Maminky na kočíkovanie z Košíc - Sever

4gubka
3. dec 2011

ahojte mamičky,dufam že sa nájde nejaká z vás, ktorú nebaví chodiť a blúdiť samú s kočíkom pred sebou 🙂 tak sa kopme a spojme sa 🙂 viac hláv. viac kapusty, hehe 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maria30
3. dec 2011

@4gubka jeej, keby si bola na opačnej strane SK, tak sa hneď pridám 😀

4gubka
autor
3. dec 2011

@maria30 vies co tak ja sa prestahujeeem 😀

4gubka
autor
3. dec 2011

@maria30 niekedy si pripadam ze som sama v ceeeeeelych kosiciach heeehe 😀

lili_mia
3. dec 2011

@4gubka nie si sama, časom sa niekto pridá, na pieskovisko sa určite s niekým s malou stretnete.. či počas prechádzok si ešte nestretla žiaden kočiar? 🙂

4gubka
autor
3. dec 2011

stretla jednu... ale ta ked vystreli s kocikom z brany tak podla mna fakt pristane az niekde o 10km dalej, taku rychlost nahodi,,, 😀

maria30
3. dec 2011

@4gubka to aj ja mám taký pocit 🙂

agathokleous
3. dec 2011

ja som z Kosic a zo severu , ale zijem na Cypre :( skoda lebo tiez tu nemam partacku na kocikovanie , keby som bola tak doma🙂

4gubka
autor
4. dec 2011

@agathokleous tak to je skoda.... a za cely cas sa nikto nenasiel? pozeram ze drobec ma uz krasnych 7 mesiacov... 🙂

agathokleous
4. dec 2011

@4gubka noo uz mame 7 mesiacikov, ani neviem ako to rychlo zbehlo🙂 vy ste este malinke , tak si to uzivaj, a kde byvate? fakt skoda ze nie som doma na svk , mohli by sme spolu kocikovat

4gubka
autor
4. dec 2011

@agathokleous uzivam uzivam ale uz sa tesim ked bude vacsia 🙂 hned za rokokom ako je narodna banka na tyrsovom nabrezi... vies kde,ci? mohli mohli... skoda fakt, taka nuda je tu a aj tam nepochybujem...

agathokleous
4. dec 2011

@4gubka jasne ze viem ja som byvala teda este tam byvaju rodicia na jakobyho jak je umelecka priemyslovka, to sme hned blizko, no skoda veru:( a len si uzivaj kym je take babo lebo cim vacsia tym je to tazsie aspon podla mna, aj ked ja som si s malou uzila dost, mala koliky tak bolo veselo..

dicinka1
5. dec 2011

baby,nepoznate niektora tu babu,čo ma modre korale?Vola sa Katarína Benova-Turčaniková

dicinka1
5. dec 2011

tu je foto

dicinka1
5. dec 2011
4gubka
autor
6. dec 2011

babyyyy neveriiiim, nikto tu nie jeeeee??? ☹

4gubka
autor
9. dec 2011

haloo haloo 😀 kde ste vsetky??? seveeer 😕 😕 😕

teleranka
9. dec 2011

@4gubka ahojky ahojky, ja sa snad k Tebe pridam o par mesiacikov, v aprili 🙂)) len nech vsetko dobre dopadne 🙂 byvam pri Jumbe.

4gubka
autor
10. dec 2011

supeeer 🙂 dopadne neboj 🙂 ja byvam za rokokom 🙂 😀 to uz mas o chvilku 🙂 a pohlavie este neviete lebo nechcete ci este nevideli???

teleranka
10. dec 2011

to mame k sebe blizko, chodim tamadial vencit psika 🙂)) cakam chlapceka 🙂 nepozerala som do profilu, ake stare mas babatko a ako sa vola? kde si rodila a ake to bolo?

teleranka
10. dec 2011

@4gubka to mame k sebe blizko, chodim tamadial vencit psika )) cakam chlapceka nepozerala som do profilu, ake stare mas babatko a ako sa vola? kde si rodila a ake to bolo?

4gubka
autor
10. dec 2011

mala bude mat 18.12.. tri mesiace... rodila som v starej, a bolo to.. no tazsie ale krasne,... ale to ani nevies ako ti zbehne... dalo sa to zvladnut a po porode uz ani nevies ze si rodila ani ze si bola tehotna... take zvlastne 🙂 a ked z teba ten drobcek vylezie tak to ti oci pojdu vyskocit 🙂 neverila som ze tam plava taky anjelik 🙂 🙂 🙂 tak ved mozme sa niekedy stretnut a mozes prist aj k nam 🙂 aspon sa pripravis hehehe 😀 ci so moc unavena z tehu??

ewa83
16. dec 2011

ahojte , hladam ochotnu mamicky z KE, ktora by mi bola ochotna kupit a poslat minidracek z OD dragov, k cene pridávam 3eur

nickiee0
18. dec 2011

Ahojte mamičky, je tu nejaká na spoločné kočíkovanie? Samú ma to už nebaví 😖

4gubka
autor
25. dec 2011

@nickiee0 ahooj az teraz som sem dosla nejako mi drebec zabera vsetok cas este aj ten ktory nemam 😀 😀 😀 inak prajem kraaasne sviatky 🙂 a ty si odkial? mna to tiez samu nebavi 🙂 aj teraz som ju supla na balkon a idem pozriet levieho krala, lubkam tu rozpravku 😅 😀 😀

nickiee0
25. dec 2011

@4gubka Ahoj , aj tebe krasne sviatky prajem =) byvam na Komenského a ty? Keby si chcela tak niekedy by sme sa mohli ísť prechádzať spolu 😉 ....je to už fakt nuda, hlavne keď drobec nechce byť v kočíku u musím ho ešte aj na rukách nosiť 😠

4gubka
autor
26. dec 2011

@nickiee0 tak to teda je spekulant maly.... kludne mozme hocikedy,aj dnes... 😀 ja s malou musim chodit kazdy den aj v necase aspon trosku, lebo sa inak prehra a preplace cely den 🙂 ale vcera sa mi podarilo ju okabatit ani neviem ako ze zaspala aj na balkone, inokedy jednoducho vie ze nie sme naozaj na prechadzke... 🙂 🙂 🙂 ja byvam za rokokom 😀

nickiee0
26. dec 2011

nase prechadzky vyzeraju asi tak ze 10 minut je v kociku a potom ho nosim na rukach, aspon ze uz zacina chodit 😀 ach kde su tie casy ked mi spinkal v kociku na balkone 😀

4gubka
autor
27. dec 2011

@nickiee0 tak to ti nezavidim ja mam dost moju vlacit a to len po izbe doma 🙂 tak dufam ze budete chodit cim skor lebo takto prides isto o ruky, ak si teda este neprisla, a o chvilku aj o chtbat ked sa budes k nemu zohynat ze chce chodit a nevie sam...