Manžel nechce ďalšie dieťa. Ako prijme moje tehotenstvo?

zlatucka
4. apr 2008

Máte doma dieťatko,deti a vy ako mamička chcete ďalšie bábo?nejako sa vám podarilo s manželom otehotnieť ale s rozhovorom s ním(manžel este netuší že ste tehotná) povedal že teraz nechce bábätko.ups.čo teraz?bude z otcovej strany nechcené alebo povolia ľady a bude sa aj manžel tešiť s tehotenstva.mali ste podobnú situáciu?alebo nejaká vaša známa?ako to dopadlo?

lante
5. apr 2008

Teda ja neviem ako vy, ale ja po prečítaní začínam ľutovať nie len deti ale aj toho chlapa...... 😖

lante
5. apr 2008

Nikoho neodsudzujem zato, že sa dieťatko "podarí" aj keď ešte nie je na programe..........ale vedieť, všetko to čo zakladateľka tejto témy...............tak prečo úmyselne, dokonca sa mi zdá že napriek manželovi........myslím, že ich situácií to viac priťaží než pomôže.....

mataharyy
5. apr 2008

liana: ano to je fakt, ale když se matka zapře a rozhodne se že dítě bude a přes to vlak nejede, i když s manželem mluví o tom že teď není dobré si pořídit další dítě (a nevím mě příjde brzo si pořídit další dítko po devíti měsících a ještě v takové situaci, což je tedy jen můj osobní názor 😉 )... Tak je smutné že si to dítě nemůže samo rozhodnout... Navíc už z názvu diskuse soudím že u toho nebyl ten rozum ☹

Takže já souhlasím s lante... 😅

etuska
5. apr 2008

.....ja si vobec neviem predstavit,ze by manzel nechcel svoje vlastne dieta. Pride mi to trochu cudne,najma ak tych deti v rodine nie je az tak vela

etuska
5. apr 2008

...resp. pisalo sa tam o 1-om?ak sa nemýlim.

liana
5. apr 2008

kočky, prečítajte si všetky témy ktoré zlatučka založila. ja nič proti nej nemám, len ten prístup a riešenia problémov ma udivujú 😒

etuska
5. apr 2008

Liana-dik za info.No uz som si pozrela par veciciek od danej kocky 😖 😖 😖 -tak vazne toho chlapa lutujem.Vo vztahu by mali byt ferovi teda obaja

ludka77
5. apr 2008

Žasnem!
Už som mala česť čítať témičky, ktoré založila a nechcem nikoho uraziť ale začínam mať pocit že ide skôr o vymýšlaniny. Lebo keď si dám jednu k jednej tak mi to nejak nesedí, jedna hlúposť za druhou. A táto to ma už dorazilo. Chudák chlap sa mu čudujem že ju ešte nepobalil a neposlal kade ľahšie. Ešte som sa nezapojila do žiadnej jej témy ale už mi nedalo nereagovať! 😖

etuska
5. apr 2008

hmm,takze Zlatucka-ako to vlastne je? 😉

cipsinka
5. apr 2008

baby aj ja si chcem precitat este nejake prispevky od tejto uzasnej spisovatelky ale neviem ziadny najst kde ho najdem 🙂

etuska
5. apr 2008

cipsinka-chod trosku viac do historie a vsimaj si zakladatelku tem 😉

etuska
5. apr 2008

napr. na 6 "strane" 😉

cipsinka
5. apr 2008

diki etuska idem kuknut 🙂 😉

pacna
5. apr 2008

a kde vlastne je??? 😒

etuska
5. apr 2008

ktovie 😒 ...pravdupovediac,ani som si velmi tie temy nevsimala a ani tie divne suvislosti 😒

fejusa
5. apr 2008

baby precitajte si o nej -zakladatelke aj v teme rozpadavajuce manzelstvo. 😠

mataharyy
5. apr 2008

Tedy já nevím, ale příjde mi že všechny její témata mají jen teoretický dotaz... Jako co kdyby náhodou... A tedy nenašla jsem těch témat mnoho (asi jsem slepá 😅 ) ale i tak lituji těch dětí i manžela... 😢 Jako problém, fajn těm se člověk nevyhne, ale do těch problémů si ještě pořizovat mimčko, tak to je fakt neodstraní a ani nezmírní, spíše naopak... Mimochodem kdo vlastně všechno bydlí v tom jednom pokoji??? Jste tři a bydlíte tam čtyři, nebo to nějak nechápu?? 😕

alififi
5. apr 2008

zlatucka *se odstehovala do Humpolce*

mataharyy
5. apr 2008

😀 😀 😀 jj to bude asi ono je v Humpolci 😀

vivien742
6. apr 2008

alififi 😀 😀 😀 😀 😀 perfektné, tiež som z nej už jeleň. Najviac sa mi páči, že založí tému a už sa neozve, niekedy mi to naozaj pripadá ako sociologický výskum, alebo má len pocit, že sa tu málo píše, tak napíše taklú kravinu, že do nej prispeje aj ten, kto ináč neprispieva, lebo každému normálnemu človeku zostáva rozum stáť. Ja teraz čakám na ďaľšiu ňou založenú tému a dopredu sa desím, čo v nej bude, lebo ak je to, čo zlatučka písala ozaj pravda, tak ☹ 😒 😠 😖 😢 😔 🙄

maja22
6. apr 2008

vivien, jedna taká téma podobného charakteru sa tu dnes objavila, ale zakladateľka sa nevolá zlatucka... 🙂 🙂 🙂 😉

bihan
7. apr 2008

Maja, mne na padlo to isté 😀

krista
7. apr 2008

Tak já mám podobnou situaci u známých 😝
Ona - generál, vysadila prášky s tím, že sestřenici trvalo rok než otěhotněla a že chce dítě a nebude to žrát 😝
On - dítě nechce, každej měsíc se modlí aby to dostala, ale nijak se nechrání 😅

Nejhorší je, že on je dost nezodpovědný na svůj věk (28 let) a ona zase bordelářka, pořád se hádaji a dost drsně, nebudeme se divit až se jednou zabijou 😅 Bojim se jak to u nich dopadne až tam přijde to mimčo ☹

alififi
7. apr 2008

krista, pokial mu ju nepridelil narodny vybor, neviem preco u nej zotrvava 😎

zlatucka
autor
7. apr 2008

nepoznáte ma osobne a viete ma odsúdiť a ohovárať a pritom ani neviete či tie články boli písané z môjho života.to že to dám do 1osoby singuláru neznamená že to tak aj prežívam.po druhé niesom tehotná iba nad tým rozmýšľame aj s manželom(už sme sa o tom bavili rozhodnutie sme urobili spolu a dieťa bude vítané aj z manželovej strany).článok som písala krátko po tom čo som sa manžela opýtala čo by urobil keby že som neplánovane tehotná.v realite je to úplne iné a nie som sprosta aby som vám tu písala realitu môjho života.

zlatucka
autor
7. apr 2008

Tá téma kde píšem o deťoch a dospelých v 1 izbe-napísala som to preto,aby som vedela že či tak nejak niekto žije a ako to zvládajú.ďalšia téma o kočíku a dvojročnom rozdiely medzi deťmi a ako sa znášajú-písala som aby som vedela čo ma očakáva keby som teraz v blízkej dobe otehotnela.ale tehotná este nie som!no ja neviem čo vám mám ďalej vysvetľovať a písať prečo.na záver len toľko-možno ste sa chytili do vlastnej pasce možno to je len test na vaše reakcie.... A na záver-podľa vás je to všetko asi pravda a tak len dodám aspoň nemám taký nudný a stereotypny život ako vy ostatné ktoré ste zvedavé na ďalšie témy odo mňa.ps-môjho manžela nepoznáte už vôbec a tak nemáte dôvod ho ľutovať.a tá čo napísala že by mi mal manžel zbaliť veci a poslať kade ľahšie aby sa to nestalo jej!!!!nič nieje nemožné.prajem pekný deň.

alififi
7. apr 2008

tak zlatucka v Humpolci neni 😕

bihan
7. apr 2008

Nie, prišla z nás urobiť chudery (ozaj, je to s tvrdým -y 😉), lebo sme schopné triezvo uvažovať a dokážeme normálne komunikovať s našimi partnermi 😀

zlatucka
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ella1
7. apr 2008

zlatucka-sama si to povedala-nezmyselné témy.
a človek sa hypoteticky nezaujíma o veci,ktoré sa ho nejakým spôsobom netýkajú.
to je ako by som ja založila tému-zomrel vám manžel,ako dalej? alebo zistili ste,že vás podvádza? na čo,ak sa ma to netýka?!na čo uvažovať ned niečím,čo sa mi možno v živote nestane?