Manžel mi pracuje v zahraničí. Ste na tom podobne?

eli77
23. sep 2007

Ahojte...hľadám maminy s podobným osudom. Môj muž pracuje ako vodič z povolania...je Tirák...takže je viac času v kamione ako snami. Prosím poradte ako to zvládate..hlavne psychicky. Pre mňa je to veľmi ťažké, máme tri deti a som skoro stále sama snimi, nemá mi kto pomôcť...a takto cez víkendy mi začína z toho už šibať...☹ Mamičky ak ste v podobnej situácii, prosím napíšte a podeľte sa s vašimi skúsenosťami, ako zvládate bežny chod domacnosti, výchovu detí, samotu po večeroch...

alka221
19. mar 2012

@miskachrumka no ja mam iba jedneho 19mes. nastastie, druhe nechcem... no my tu hyposku, takze minimalne rok dva tam bude..ssak uvidime...

miskachrumka
19. mar 2012

@alka221 aha aj mi sme chceli hypotéku na 20 rokov ale ame si to rozmysleli a som rada 🙂

alka221
19. mar 2012

a kde byvate,? no my sme si to rozmyslet nemohli ☹

miskachrumka
19. mar 2012

@alka221 mi máme už 3 izbový byt ale chceli sme niečo vačšie a inde lebo sú tu šlahnutý susedia 😠 😠 a to ti dokáže dost znepríjemniť život !

miskachrumka
19. mar 2012

Ináč asi príde drahý skor domov nemajú robotu tak som zvedavá ako to napokon dopadne či príde či nie 😒

alka221
19. mar 2012

@miskachrumka drzim palceky..no my mame tiez trojizbovy, ale predtym sme boli u svokra..to bol konieeec. a jasne ze by sa vam vacsi hodil ked budu dve deticky...

miskachrumka
19. mar 2012

@alka221 asi tak no asi budeme musieť byť tu nám ani nejde o tie izby ale o susedov nemám chuť tu viac bývať 😠 žijú tu starý ludia a to ma ubíja 😠

miskachrumka
19. mar 2012

@alka221 ináč ako zvládate každý den ?čo robievate ?

alka221
19. mar 2012

@miskachrumka to aj my tu mame hlupych susedov a to sme na vyskovke..takze treba vydrzat iba..a ked mam pravdu povedat tak teraz sme odrana do vecera vonku 😀 maly vydrzi vela slapat on je hyperaktivny... 😒 ale aspon nam den ujde, potom sa umyje a pozera rozpravky alebo sa hra..hrava sa sam... mam pokoj to je jedina vyhoda 😅

idris
19. mar 2012

ahojte tak ja patrím k Vám moj mm je v UK už od januára a ja sama doma s malou už sa neviem dočkať kedy pôjdeme za ním na stálo

tomika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miskachrumka
24. mar 2012

@tomika to poznám ja som tiež hnustná v kuse by som štekala 😠 neviem čo tie hormony robia 🙄

miskachrumka
24. mar 2012

@idris baby čítam že poniektoré máte tich mm aj tri ,štyri mes. preč tak som an tom ešte fajn 🙂 to by ma už asi porazilo 😠
ten náš mal prisť 7.4 ale pride 31 .3 tak sa tešíme dúfam že mi hormony nebudú velmi šlahať na hlavu 😀

miskachrumka
24. mar 2012

@tomika a vy teda nebudete mat ocina doma na velkú noc ?
či dobehne domov ?
ja sa skor bojím čo bude po velkej noci od konca apríla tam majú vela roboty tak som zvedavá kedy príde 😒 😒

tomika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
idris
24. mar 2012

@miskachrumka nie je to jednoduché ale mám tu mamu a aj svokrovcov teraz už je teplo tak sa premotáme vonku alebo na záhrade .. Ale najlepšie je to že čo chvíľa pôjdem ze mm a bude nám dobre

miskachrumka
24. mar 2012

@tomika no super 🙂 tak si užijete spolu velkú noc 🙂
a ináč ako tehulkuješ ?mi fajn druheho ideme na poradnu a dufam že sa už dozvieme čo to bude vy už viete pohlavie ?

miskachrumka
24. mar 2012

@idris aha tak super ked ideš za ním aj mi sme boli spolu tam dva mesiace ako dovolenku sme to mali 🙂
a aspon máš ludi naokolo ja mám mm na kratšie preč ale zato tu nikoho nemám ☹

idris
24. mar 2012

@miskachrumka už sa neviem dočkať kedy tam pôjdeme viem že zo začiatku to bude ťažšie najme kvôli malej lebo nový jazyk ale po mesiaci si myslím že to bude OK . Ale teraz som najšťastnejšia že máme záhradu lebo v našom meste nie je ani jedno detské ihrisko a to myslím smrteľne vážne ani jedno tak na dvore sa mi vybehá pohrá v piesku a ja čo to pomôžem mame

tomika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miskachrumka
24. mar 2012

@idris super to máte vymyslené !ja som na dedine a poviem ti že tiež nemame poriadne detské ihrisko ☹

miskachrumka
24. mar 2012

@tomika aj i ideme v polke apríla tak ešte teda neviete ?
ak nám teda nepovie gyndoš toho druhého ale ja tak by sme chceli ísť !

tomika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miskachrumka
25. mar 2012

@tomika fú ja som tiež na dedine ale chvalabohu mám vodičák a auto nevedela by som si bez toho predstaviť život už teraz!
a ja som zatial kupila len do ružova čiapočku a ružove hello kitty bodinká 🙂 no uvidíme čo nám povedia !

tomika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miskachrumka
25. mar 2012

@tomika no ja som ho robila počas tehu 🙂 a bolo to okej 🙂

tomika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miskachrumka
25. mar 2012

@tomika ale stále máš tu babku tak si nad vecou 🙂
ja tiež začínam so školou po porode !

miskachrumka
29. mar 2012

Baby kde ste všetky ?
nikto sem nepíše 😕

tomika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz