Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

danka.k
2. sep 2012

@janulap čo si nekúpila v lidli gelove pera? 😀 mali 30 ks po 3 ecka alebo 5? Už neviem

danka.k
2. sep 2012

@kikusik88 mne povedali čo to bude až v 32 tt takze buď trpezlivá 🙂 🙂 hlavne nech je zdravé 🙂 a nemáš nejakého tusaka? Ja som cítila, ze to budu chlapi

janulap
2. sep 2012

@kikusik88 ja som bola tiez teraz v poradni,to som bola cca 25tt ,nemala mi robit sono,ale som ju poprosila,aby rychlo mrkla ci bude vidno co to je..tak sa zasmiala a pozrela.Normalne sme ho pozerali asi najdhsie zo vsetkych utz a aj tak betar/ka neukazalo co to medzi nozkami ma...mam tusaka na dievcatko 😀
Zbehnem zajtra mrknut do toho bazaru,aj k vam do obchodu pre tie gelove pera 🙂
@danka.k nevedela soooom ☹

deniskateniska
2. sep 2012

@kikusik88 potom daj vediet aj ja som zvedava

kikusik88
3. sep 2012

@danka.k mala som tusaka na chlapa, no n uzv som si nevsimla ze by trcalo daco ako pipik 😀 tak teraz mam zmiesane pocity. viac sa naklanam k babe. ved az tak mi to nevadi ze to neviem. ale isto vies ako to potesi ked sa to dozvies 😉
@janulap no vidis ja mojho dr urcite neukecam. hudem rada ked ukecam na tu PN ☹
no tvoj muz bude asi stastny ked donesies dalsiu babu co? 😀 zbehni no ja mam tyzden dovolenku take ma neuvidis 😉

kikusik88
3. sep 2012

@danka.k a ty tu nerob zlu reklamu 😀 ale neeee

kikusik88
3. sep 2012

@deniskateniska no dam, len sa neozyva. v stredu ma prve sedenie ta pani na alejke a ja neviem co mam robit. ci tam ist ci kaslat na to..sakraa

deniskateniska
3. sep 2012

@kikusik88 a kde si jej pisala? skusim jej napisat na sukromne fb

kikusik88
3. sep 2012

@deniskateniska tam na ten fb. pisala som jej IP. aj tu spravu.

deniskateniska
3. sep 2012

@kikusik88 napisala som jej aj ja a uvidime ci sa ozve. mozno teraz bola na dovci este niekde dcerka isla do skoly tak isto uz bude doma

kikusik88
3. sep 2012

@deniskateniska no uvidime. adam napose. dakujem ti 😉

janulap
3. sep 2012

baby,dnes som bola mrknut k tej kočke v tom bazare.Inak @kikusik88 ze ti dakuje za reklamu,bola cela happy 😉
Mali tam krasny kocik Concord ,ale ta cena 540eur ☹

kikusik88
3. sep 2012

@janulap si jej o mne hovorila? aj vedela kto som ?? 😀 no ja som obzerala iba sportaky pre segru. kedze kocik mam ...nic ine sa ti tam nepacilo? este mozno budu ine

janulap
3. sep 2012

@kikusik88 ano ...najskor nevedela,ale ked som jej povedala,kde robis,tak ze uz asi vie,ze ti podakuje 😉 vzala som len jednu ciapocku,mali tam teraz malo neutralnych veci...bud ruzove alebo modre...este niekedy sa tam zastavim 🙂 Potom som bola u vas v obchode a robi tam Hanka z Malatinej,ze? 😉

kikusik88
3. sep 2012

@janulap no tak hadam mi da potom aj dajaku zlavu 😀 no treba tam asi zajst castejsie aby sme tam daco vybrali. no ano Hanka uz teraz z malatinej 🙂 je ako brigadnicka. ale asi ostane za mna 🙂

janulap
3. sep 2012

@kikusik88 tak sa jej potom pripomen...ze viete,ja vam robim na nete reklamu,tak by bodla nejaka zlava alebo nieco gratis 😀 😀

kikusik88
4. sep 2012

@janulap 😀 a mi povie no a co? kto vam kazal ? 😀

janulap
4. sep 2012

@kikusik88 a mozno ti da dozivotnu zlavu 😀 😀 😀 Ale bola naozaj rada,ze sa o bazare vie 😉

kikusik88
4. sep 2012

@janulap ale ved ja som rada ze to viete viacere 😉 a dievcata ako? skola???

janulap
4. sep 2012

@kikusik88 prave som ich odprevadila.Chceli ist uz same,ale niesli sme dve tasky s ucebnicami,dve tasky na telesnu,dva kufriky na vytvarnu,prezuvky,toaletne 😀 Zajtra uz pojdu same ako velke slecny 🙂 Mladsej bolo rano asi z nervozity trochu zle,lebo ze jej je na vracanie,ale v triede uz bola v pohode 🙂
Ty mas dovolenku,ze?tak oddychuj,ja idem urobit aspon jeden koberec,kym baby pridu zo skoly....ozaj pre malinke uz mas nieco pokupene?

danka.k
4. sep 2012

@kikusik88
@janulap ja som si vcera vsimla tabulu kde to je 😀 😀 😀 😀 😀

kikusik88
4. sep 2012

@janulap no veru asi jej bolo chudatku zle. poznam ten pocit. normalne si ho pamatam😀 ale hadam uz bude len lepsie
no mam dofcu, snazim sa doma porobit co treba. chystam detsku izbu, aj ked babo bude najskor v spalni. ale tak mame tam teraz skladisko vsetkeho nepotrebneho. chcem sa na to dnes vrhnut kym si to nerozmyslim. potom omalovat, sestra mi tam nakresli zvieratka po stene. ale idem najskor kuk sestru a moje krsniatka

kikusik88
4. sep 2012

@danka.k tak sup sup dnu

danka.k
4. sep 2012

@kikusik88 bola som s kubkom a s nim sa po obchodoch moc neda, tak zas raz ked pojdem sama tam zavitam

kikusik88
4. sep 2012

@danka.k 😉 je to tam malicke budes to mat omrknute raz dva

katarinkalm
4. sep 2012

Mamičky, neviete či má teraz MUDr. Tholt dovolenku? Lebo som sa chcela telefonicky objednať na 3D ultrazvuk a od minulého piatku mi tam nik nedvíha telefón.

deniskateniska
6. sep 2012

@kikusik88 ahoj tak neviem ci ti pisala, ale mne napisala ze mas ist radsej tam na tualejku ci kde si to pisala lebo ze nema absolutne na nic cas

kikusik88
6. sep 2012

@deniskateniska nie men neodpisala...nejdem na tu alejku. akslem na to. lebo nemozem. robim a ked budem na PN uz bude ten kurz v polovici a nebude sa mi tam dat len tak vtret....tak pojdem na nemocninu a budem dufat ze mi to bude stacit...

deniskateniska
6. sep 2012

@kikusik88 mne to stacilo 😉

kikusik88
6. sep 2012

@deniskateniska ja viem. no chcela som ju k porodu ☹