Manžel nechce ďalšie dieťa. Ako prijme moje tehotenstvo?

zlatucka
4. apr 2008

Máte doma dieťatko,deti a vy ako mamička chcete ďalšie bábo?nejako sa vám podarilo s manželom otehotnieť ale s rozhovorom s ním(manžel este netuší že ste tehotná) povedal že teraz nechce bábätko.ups.čo teraz?bude z otcovej strany nechcené alebo povolia ľady a bude sa aj manžel tešiť s tehotenstva.mali ste podobnú situáciu?alebo nejaká vaša známa?ako to dopadlo?

liana
7. apr 2008

čo na toto povedať. 😖 buď je zakladateľka témy (tém) naozaj rozdvojená osobnosť, alebo študentka, ktorá si týmto spôsobom robí svoju diplomovku. sme skvelá vzorka, taký test, ako napísala sama.

zlatucka - ja si nemyslím, že tvoje témy sú nezmyselné, môžu pomôcť ženám, ktoré sa sem neodvážili svoj problém napísať. a či nemáme iný problém napr. variť, žehliť, upratovať ako rozoberať "tvoj" problém? tak načo ho sem píšeš, keď potom vyhrkneš na tých čo sem napíšu svoj názor. Myslím že každá z nás tu má kopec svojich vlastných problémov.

vivien742
7. apr 2008

alififi, bihan 100 bodov!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Teraz už ani ja a asi ani zlatucka nevie, kedy klame a kedy píše pravdu 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝
Najviac zahviezdila v téme - ako sme sa zoznámili, ale závidieť jej pestrý život teda nezávidím, ja sa radšej unudím spôsobom akým žijem. A unudím sa rada 😉 😉 😉

vivien742
7. apr 2008

alififi, bihan, zlatucka nie je v Humpolci, ale v zahraničí 😀 😀 zmenila si totiž údaje v pase, aj vek syna 😀 😀
k tomu už naozaj nemám čo dodať 😒 😒 😒

etuska
7. apr 2008

😀 😀 😀

prasiatko30
7. apr 2008

normalne som pri tomto zlatuckinom dalsom skvoste rozmyslala ci to naozaj mysli vazne a vsetky tie je prispevky mi fakt pripadaju ako zart - akokeby hladala kontroversiu aby sa potom mohla do niekoho obuvat a hrat sa na velmi zranenu a nepochopenu 🙄 - to hej pri tom si od duse ponadava a asi jej to pomaha sa vyrovnavat sa s realitou 😀

roasha
7. apr 2008

prasiatko,vsak bodaj by zlatucka nenadavala,manzel ju nechce,caka druhe dieta,byvaju u rodicov,a trpi schizofreniou......tazky zivot namornika na suchu.... 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝

prasiatko30
7. apr 2008

no vsak treba jej nechat aspon nejaku moznost ventilovania sa 😀 😀

etuska
7. apr 2008

...no druhe vraj necaka,LEN o tom uvazovala.Ale co mi ju tu rozoberame-my chudery 😀 😀 😀 -ako nas oslovila

prasiatko30
7. apr 2008

😀 😀 😀

roasha
7. apr 2008

len ma ser..ze pisala velkymi pismenami,tak som nemohla pocitat tie somarinky co popisala,urcite som o vela prisla. 😀 ale to tak byva,ked maju deti deti.... 😅

prasiatko30
7. apr 2008

uplny suhlas

bihan
7. apr 2008

No teda, vy chudery, ešte stále si z nej, chudiatka, robíte srandu? 😀
Ja mám dosť z toho jej zmeneného pasu.. to asi aby sme si nevedeli spočítať, že ledva vyliezla z puberty 😉 Nuž a ak je jej korením života to, čo má (asi) ona doma, tak ak poveda Vivien, nudím sa rada.

roasha
7. apr 2008

aj ja sa rada nudim.... 😀 😀 😀

vivien742
7. apr 2008

a ja si ešte aj rada detstvo svojich detí užijem, pretože baby uznajte, zlatuckin syn mal pred mesiacom rok a teraz už sedem, to nie je nič moc. Ale ak tieto témy pomôžu aspoň jednej babe, ktorá ich číta reálnejšie sa pozrieť na problémy vo svojom manželstve a vyriešiť ich, tak mali zmysel 😉

vivien742
7. apr 2008

a v téme rozpadávajúce sa manželstvo? som teda z nej vôbec nemala pocit, že píše o niekom inom 😠
potom tu už tá snaha bola 😖
ešte čakám, že sa objaví v nejakej téme, ako sa beznádejne snaží otehotnieť 😎

liana
7. apr 2008

schyzofrénia ako vyšitá 😖 alebo si tu niekto robí dobré žarty 😠

vivien742
7. apr 2008

liana aspoň som sa pobavila, vypila dve kávičky a medzitým pracujem 😀

liana
7. apr 2008

tak tie žarty sú možno na pobavenie, ale shyzofrénia je nebezpečná choroba, to by sa malo začať liečiť čím skôr, lebo sama sebe môže ublížiť oveľa viac ako nám tu neznámym na fóre 😒

mataharyy
8. apr 2008

No koukám že jsem po dobu svého volna opravdu o hodně přišla 😢 😀 Její syn asi má zrychlený růst, jak v té komedii... 😖 chudák... Tedy nevím ale i já sotva vylezla z puberty, ale rozhodně o tak bujarý život nestojím, se raději budu do konce svých dní nudit 😉

pink_lady
8. apr 2008

Babulky, vcera som sem nakukla a chcela som odpisat ale vyhodilo ma z netu. Ak si precitame prvy prispevok ozaj je pravda, ze zlatucka nepise ze sa to stalo jej, ze sa to jej tyka. Je to sice divne zakladat take temy ktore sa cloveka netykaju, ale, v skutocnosti ozaj ju nikto nepozna osobne a nemozeme vediet, co ju ktomu vedie 🙂 Ak to dakoho drazdi, nech neodpisuje a ... 😉

vivien742
8. apr 2008

pink lady, prečítaj si tému Ako sme sa zoznámili a Rozpadávajúce sa manželstvo, prípadne Štyria v jednej izbe
Zlatucka píše tak, aby to nevyzeralo, že je to o nej až v poslednej dobe, v téme Rozpadávajúce sa manželstvo to vyzeralo dosť dôveryhodne. A údaje v pase si zmenila myslím tento týždeň. Už som tu uviedla, že mi je to jedno, ako žije a prečo tak žije, ja som do tém, ktoré založila písala preto, lebo som jej chcela pomôcť a možno aj babám, ktoré prežívajú niečo podobné a nemajú odvahu napísať sem. Už som uviedla vyššie, že ak to pomôže len jednej jedinej vyriešiť problémy vo vzťahu, lepšie povedané, predchádzať im, tak to splnilo svoj účel. 🙂