Mamičky z FChPT resp. z ChTF. Nájdu sa tu také?

bubadlo27
2. apr 2008

Ahojte baby,
tak som tu nasla temu o Mat-Fiz mamickach, tak sa tu urcite najdu mamicky, buduce mamicky, snazilky a ostatne 😉 , ktore navstevovali tuto uzasnu skolu 🙂
Ja som koncila v roku 2004 🙂

bubadlo27
autor
3. apr 2008

to sa tu fakt ziadna mamicka nenajde ☹ ☹

adrioska
3. apr 2008

ja som tam sice nechodila, ale keby som si mala vybrat teraz, tak by som isla tam alebo na farmaciu. Bola to tazka skola? Dokonca som sa chcela prihlasit pocas zamestnania. Ale nejako z toho zislo...popri praci by som to asi nezvladla.
aky odbor si vystudovala? ale nechcem sa sem miesat, ked som tam nechodila, len ma tema zaujala... 🙂

bubadlo27
autor
4. apr 2008

ahoj adri, no skola dost tazka, ale podla ked clovek troska snazi, tak sa da 😉
ja mam skoncene Polymerne Materialy 🙂

adrioska
6. apr 2008

aha mna by skor zaujimalo nieco ohladom potravinarstva, vyzivy a tak. este ked som nebola vydata, aj som rozmyslala, ze sa dam na dialkove studium, ale potom ma odradili predmety v rozvrhu. Fyzika, matika, ale aj chemia by ma potrapila veru. aj ked strasne sa zaujimam o to, co jednotlive potraviny obsahuju, ako sa vyrabaju, co je zdrave a co nie,...Bavilo by ma pracovat v nejakom labaku. Moj spoluziak sa tam dostal bez prijimaciek a teraz robi v Slovnafte. Je to urcite lepsia skola nez ekonomicka, aspon podla mna, nechcem nikoho urazit, ale som sklamana tou skolou a lutujem, ze som sa na nu dala. Keby sa tak dal vratit cas... ☹

kasis
12. aug 2008

Ahojte, tak predsa existuje aj tato tema.
Ja som tiez Polymery v r. 2002 skoncila, aj nejake stretko sme planovali po 5r., no stretlo sa nas par,co je skoda 😒
Hadam sa este niekto pridaaaa 😉

zab_ka
12. aug 2008

hehe super, aj takato tema existuje 😀 😀 😀

hlasim prislusnost, ja na skole este stale strasim 😔 😎 , koncila som analytika 2006 😀
este mi chyba babo, aby som splnala vase podmienky 😒 ale na to si netrufnem, kym robim v labaku

kasis
12. aug 2008

Zabka ahoj, co si este doktoranturu robis??
Ja som chcela popri zamestnani, ale nejak som vzdy zabudla, ze aj prihlasit sa treba a teraz mi to asi netreba,mozno neskor 😀 😉

zab_ka
12. aug 2008

hej hej

inak od buduceho skolskeho roka sa tusim otvara novy typ studia (u nas to jedna holka nazvala "light bakalar"), co bude len trojrocne Bc a to prave take specki do praxe (aj potravinarstvo) cize ziadna fyzika, inzinierstvo, matika 😉

adrioska
12. aug 2008

Zab_ka hej? mala by som sa na to kuknut na nete potom...zaujimave... 😵