Manžel sa bojí zubára. Koľko stojí nastrelenie zubov?

nataly7
17. mar 2009

aj vy sa bojite zubara ja ani nie ale moj muz strasne ten aj prestal chodit zo strachu hovorim mu ze to nic nie je ale on nepocuva raz zle dopadne ked sa mu vsetky zuby pokazia mate niekto skusenost z nastrelenymi zubmi do dasna ,co to stoji a kde to robia 😀

nicky95
22. mar 2009

strach treba prekonať, lebo problémy prichádzajú až keď zuby musia von. Pracujem ako zubná asistentka, verte strašne veĺa ľudí začne nariekať a chodiť pravidelne keď už niet pomoci. Zlý stav chrupu spôsobuje aj predčasný pôrod.

emogeon
22. mar 2009

nicky presne ja som nabehla k zubarovi po dlhom case az ked som bola tehu, a vtedy strach musel ist bokom 😨

nataly7
autor
22. mar 2009

nicky95 mali sa neboji ten bol aj teraz na preventivke musi chodit dva razy za rok ma zubky ok zatial nema zle skusenosti tak pohoda ale ten moj muz ma paniku len ked pocuje zubar ,on sa boji aj inych doktorov to by si neverila jemu vadi samotny pach u doktorov a je mu zle no chapes ti pracujes ako zubna asistentka to si az dobre rozumiem ako sestricka ,mas skusenosti stymi nastrelenymi zubami ako sa to robi napis mi prosim ta zaujima ma to , ak nezacne chodit k zubarovi mozno tak dopadne dakujem

blau
22. mar 2009

zuzkafunny ----velmi sa nadychni a chod viem o com hovorim( nie z vlastnej skusenosti), zanedbanie chrupu hotova galiba. Neboj najdi si citliveho zubara, daj si spravit prednasku od zubnej hygienicky. Nie je nic krajsie ako pekny usmev a este krajsie zdrave zuby. Velmi odcudzujem ludi, ktory chrup zanedbavaju. Je to hrozne, lebo podla mna to viac boli to prebudenie z narkozy ako predchadzaniu zubnemu kazu dobrou starostlivostou o ne. A medzi ne patri hlavne pravidelna navsteva zubneho lekara!!! Ked si naucila svoju dcerku byt hrdinkou bud jej aj prikladom a ako psychicka podpora ta moze zobrat zo sebou k zubrovi 😉

ankan
30. mar 2009

nevite o nejakom Zubárovi- zubárke v Pk alebo okolí? Známi potrebuje dobrého odborníka a nikoho tu nepoznáme. Ďakujem.
Inak na stech sú najlepšie homeopatiká. Kamamrátku by zubárovi nedostali an keby umierala d bolesti, radšej by si ho vytrhla sama aj keď sa dá zub ešte zachrániť ale kúpila si homeopatiká a nemá žiadny problém... 😀 a teraz ich má takéto 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janka146
6. sep 2010

Neviete mi poradit??? 🙂 Vypadol mi zub, ale jeho maličká čast aj s koreňom ostali. 😖 Ako preboha mi to dajú preč???? Už teraz mám z toho hrôzu a des....

slagy
6. sep 2010

Janka, ... aj ja by som mala hrozu 😕 . Ale nestrachuj sa. Oni vedia ako... Minuly rok som mala nejaky problem s krvou, tak som patrala po pricine... mala som aj jeden zub, ktory uz nebol zubom, ale neviem ci prave on bol pricinou tych mojich problemov. Ale o tom som pisat nechcela,
skor bol len korenom. Postupne sa mi rozpadaval a strach zo zubarky mi nedovolil navstivit ju 😒 😒 😒 Nebolel, tak som nesla.
Az vtedy som sa rozhodla, ze si to dam odstranit. Tiez som sa bala ze ako????? ved neni zaco uchytit. Dali mi anestezu, zubarka sa do toho pustila. Hodinu sa tam po mne stverala 😅 ,skusala mi ho trochu uvolnit a potom vytrhnut, ale nech robila co robila... neslo to.
Este som si z nej srandu robila, ze sa slabo narajkovala 😀 😀 😀 Odporucila ma jednemu zubnemu chirurgovi. Tak na druhy den som uz isla. Jasne ze som sa bala . Prisla som tam, dal mi anestezu, ale taku konsku. V momente som si necitila polovicu tvare. Zrengenoval mi to aby videl aky to ma koren... ani som nevedela kedy mi to vytiahol 🙂
Najhorsie na tom celom bola, ze som potom pol dna vyzerala ako chroma 😎 , ked som sa chcela usmiat, islo to len s polkou tvare- sranda bola 😅
Preto hovorim, netreba sa bat, zubari vedia ako vytrhnut 😉 Drzim palce

janka146
7. sep 2010

@slagy Dakujem pekne za povzbudenie 🙂 Dnes o ničom inom nehovorím len o tom. A každý mi rozpovie svoj príbeh samozrejme 😀 Zatial každý prežil, tak snád aj ja prežijem.... Už som objednaná.

rebekinka
23. júl 2011

@ankan ahojky. Chcem sa opytat ake homeopatika presne brala a uz ju potom nic u zubara nebolelo ani vrtanie... 😀 😀 😀

ankan
23. júl 2011

@rebekinka prepáč, ale po takej dlhej dobe si to už nepamätám, no stačí sa opýtať v lekárni a radi ti poradia.