Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

danka.k
9. dec 2011

@zahadka ja som s nimi mala vzdy len dobre skusenosti.... vzdy sa spravali k nam milo, spokojne ukazali vsetko co sme chceli bez hundrania, nakupujeme u nich skoro vsetko... neviem co sa stalo ale ja na nich nemozem krive slovo povedat

zahadka
9. dec 2011

@danka.k viem, ze mozno nie ku vsetkym sa tak spravaju, asi im nesedim. Ale ja vystupujem vzdy skromne a milo...len ked ma nieco velmi nastve tak som zla a dnes sa prelial poharik na moje nervy....inak si myslim, ze nikdy som ani vystupovanie nemala zle, ze by som ich ja niecim vyprovokovala. Nechapem, preco ma tak okaslali

danka.k
9. dec 2011

@zahadka mozno tam nastala iba komunikacna chyba... vies ze ti zdvihla jedna, a tej druhej to nepovedala a ta to predala... hm ktovie

zahadka
9. dec 2011

@danka.k lenze ja som tam pravidelne sa chodila na to pytat a pripominat sa, ze cakam, tak to nepredam niekomu inemu. A hlavne, ked bol problem ju zohnat. Teraz mi povedala, ze uz ju nemaju. Objednam cez net a budem ju mat ovela rychlejsie a do domu

danka.k
9. dec 2011

@zahadka no ktovie co sa tam stalo ked ti to predali ☹ dufam ze ked teraz objednas tak uz pride v pohode a bude lacnejsia 🙂

zahadka
9. dec 2011

@danka.k hlavne, aby sme ju uz mali, lebo mame len u svokrovcov a doma ho mam na kolene, ked ho krmim a to sa dost zle, lebo on je sidlo male 🙂

danka.k
9. dec 2011

@zahadka a uz byvate vo svojom??

deniskateniska
10. dec 2011

@zahadka to asi ta nizsia blondyna ta ma taky zabijacky pohlad bo ta druha ta kym som si povyberala tak sa my vyhrala s malym 🙂

opicaskorica
11. dec 2011

@zahadka ja som tam zavitala 2x a tiez som mala pocit, ze som tam navyse. Podla mna tie dievky co tam su, asi nebudu majitelky, lebo by sa spravali inak. Btw. kam v Dk chodite na detske veci?

Ja tiez lubim zimu, akurat teraz s tym bruchom je to zloba: 1.uz nezapnem vetrovku,2. Bojim, ze ma svihne a spadnem na brucho ( kamoska tak min.rok zahajila porod)...

danka.k
11. dec 2011

@opicaskorica ak tak do tesca 😀 😀 😀 alebo to spominane babatkovo 🙂 🙂 🙂

zahadka
11. dec 2011

@danka.k este nie, ale sme v mamininom rodicovskom, tam je opusteny dom a kym si nedorobime svoje, tak mozeme tam byvat, nasi tam chcu ist na dochodok.

danka.k
11. dec 2011

@zahadka a to na bzinach ci tam kde si byvala predtym??

deniskateniska
11. dec 2011

@opicaskorica babatkovo, kik alebo tesco... 🙂

zahadka
11. dec 2011

@danka.k staviame na bzinach a byvame v stefanove, ale som z Trnavy 😀 😀 😀

danka.k
11. dec 2011

@zahadka 😀 😀 😀 😀 dobre to mate domiesane 😀 😀

zahadka
12. dec 2011

@danka.k a najlepsie je zistenie, ze niekto neznamy ti je v rodine - vsak??? 😀 😀 😀 😀 😀

danka.k
12. dec 2011

@zahadka tak vies ako svet je maly 😀 😀 😀 😀 😀 😀

d198815
14. dec 2011

ahoj baby, mam otazocku, mozno hlupu ale pytam sa radsej😀piekla ste uz niektora muffiny???v akych kosickoch sa to ma piect???mozu byt obycajne kosicky na muffiny co kupim v tescu???nezhoria v rure???dakujeeem😀

deniskateniska
14. dec 2011

@d198815 ahoj no ja som robila kupovane v tych papierovych kosickoch - to je ako papier na pecenie napustene v oleji alebo v com takze nezhori 😉 inak mam formu na to 🙂

d198815
14. dec 2011

diiik Deni takze mi to nezhori😀DDdakujem

majdiska
15. dec 2011

@d198815 ja ich robievam na muffinkovom plechu, vymastím a vymúčim.. dnes idem piecť znovu.. majú krajší tvar.. v košíčku sa dosť roztečú 😉

spy23
7. jan 2012

ahojte babulky viem ze sem moc nechodim teraz mam toho viac na robotke....rada by som si sem k vam hodila link s mojimi vytvormi ktore predavam dufam ze nebude vadit....
http://www.facebook.com/pages/Hačkovane-veci-Pa...

d198815
9. jan 2012

ahoj mamicky, mohli by ste mi poradit ako ste odnaucili drobcov od plienok v noci???dakujeeem😀a aj ako dlho vam to trvalo😀

danka.k
9. jan 2012

@d198815 jednoducho som mu ju nedala 😀 😀 😀 my sme nikdy nemali v noci suchu plienku, vzdy totalne docikana.... sla som do toho s tym ze budem kazdy den prezliekat jeho periny. vzdy ked som sla spat som ho dala cikat, ale to sme ho davali asi tak dva tyzdne a potom nie. sam prisiel na to ze ked sa pocika tak sa mu bude zle spat na mokrom, tak sa pekne naucil pytat... to mas 2 roky a 6 mesiacov

jana2033
10. jan 2012

@danka.k tak to si super vyriešila 😀 ja keby som našu tak len na starom gauči, inak by ma jarko asi s tentoval.

@d198815 ja tiež toto riešim, ale som povedala, že dufam do leta sa oduči 😀 , kakať sa nam už pyta aj cikať, ale ako náhle jej dám gaťky si mysli že ma plienku a sa mi docikala na gauči u našich.

danka.k
10. jan 2012

@jana2033 jani vsak som pod plachtu dala gumu mame taku fajnu na celu postel a na konci sa to zachyti o matrac gumickami tak to ani neskopal a nepocikal ani matrac 🙂

jana2033
10. jan 2012

@danka.k no tak to je už druha vec, to ma ani nenapadlo no super budem vedieť aspon čo jej dam potom na postel 😝

danka.k
10. jan 2012

@jana2033 tuto sme v lidli kupili, ona je ako keby latkova ale je aj gumenna, neviem ako sa ten material vola, bola tam raz v akcii, lebo rastik ked mal obycajnu gumu tam tak ju vzdy skopal...

jana2033
10. jan 2012

@danka.k mna taketo veci akosi nenapadnu kupiiť, musim sa skočiť aj popozerať do obchodu. Nech mam v zalohe ved zatial ju eštre necham tak odučať komplet budem asi okolo leta 😝

danka.k
10. jan 2012

@jana2033 hej vtedy ti budu aj periny rychlo schnut vonku 😀 😀 😀 😀 😀