lebo som sa naucila a zvykli sme si na seba a nedavali mu tam UM alebo glukozu a prikladala som si sama kedy som chcela a kedy to maly potreboval 😉
@luccyna sunalova uz nerodi kedysi rodila ale uz asi nie... bo ma v zakamennom tusim ambulanciu aj v kubine..

deniskateniska
20. aug 2011

@lucka127 fuuuuuuuuuha.. mne sa to nestalo ale tak ja by som si hubu otvorila.. asi podla toho kto rodi... a je tam tusim jedna VIP izba ze si sama na izbe ale ani netusim ako to tam vypada... sprchy boli ciste, wc tiez ale tam som nechodila .... sestricky su super hlavne zenske ked mas daky problem pomozu ti... detske su tiez fajn az na dve tusim... ale tak sa da zvladnut..
@katika82 dakujem :D to nevie skoro nik 😀 😀

danka.k
21. aug 2011

@deniskateniska to vedia iba vyvoleni zatial 😀

majkad2
21. aug 2011

@deniskateniska jej deni, takže už sa podarilo,tak gratulujem 😀

majkad2
21. aug 2011

@lucka127 ja idem rodieť v DK začiatkom novembra..............mám už dcérku, ktorú som rodila tiež v dolnokubinskej pôrodnici a bola som spokojná

deniskateniska
21. aug 2011

@danka.k tak tak 😉 😀

@majkad2 dakujeeem :D podarilo sa 😉 teeeda to uz mate co nevidiet daj daku fotocku brusenka 🙂

danka.k
21. aug 2011

@majkad2
@deniskateniska no majka je veru pekna tehulka 🙂 take pekne mini brusko ma. Majus ale ty budes mat isto chlapca 🙂

majkad2
22. aug 2011

@danka.k no tak teraz mám isto mini bruško,oproti tomu prvému tehotenstvu...ale to preto, lebo mi nechuti jesť, ledva sa prinutim na ranajky - obed a večeru
a prečo si myslíš,že to bude chlapček..........ja si myslím, že to bude zase dievčatko......aj pri Emke mi každý vravel, že to bude chlapček a nakoniec sme všetkých šokovali s dievčatkom 😀

majkad2
22. aug 2011

@deniskateniska no posnažím sa 🙂

zuzucream
22. aug 2011

ahojte maminy... neviete mi niektora povedat kde v DK v lekarni kupim 75g glukozy? u nas na dedine maju ale len po 500g tusim a nevazia to tu

deniskateniska
22. aug 2011

@zuzucream no netusim... nikdy som to nepotrebovala 🙂

ewka1980
22. aug 2011

Lucka127,vyčkaj zachvilu nám pôjde katarínka,uvidíme čo bude hovoriť...to som teda aj ja zvedavá 🙂

danka.k
22. aug 2011

@zuzucream ja som kupila v lekarni na brezovci tam ako je internat zdravotnej... a nejake euro to tusim stalo...

@majkad2 minule sa mi to snivalo ze si mala chlapceka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 tak snad to bude pravda 😀 😀

tamoulik
23. aug 2011

Ahojte, Mamila otvara kurz v Dolnom Kubine pre nove poradkyne...http://www.mamila.sk/pre-poradkyne/oznamy-o-kur....

jana2033
23. aug 2011

@deniskateniska aj ja gratulujem 🙂

zuzucream
24. aug 2011

@danka.k
@deniskateniska
super dakujem uz som zohnala v meste...

zahadka
4. sep 2011

ahojte, neviete, kedy robia na hematologii. 6-mesacnemu synovi budu brat krv a neviem sa zariadit. vdaka za radu

katika82
5. sep 2011

@zahadka podľa toho kde, ak tam dole vedľa rengenu tak tam okrem utorkov a štvrtkov lebo to majú darcov krvi. ak u Hrudovej tak tam sa treba objednať

danka.k
6. sep 2011

@zahadka môjmu prvému synovi brali krv pri hrudovej a nikdy sme sa neobjednavali. Prvý krát sme tam prišli len tak a potom nám povedali príďte vtedy a vtedy

zahadka
6. sep 2011

my ideme dole pod transfuzku, v utorky maju volno, lebo maju darcov krvi. Takze si ideme az zajtra

majkad2
7. sep 2011

fúha, dnes prídem tu na koníka a čo nevidím..........som v 32 tt tehotenstva, som si to prestala akosi rátať.......riadne rýchlo to uteká......no najvyšší čas si zbaliť tašku do pôrodnice a prichystať drobčekovi oblečenie 😀
ale sa mi nechce!!!

mayocka
8. sep 2011

BABY MAME ZEMIAKY NA PREDAJ!! AK NIEKTORA CHCETE,NAPISTE MI NA FB - Majka Zrnčíková Spišáková
(vzhladom na to ze sem uz skoro nechodim)
Najskor sme ich drzali pre ludi ktorí si kupili inde a potrebujeme spravit miesto a cim skor ich predat!!! Tak mi napiste cim skor

danka.k
8. sep 2011

@majkad2 nooo rychlo rychlo to ubieha... ved my uz mame skoro dva mesiace 😀 😀 😀 a ake mena ste vybrali,??????

nadezdah
8. sep 2011

Dievčatá treba nám novú autosedačku a chcem nejakú takú 9-36 kg. Dajte mi tu vaše skúsenosti,ak máte čas chvílu. A
@danka.k rastiete ako z vody. Kojíš? Drkajte sa

@majkad2 Tiež ti to uteká. Držím palce, nech všetko dobre dopadne.

Už tu moc nechodím, len keď čosi potrebujem poštudovať, tak ani neviem čo ktorá máte nové. Ale snáď sa nájde čas nech vás trochu počítam. Zatial dík a čavte.

nadezdah
8. sep 2011

Ale sa vás zbiera tehuliek. Deni blahoželám

majkad2
9. sep 2011

@danka.k Matej a Mária

majkad2
9. sep 2011

@nadezdah no my sme kupovali túto autosedačku.......prešli sme na nu hned z vajíčka....ale naša Emuška bola dosť veľká, takže je pre nu celkom dobrá, takže sme spokojní........ale ak máš drobnejšie dieťatko tak by som asi skôr volila tú autosedačku do 25 kg