Manžel mi pracuje v zahraničí. Ste na tom podobne?

eli77
23. sep 2007

Ahojte...hľadám maminy s podobným osudom. Môj muž pracuje ako vodič z povolania...je Tirák...takže je viac času v kamione ako snami. Prosím poradte ako to zvládate..hlavne psychicky. Pre mňa je to veľmi ťažké, máme tri deti a som skoro stále sama snimi, nemá mi kto pomôcť...a takto cez víkendy mi začína z toho už šibať...☹ Mamičky ak ste v podobnej situácii, prosím napíšte a podeľte sa s vašimi skúsenosťami, ako zvládate bežny chod domacnosti, výchovu detí, samotu po večeroch...

poleva
1. okt 2007

všetko som nečítala - ako dlho je preč ? a ako dlho je potom doma
ja som tiež typ ženy ktorá by to ťažko znášala,všetko je chyba tejto republiky, pracovať sa musí lebo potrebujeme žiť,otcovia rodín odchádzajú do zahraničia a nechávajú tu rodiny,a potom sa čudujeme , že sú rozvody a nezhody, lebo nie každý to zvládne,tak ťažko sa tu žije 😢

eli77
autor
1. okt 2007

poleva presne...neanvisim to ze musi ist prec od nas, ale bohuzial nemame na vyber...teraz isiel na dva mesiace a potom bude doma dva tyzdne. Od noveho roku bude chodit na styri tyzdne von a tyzden doma... 😒

poleva
1. okt 2007

fakt to musí byť ťažké a z akého si mesta ?
fakt by sa dačo iné nenašlo ?

eli77
autor
1. okt 2007

Nove Zamky...tazko...sme zadlzeny, a kym sa dlhov nezbavime tak bohuzial nemame na vyber☹ ty si odkial a kolko mas deti?

poleva
2. okt 2007

ja som z ke a deti nemám, my sa zle nemáme ale tiež potrebujeme väčší dom čiže vlastne peniažky na neho

natal
2. okt 2007

Moj mi dnes volal, ze dojde domov. Vecer idem ponho a bude doma AZ dva dni. To je na nervy. 🙄 Uz sa nerozculujem, lebo to nema vyznam.

eli77
autor
2. okt 2007

Natal na jednej strane je super ze pride ale preco len na dva dni? 😕 a ako to zvladas sama s malou Tanickou? Ma ti kto pomoct ked muza mas prec?

natal
4. okt 2007

Ahoj eli. Preto len na 2 dni, pretoze ide zas s tovarom naspat. Nenecha ho jeho sef ani kus doma 😠 K malej mi chodi mama ked musim ist daco vybavit, alebo ist na velky nakup. Inak som sama doma. Co uz narobim. Ved som vedela co si beriem.

mirka
4. nov 2007

ahojte ako sa máte? môj je doma už mesiac, ale medzi sezónou si našiel prácu ako čašník v jednom bare mimo nášho mesta, takže som zas sama, aj dnes mal ešte voľno a už ho zavolali do roboty, dnes mi až slza vyhŕkla keď som si spomenula, že už zanedlho ho zas budem vyprevádzať na sto rokov preč 😢 teraz bol týždeň doma, lebo bol chorý a bud. týždeň bude doma len 2 dni 😖 lebo má krátky-dlhý týždeň

a neviem kto sa pýtal, ale áno mal z čoho schudnúť 😝 😀

musa
5. nov 2007

ahojte,aj mam manzela v zahranici,ked nasadol do auta vratila som sa do prazdneho bytu,tak vtedy mi doslo ako dlho ho neuvidime.Boli sme za nim na dovolenke,on tam este ostal pride az na vianoce,ale strasne nam chyba,este ze existuje tento internet.Ale uz ho naspäť asi nepustím.

eli77
autor
6. nov 2007

Ahojte🙂 takze moja velka laska sa mi vratila prede troma dnami a vyhlasil ze uz spat nepojde, lebo bez nas nevie zit 😵 uz si nasiel pracu tu na sk iked o cosi menej zarobi, ale ked odratam vsetky naklady vratane telefonov tak budeme na tom zhruba rovnako...a to, ze budeme spolu sa v peniazoch vycislit neda...takze som velmi stastna... 😵 😵 😵

poleva
6. nov 2007

eli super, teším sa
a čo bude robiť ? no vidíš , že sa to vyriešilo

eli77
autor
6. nov 2007

🙂aj ja sa velmi tesim...bude robit to iste v podstate co robil aj vonku. Bude jazdit kamionom po zapadnom sk a zasobovat kaufland a lidl...je to super lebo bude konecne doma 😵 😵 😵

mirka
6. nov 2007

jéj eli, super, aj môj dostal ponuku teraz v tejto práci, ale asi to nezoberie, lebo nám to nevýjde 😒

bebek
8. nov 2007

Caute aj ja sa pripajam, moj je v Anglii, boli sme tam obaja, ale mne sa skoncila materska a nic sme uz neusetrili, tak som sla aj s malou domov.
Este ze existuje skype, inak by ho mala uz asi nepoznala.

mirka
20. nov 2007

ahojte, môj tam nemá prístup na net, takže o skype apod. môžme len snívať 🙄

anina1
29. nov 2007

Ahojte, pripajam sa k vam, moj odchadza 23.12. na 3 mesiace na zimnu sezonu a ked sa vrati, tak nastupuje na letnu skoro hned a potom chodi na jeden den domov v tyzdni. Dufam ze stihne aspon porod. 😀

adicka
29. nov 2007

ahojte.tiez sa k vam pripajam.moj drahy pracuje v zahranici dva roky a odkedy mame maleho,zostala som na slovensku a on je vonku. ☹ skype nam velmi pomaha,no aj keby nebol,on stale denne vola,ale to mi ho nenahradi.

nanyka
1. dec 2007

ahojte tak môj drahý dnes odletel späť do amsterdamu...opäť 6 týždňov sama.. ☹

kyliefox271
1. dec 2007

Ahoj Anina1, tak Ti drzim palce,aby to ten Tvoj stihol pri porode,a popritom aj sebe 🙂 Sme v dost podobnej situacii.Pomaly sa mi blizi termin porodu a ja este aj dufam,ze porodim skor,aby som uz na Vianoce bola doma z nemocky. Druhy den mam mierne bolesti v podbrusku a aj 20x za noc beham na wecko kontrolovat,ci mi netece voda alebo nekrvacam,bojim sa,ze ked TO na mna pride,akurat budem zas raz sama doma.Moj priatel dnes vecer pride po tyzdni domov,tak budem kludnejsia.My zijeme tak,ze asi tyzden je so mnou,a asi taky isty cas v zahranici.A takto fungujeme od zaciatku,no nezvyknem si asi nikdy ☹

miskachrumka
13. jan 2012

Babule aj ja sa pripájama ☹ nám išiel tiež ocko dnes preč na 6 tyzdnov maly aj ja plačeme aj týžden 😢 v kuse je to strašné nedá sa na to zvyknút ☹ bolí to ked odchádza milujúca osoba 😢

miskachrumka
16. jan 2012

Kočky kde ste ? 😕

tomika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miskachrumka
9. feb 2012

@tomika neboj ja som mala teda len jedno ale prredsa más dceru už velkú ! 🙂
pre mna je to teraz tažko mu vysvetlit aby bez plaču pochopil že už nemožem to čo on by všetko chcel 😒 lebo čakáme bábiku a nemožem ho brať na ruky nemožem snim utekat nemolžem sa snim šmýkat z kopca a podobne :( vždy to bere dost zle že prečo? 😒 tak teraz nám ten ocko dost chyba ale o 2t je doma jupí 😵
a neboj zvaládneš to musíme nič iné nám neostáva !a bude chodit na týždnovky či na dlhšie ?

tomika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miskachrumka
9. feb 2012

@tomika nie ja mám moju mamu v zahraničí tak isto je tam aj starký a svokru nemusím tak ja si v podstate pomáham sama !

miskachrumka
11. feb 2012

@tomika ahoj si tu ? 🙂

tomika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miskachrumka
11. feb 2012

@tomika jej aj mi za 2 tyždne už tatka budeme mat doma 😵
no a moj chodí na 5-6tyždnov a 2 tyždne doma 🙂
tak si sa musela potešit ! 🙂
ináč si mi strašne povedomá 😉

tomika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz