Maminy študentky

charlottte
9. okt 2011

Ahojte sú tu nejaké maminy/budúce maminy, ktoré čakajú bábo a ešte študujú?...či už na SŠ alebo na VŠ...rada by si s vami popíšem 🙂

zaza218
12. sep 2012

Ahojte, ja som otehotnela v prvom rocniku,vsetko som stihala. otehotnela som aj v druhom rocniku a stihla som skoncit LS v tretom rocniku, potom som poziadala o prerusenie, lebo som musela ist do nemocnice. Teraz sa vraciam dokoncit skolu do 3.rocnika, uz mam vsetko vybavene ale tento tyzden som zistila,ue som znova tehotna. Tak si ani neviem predstavit ako dokoncim skolu s troma malymi detmi

lypka
14. sep 2012

@zaza218 fuuha tak to máš čo robiť, držím palce 😉

emilii
14. sep 2012

ahojte ...pripájam sa .. ak môžem 😉 termín mám o 3 týždne .. teraz mi začína posledný ročník Mgr. ... ale tak nejako to doma hádam zvládneme .. starší syn je tretiak a mladší prváčik 🙂 celý LS som skôr preležala v nemocnici alebo doma pre rizikové tehotenstvo .. ale dalo sa to dokončiť , aj ke´d som mala toho plné zuby ... manžel už má naplánované dovolenky, že bude so mnou chodiť na prednášky kočíkovať 😀 .. ak budem musieť byť v škole ...

lubicakovac
23. okt 2012

@zaza218 ej ha, vy ste ale šikovný 🙂 neboj nič, ked si to zvladala doteraz, to už bude malina ;)

kikuska11111
1. dec 2012

Ahojte baby 🙂
Ja som tiez studentka VS, doma mam 2 mesacnu dcerku 🙂
Hladam kamosku na kocikovanie, nieje niektora z vas z petrzalky? 🙂

zuzimino
24. jún 2013

Ahojte 🙂 Chcem sa spýtať alebo skôr poradiť. Čochvíľa budem rodiť a a chcem si požiadať o individuálny študijný plán. Neviem ako to mám sformulovať a dať ako odôvodnenie. A či tam mám priložiť aj nejaké doklady. a aké? že beriem rodičovský a som naozaj mama?? Ďakujem pekne 🙂

kaculiatko88
11. aug 2013

AHojte študujúce maminky,
chcem sa opýtať ako ste riešili stráženie detičiek počas školy hlavne doobedu. V septembri po ročnom odklade nastupujem na denné lebo inak sa nedá.
ďakujem za rady

bearuska
20. aug 2013

@zuzimino Ahoj, ja som ziadala. A v podstate je to len taka formalitka, oni ti to daju 🙂 Napis tam len strucne. Ziadam o ind. stud. plan z dovodu materskej dovolenky (ja som pisala tehotenstva). Kedze moj doklad bolo brusko, z takychto papierov som nemusela dokladat nic 🙂 Ale musela som obehat kazdeho profesora, ci s tym suhlasi a ak suhlasil musel mi napisat kriterium na uznanie predmetu (napr. absolvovanie individ. stretnutia 2x+skuska) a tento papier prilozit k potvrdenej ziadosti a odovzdat na studijnom. U mna to prebehlo uplne v poho, takze ti drzim palce. Ale asi to mas uz za sebou ze? 🙂

zuzimino
23. aug 2013

@bearuska Ešte čakám na vyjadrenie. Ale pri podaní žiadosti mi bolo povedané, že si to mám zariadiť inak a nemám rátať s tým,že mi ISP dajú. ŽE naša dekanka to dáva len tým čo majú ZŤP preukaz a ostatní nemajú šancu. Iba keby ju osvietilo. Tak budem čakať či ju osvieti. Vôbec si neviem predstaviť ako mám byť v škole a pri tom kojiť malú a starať sa o nu. Ďakujem za odpoveď 🙂

bearuska
25. aug 2013

@zuzimino Aale...to ta podla mna len tak strasia, uvidis 🙂

indiankaindi
5. sep 2013

Ahojte, prosím vás je tu niekto, kto študuje právo externe? V Ba alebo v Trnave? Iba sa chcem na niečo spýtať. Ďakujem 🙂