Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

bolulka
9. máj 2008

majdiska, budeme sa fotit na buduci tyzden v piatok v domceku 😉

jaaj, idem dalsie peniazky oplieskat.. som zvedava do kedy tam budeme, pretoze je ich tam vela zapisanych a to fotenie isto nebude zalezitostou minutky. 😝

veronika13
9. máj 2008

len tak pre info, koľko to fotenie stojí?

bolulka
9. máj 2008

dvesto korun...

ty si tuuu??? jaaj, podme pisat... zajtra mam pisomku a nemam chut sa ucit... ja sa nikdy nedokazem den pred skuskou donutit k nicomu 😀

veronika13
9. máj 2008

😀 😀 zvládneš, ale si sa učila predtým, nie?

veronika13
9. máj 2008

koľko fotiek a už sú aj fotky v tom zarátané?

bolulka
9. máj 2008

neviem kolko presne, ale viem, ze jedna je aj A4 a to ma dost nadchlo 🙂

coby zvladnem.. zvladnu tahaky za mna.. naucila som sa iba polovicuuuu..... nie je to bakalarsky predmet, nejdem sa predsa zodrat.. 😀

veronika13
9. máj 2008

super, keď aj take veľke formaty urobia, ja sa chystam, Riska pofotiť v púpavách najbližie

veronika13
9. máj 2008

stále sledujem happa-foto, kedy bude akcia, patrilo by doplniť fotoalbum 🙂

veronika13
10. máj 2008

bolulka, ako skúška?

bolulka
10. máj 2008

teraz mi prisla mailom jedna nova akcia z happy fota... nejak 50% na fotoalbum a na 13x18 format tiez cosi...

skuska? este neviem. vsetko som statocne odpisala.. dve hodiny nam dala na pisanie a nehorazne kvantum uciva.. som myslela ze mi odpadne ruka... 😠

veronika13
10. máj 2008

je akcia, supeeeeeer, tak to ešte zajtra spravím milion fotiek v prírode a zas môžem lepiť do albumu 😀 aj na ten fotozošit majú akciu, ale ja to akosi ešte neviem robiť, a ani to nechcem,, radšej mám klasické albumy, tie kde sa fotky lepia, len nemôžem zohnať taký na svadobné fotky, v tescu mali s takými lupenmi na vrchu, ale tie odpadávali, tak som ho nezobrala, lebo by sa to čoskoro rozpadlo, ešte skúsim vo fotolabe, ale tam to bude stať mailand

bolulka
11. máj 2008

veru, a ty si čo tak vyplienila fotoalbum... 😕 😕 😕 😔

veronika13
12. máj 2008

zmena je život 😀

veronika13
12. máj 2008

ako zmenším veľkosť fotiek?

anicka
12. máj 2008

bolulka pozerala som si Tvoje albumy. Aká je už Klaudia krásna veľká slečna 😉 , zdá sa mi ako by to bolo včera, keď som ju videla prvý krát keď mala 5. mesiacov. 🙂 Tie fotočky z kúpania sú super, idete aj zajtra? 😕

bolulka
12. máj 2008

ahoj anicka, dakujeme 😅

ideme zajtra, ideme... ale tentokrat na velku plavaren, no dole do sauny, do toho maleho bazenika 🙂 , takze sme zvedavi co nas caka.. kedy sa k nam uz konecne pridate??? 😕

veronika, musim v nejakom programiku... ja mam vsetky fotky automaticky otvarane v Nero Photosnap Viewer a tam su aj moznosti na zmenu a tak... 😉

veronika13
12. máj 2008

nero sme mali tiež, ale už nemáme, tak som teraz nahratá ☹

majdiska
13. máj 2008

bolulka daj potom vedieť ako bolo. my sme boli nachystaní že pôjdeme, aj sme boli od nedele v DK, ale obaja sme ochoreli od ocka ☹ , tak sme sa vrátili domov a liečime sa. ale budúci týžden isto pôjdeme - ak stihneme vyzdravieť 😉

nenka83
13. máj 2008

majdiska vitaj v klube! aj my sme ochoreli od nasho tata, obe dve, najprv ninka potom ja. a to bol skoro izolovany od nas. inac by sme dnes isli na plavosku.no nabuduci utorok uz ideme!ak sa vyliecime.

bolulka
13. máj 2008

tak buduca plavoska sa kona v parku.. zas nas tam pozvali 😀

detickam sa na tejto plavarni velmi nepacilo, bola tam tma a bolo to malinke... no ale ta vodicka jak bola tepla... jak vo vani 🙂

majdiska
13. máj 2008

to sme radi 🙂 . neviete mi poradiť, malý čo je teraz chorý, tak má nádchu - až mu tečú soplíky, ked mu zmerám teplotu v zadočku tak má 37,4 - 37,6, troška kašle a má také opuchnuté očká - mám ísť s ním k doktorke, alebo stačí dávať Nurofen, Hedelix od kašlu a ťahať soplíky a dať kvapky do nosa? ja neviem...

majdiska
13. máj 2008

hodila som malému pár foto do albumiku 😕 🙂

anicka
14. máj 2008

ahojte kočky, idem Vás poprosiť o radu. Za chvíľočku mi bude končiť materská a chcela by som požiadať o rodičovský príspevok. Už mám doma tlačivá a podarilo sa mi zistiť, že potrebujem potvrdenie zo Sociálky z Pošty a to mám zaniesť na sociálku na Bysterci. V tom tlačive, čo mi majú vyplniť na pošte je čas vyplácania materskej od do. Tak teraz neviem, či mám čakať kým mi skončí materská a potom žiadať o rodičovský príspevok. Alebo to mám urobiť už teraz dopredu? 😕 😕 😕 Ako ste to robili Vy? Vopred ďakujem. 🙂 😉
majdiska: Adamko je úžasný 😀 😀 😀

majdiska
14. máj 2008

anicka, ja som čakala kým mi skončila materská a potom som pár dní pred koncom - tuším 2 dni išla na sociálku. oni mi potvrdili tlačivo (nielen na pošte ale aj na registri - v budove soc. poist. 2 poschodie - tam ťa ale pošlú z pošty)a šla som na Bysterec. musíš počkať kým ti skončí materská - tú už po 28 týždnoch nebudeš dostávať. namiesto nej budeš mať len rodičovský príspevok dačo cez 4500sk. ale sa neboj, ja ked som tam bola, tak to čo som nevyplnila my pomohli vyplniť oni, takže to bolo v pohode. ale tam na tom ich tlačive bolo len zamestnanie moje, manželove a či ideš dať dieťa do štátnej škôlky 😉 .
no my sme s malým dnes na tom horšie, boli sme u dr. lebo od pondelka nám teplota len stúpala, dnes rano už mal 38, tak sme šli. dostali sme antibiotiká ☹ . a aby to nebolo všetko tak malý má aj zapálené očká, hnisajú mu, takže aj na tie dostal antibiotiká ☹ . takže plaváren budúci týžden nehrozí. už sme neboli teraz, a budeme musieť počkať kým sa nedáme obaja dokopy 😒

bolulka
14. máj 2008

majdiska, no malinky je zlatucky.. aky je uz velky, vsak len nedavno sme cakali na termin porodu 😉

my sme boli dnes v materskom centre pistalka a velmi sa nam tam pacilo.. stredy byvaju pracicky pre sikovne rucicky, no uz neviem ako to tam volaju.. tak sme dnes vyrabali vrtulky - take tie, co sa krutia pri fukani 😀 no a rozhodli sme sa ze budeme chodit kazdu stredu.. aj deticky sa zahraju, aj maminky sa nieco priucia 🙂

tretulka
14. máj 2008

majdiska, Adamkovi prajem skore uzdravenie 🙂

majdiska
14. máj 2008

dakujeme 😉 bolulka potom daj vedieť ako prebiehalo fotenie. my nejdeme kvôli chorobe, aj kvoli očkám ☹

bolulka
14. máj 2008

no aj to som zabudla.. nech ste rychlo zdravucky.. 😉

majdiska
14. máj 2008

ale aspon že mu chutí papať 😉

bolulka
14. máj 2008

no to je veru dobre... 😀