Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

danka.k
18. nov 2011

@lucka127 a voda ti odtiekla doma či už si bola tam? Si stihla v pohode?

soporova
19. nov 2011

Dievčatá mám k Vám jednu veľkúúúúú prosbu, ak máte niektorá skúsenosti s 3D utz doktora Hruda, mohli by ste mi prosím poradiť či robí aj tzv. malý 3D utz t.j. od 13tt-17tt a cenu, som z LM a tu sú všetci asi 100rokov za opicami, nikde kvalitný utz nerobia, na pána doktora som našla len samé dobré ohlasy, len bohužiaľ žiadne bližšie info, ak sa nájde dobrá duša čo mi poradí vopred jej posielam obrovskéééé ĎAKUJEM.

jana2033
19. nov 2011

@danka.k inak aj majka už porodila 🙂 no už Vás musím dojsť kuk 😝 som zvedava na tych tvojich chlapov

danka.k
19. nov 2011

@jana2033 to viem 🙂 to som vedela medzi prvými 🙂 🙂 no už by si mala dojst to máš pravdu 🙂 kedykoľvek príď budem rada 🙂

yuyka28
19. nov 2011

@lucka127 gratulujem k drobcekovi 🙂

lucka127
19. nov 2011

@danka.k no kdesi som to aj pisala cele ale tu asi nie:D
odtiekla mi doma o 12,45 v noci a hned sme vystartovali bolo to v 38tt
zatka mi odisla v utorok a voda v sobotu a ano som v Martine🙂)porodila som o 7.02rano takze dlho to nebolo ale velmi bolestivy porod to bol uff..

lucka127
19. nov 2011

@yuyka28
dakujeme🙂)

danka.k
19. nov 2011

@lucka127 takze štvrté nebude? 🙂 🙂 🙂

lucka127
19. nov 2011

@danka.k
nikdy nehovor nikdy🙂

danka.k
19. nov 2011

@lucka127 a kedy vás asi pustia?

lucka127
19. nov 2011

@danka.k zatial je to nedohladne ja som bola prepustena uz v stredu,ale malinky ma zltacku, tak je na tretom poschodi a ja na prvom, chodim ho len kojit, jedina vyhoda je ale ze su tu super izby ako na hoteli maxi.1-3 mamicky na izbe kde je aj samostatna kupelka so sprchovym kutom, spolocna kuchynka a wcko a ako vidis wifi pripojenie,ktore bolo aj na poporodnych izbickach tak parada🙂)
len malemu skacu hodnoty hore dole tak cakame kazdy den na ysledky, musi sa slnit v lampe koli novorod.zltacke..

danka.k
19. nov 2011

@lucka127 to fakt sú na prvom už take izby? Pred 3,5 rokmi tam boli izby kde na 1 izbe boli 4 matky, len postele a stolík. Wc bolo na chodbe, sprcha ani neviem kde bola. A kuchynka spoločná pre vsetky matky čo mali deti na 2 aj 3 poschodí

lucka127
19. nov 2011

@danka.k no vies ake namakane, kazda postel sbvoj suplik skrina velka spolocna a stolik s dvomi stolickami ako hotelovka,ak sa budem nudit porobim ti foto:D

danka.k
19. nov 2011

@lucka127 take niečo ako na pôrodnici izby? Len tam nie sú skrine či už aj tam sú? 😀

lucka127
19. nov 2011

@danka.k
krajsie lebo tu su aj pekne psostele drevene ak mi mm donese kabel k fotaku zajtra ti nahodim foto 😉 a hore nie su skrine a maju tam stare postele 😀 tie kovove.. 😕

danka.k
20. nov 2011

@lucka127 tak hore sa nič nezmenilo 😀

lucka127
20. nov 2011

@danka.k
foto nasho "apartmanu"
aspon na izbe sa necitime ako v ndemocnici..ospravedlnujem sa za bordel 😀

danka.k
20. nov 2011

@lucka127 wau no oproti tomu čo to bolo vtedy je to úplne super 🙂 vtedy len klasické nemocničné izby

lucka127
20. nov 2011

@danka.k ti poviem vdaka za to sponzorom a mamickam ktore prispievaju na ucet aby to bolo z coho prerabat robia postupne takto vsetky izby aby mamicky doprovod mali komfort a pohodu v tazkych chvilach..

pemimigo
20. nov 2011

ahojte Kubincanky ja som sice neni z Kubina ale nemam od vas daleko 🙂 ja som z Tvrdosin-Medvedzie :D ja mam termin az v january ale neviem sa rozhodnut nad nemocnicou ktoru mi odporucate ?? Trstenna alebo Kubin ....priatel chce byt tiez pri porode tak ak sa tu najde daka co stym ma skusenosti nech sa mi prosim ozve a ak nie aj tak sa mozte ozvat :D aky mate nazor nato a ci to ide ho mat pri porode aj v Kubine lebo v Trstenej to ide ze vraj za polatok 20e

danka.k
20. nov 2011

@lucka127 aj tam na ubytovni sa tie izby celkom dajú len škoda ze je 6 matiek na jednej izbe a tie sprchy no horor. Možno to už prerobili aj ked pochybujem

danka.k
20. nov 2011

@pemimigo aj v kubíne je poplatok, neviem aký môj muž nestihol prist 😀 pri prvom som ho mala ale to som rodila dlho tak som bola rada ze tam bol.

pemimigo
20. nov 2011

@danka.k aha a tak ako vybavou pre rodicky a potom aj pre deticky je to kde lepsie ???

danka.k
20. nov 2011

@pemimigo no v dk ti dajú pre dieťa všetko pre seba si musíš doniesť. Ale košeľu ti dajú. A v trstenej si tuším musíš doniesť aj pre dieťa ale to neviem isto.
lucka127 inak som si všimla na foto v albume čo máš tak na pôrodnici som ja mala krajšiu izbu. Bola celá žltá a obliecky sme nemali klasické biele ale take pekne farebné kockovane 🙂

danka.k
20. nov 2011

@lucka127 zabudla som ti dať k nemu zavinac 🙂

pemimigo
20. nov 2011

@danka.k aha dakujem takze asi ten Dolny Kubin by bol lepsi ze ??? Ja som si to aj myslela :D

danka.k
20. nov 2011

@pemimigo hm neviem. Môj názor hej, ale skús sa opýtať báb v téme trstená oni budú vediet skôr povedať ako to tam chodí

pemimigo
20. nov 2011

@danka.k ked ja som tu aj trstenu hladala len som ju nemohla najst ale skusim este pozret a pohladat ale vdaka za ake take info aspon sa budem vediet lepsie z orientovat :D

deniskateniska
21. nov 2011

@pemimigo je rozdiel asi v tom, ze ci chces mat dietatko stale pri sebe a ucit sa starat onho alebo si chces oddychnut a nosit ti budu babo na papanie, a druha vec neviem ako je to v trstenej ale v kubine je porodnica teda saly super, no rodiace kreslo je fakt parada... nemozem porovnavat s trstenou kedze som tam nebola ani pozriet...http://www.nspdk.sk/oddelenia/gynpo/galeria.htm... toto je v kubine... ale inak izby a vsetko tak klasicky ako v nemocke.. ale pre deticky mas vsetko musis mat len 3 den nachystanu tasku pre babulko aby pri odchode bolo nachystane na oblecenie a pre seba musis mat veci okrem nocnej kosele.. ja som aj mala svoju ale tam kazdy den nafasujes novu a aj ked ju zaspinis od krvy alebo od mlieka je ti to jedno tam to operu 😉

pemimigo
21. nov 2011

@deniskateniska vdaka za info len ci do vtedy ma bude mat kto odrodit 🙂