Mamičky z Lady. Vítam vás

cistko
28. sep 2008

Vitam vas v novej mamickarni a verim, ze sa aj tu dopracujeme spolocnymi silami k nejednej tisicke 😀 😀 😀

cistko
autor
28. sep 2008

No a aby sme nezabudli na nase tabulkovanie, tak zacinam a budem rada ak sa pridate 😵

cistko(mamicka): Jakubko - 9.9.2007-3580g/53cm, 1rok-11kg/80cm

sammy
29. sep 2008

Tak sa pripajam a dufam, ze sa nakoniec pridate vsetky, aby sme boli stara partia pokope aj tu.
Nick tu mam vytvoreny uz davnejsie, takze si ma mylit nebudete 😉 A mame tu novych smajlov k dispozicii, aspon jedno pozitivum 🙂

cistko(mamicka): Jakubko - 9.9.2007-3580g/53cm, 1rok-11kg/80cm
Sammy: Monika - 8.10.2007 - 3600g/52cm, 1 rok - doplnim po poradni

timi27
29. sep 2008

Ahojte!
Takze som dnes tiez po narocnom vikende len tak narychlo, nez pojdem von s malou, nakukla, ze ci nahodou lady nepojde a nic ☹ . Tak aspon pozeram v mailoch, ze aj vam to chyba rovnako, ako mne, takze som sa, budem sa tu hlasit s mojou "zeleznou pravidelnostou" 🙂 . Zaroven mi teda je smutno, ze to takto bez predosleho ohlasenia proste zrusili, bude mi smutno napr. aj za Orchideou a za vsetkymi, co sme tam poznali. Ach jaj!!!

timi27
29. sep 2008

Foto pridame neskor, aj tabulku zaktualizujeme, len Lucka sa tu uz hrozne nevie vpratat do koze...

timi27
29. sep 2008

Dobre, dala som tam narychlo aj foto, ale uz fakt idem, lebo Lucka mi zacina obhryzat vysavac 🙂 .

sammy
29. sep 2008

Jeej, Timi, tak aj ty si tu uz 🙂
Nasla som dalsie pozitivum kona - ked sa budeme chciet dohodnut na stretku, mozme si pisat cez IP.

nika76
29. sep 2008

ahojte,to ja som Kaori 😉
tiez idem len aby ste vedeli ze som tu.Lisa vresti.

tinavieden
29. sep 2008

Ahoj baby.No super napad.Tu na kona chodim kazdy den kedze Lady strajkuje...takze tu budem prispievat pravidelnejsie..teda aspon dufam 🙂
Pripajam sa do tabulky:

cistko(mamicka): Jakubko - 9.9.2007-3580g/53cm, 1rok-11kg/80cm
Sammy: Monika - 8.10.2007 - 3600g/52cm, 1 rok - doplnim po poradni
TinaVieden - 6.9.2007 - 3350g/49cm , 1 rok -10kg/75cm

nika76
29. sep 2008

zabudla som

cistko(mamicka): Jakubko - 9.9.2007-3580g/53cm, 1rok-11kg/80cm
Sammy: Monika - 8.10.2007 - 3600g/52cm, 1 rok - doplnim po poradni
TinaVieden - 6.9.2007 - 3350g/49cm , 1 rok -10kg/75cm
Kaori:Lisa-29.11.2007-2523g,49cm,/ 70cm,8,5kg

cistko
autor
29. sep 2008

Som rada, ze ste sa ukazali a verim ze pridete vsetky, teda aspon vsetky tie ktore mame na seba konntakt 😅 Ja hlasim spankove polepsenie, snad to nezakryknem. Dieta 20,00 zaspinkalo pri telke s mamickou, po preneseni do postielky spinkalo dalej ako anjelik, rano o piatej ked tatik odchadzal na skusku dietatko dostalo mliecko, o osmej uz kuvikalo tak mamicka dala zase mliecko ved ked ponocovala aspon do osmej nech ma pokoj a mamicka je uz hore vstala cca pred 30 min. a dietatko sa az teraz ozyva. Takze sme tusim dospali cely minuly tyzden, ked kazdy vecer este o 23,00 kuvikal. Uvidime.
Idem spachat hygienu a venovat sa krpcovi. Obcas mozno nakuknem 😅

cistko
autor
29. sep 2008

Hej a to co to? Kde ste????? 😕

tinavieden
29. sep 2008

Tak ja som tu.Leni prave zaspala tak mam cas troska popisat.
Co "mamicka"ako sa mate? Vsetko ok?
U nas vsetko fajn,len Leni nechce stale nic pit okrem mojho mliecka, kazdy den jej nieco ponukam na pitie a ona nie..no dufam,ze ju nebudem kojit do jej 15-tich 😀
Chodit este nechodi a ani sa nechysta, ked ju drzim za ruky tak prejde par krokov a to je vsetko. Je dost pohodlna a leniva...ale zase ja nemusim za nou utekat lebo iba sedi ani sa neplazi...takze si este uzivam klud 😉

nika76
29. sep 2008

No Tina to ma super.Ja nic nerobim len odkedy sme sa vratili do JP,/akurat mala lisa 9 mesiacov/,len lietam za nou,ona chodi ale chyta sa vsetkeho,sama sa pusi len na chvilku ked ma istotu ze sa niecoho chyti..no a uz mam toho fakt dost,lebo vybera vsetko od kuchynskeho naradia po vsetky veci na ktore dotiahne.Dnes vypla pocitac z elektriky,a manzel mal na nom rozrobenu vaznu pracu,on skoro zinfarktoval,vsetko zmizlo,on to nemal uschovane v pameti,pracoval na nejakom programe...
pomoooc...............

tinavieden
29. sep 2008

no tak to mate veselo Kaori 😀 musim ju mat stale v dohlade. A co kedy sa chystate opät na SK?Nespominala si,ze by ste sa raz prestahovali uplne na SK?

nika76
29. sep 2008

Tina ano ja chcem,ale kedy to bude neviem...
ja sa bojim velmi zemetrasenia,aj predvcerom bolo,ja sa bojim o Lisu,
vraj ma prist velek na Tokyo,vsetci vravia,ale nevie sa kedy.

tinavieden
29. sep 2008

no tak to Ti verim,ze sa bojis to Ta chapem...a co manzel on by suhlasil s tym,zeby ste sli zit na SK?
Lebo urcite Ti chyba rodina, priatelia a si dost daleko aby si mohla chodit castejsie na SK..

nika76
29. sep 2008

nooo
ja neviem,raz vidim zeby siel raz ze nie,take to je vselijake.no ja sa chystam,hlavne chcem aby Lisa chodial do skoly u nas.tak s tymto sa zhodujeme.

ddaduska
29. sep 2008

Ahojte babulky, tak som sa sem dostala aj ja, vdaka Sammy, a mozno ste na mna aj zabudli, ale akosi mi to nevychadzalo komunikovat na lady, ale aspon som si vas citala, aby som bola trochu v obraze 🙂

nika76
29. sep 2008

Baby uz ide lady 🙂

sammy
17. dec 2008

Caute!
Skoro po 3 mesiacoch obnovujem nasu temu, lebo akosi Lady zas strajkuje a ktovie kolko to potrva 😒
Som zvedava, koho este napadne sa prist mrknut sem 😀
Tak ja idem cakat, ci sa niektora z vas ozve 😅

cistko
autor
17. dec 2008

No mna si tu urcite necakala hahaha🙂 Po dlhom case som sla nakuknut na lady, lebo sa priznam prestala som uz aj citat, vobec totiz nestiham:/ a tak som si nalozila neskoru veceru ze nazriem k vam/nam a cumim c umim co sa to deje?????
Tak ma napadlo ze ktovie ako dlho to nejde ci nechodievate tu....
Tak ja teda zase idem🙂
P.S. mame sa obre, len prirychlo, slubujem ze cez sviatky sa polepsim🙂🙂🙂Jakubko je uzasny, je z neho riadny sinter, beha o 106, splieta jedna radost, kazdy den sa priuci nieco nove, mame za sebou poslednu poradnu, posledne ockovanie, cakam reakciu. Trapaia nas asi "ocaky" dvanast zubalov mame uplne vonku🙂
Ak by som sa do vianoc neozvala o co sa posnazim ale neslubujem, tak vam prajem kraaaaaaaaaasne vianoce a kopu radosti nielen v detskych ale aj vo vasich kukadlach🙂

sammy
18. dec 2008

Teba som tu veru necakala 🙂 No ale este ze aspon niekto to tu posunul...
Lady nefunguje len 2 dni, ale je to otrava, ked to tam tak blbne.
Pekne Vianoce aj vam a ked bude cas, podaj nove spravy 🙂
Predpokladam, ze sem uz nenapadne nikoho nakuknut 😀

nika76
18. dec 2008

Baby caute,

Zaujimave je,ze prispevkov tam pribuda neurekom,ale nic nevidno 😀 😀 😀

sammy
18. dec 2008

Jeej, Kaori, ahoj 🙂
Dufam, ze to uz zajtra nakopnu, lebo ak nie, asi sa zas prestahujeme sem.

cistko
autor
19. dec 2008

No este kaori je taka sikovna ako my🙂🙂🙂

sammy
19. dec 2008

Snad nas najde aj niekto dalsi este, trochu som sem naviedla 🙂