Manžel urdržuje kontakty s bývalými frajerkami. Čo s tým?

anawinka
10. mar 2008

Neviem, ako to riesite vy ale mna to vzdy rozculi. Asi preto, ze som velmi ziarliva. Minule sa mi podarilo nazriet do manzelovej e-mailovej schranky, zabudlo sa odhlasit, a nasla som maily, ktore pise byvalym frajerkam. Nic hrozne sa v nich nepisalo, ale mozno ma vie nastvat to, ze on im, v nich pise vsetko ako mu to klape v manzelstve a tak, teda najviac sa rozpisuje ako nam to neklape, ale o mne tam velmi pekne nepise☹
Ked mu poviem, ze nech si uz s nimi nepise, tak sa o tom so mnou nechce bavit, a zatlka ze nepise a nepise! Povedal, ze su to pre mna cudzie osoby. Ze nech mu dam dokaz o jeho pisaniach a pod., ale zatial som mu nepovedala, ze som mu cumela do mailov, len som mu povedala, ze to tak citim, ze este s nimi urdrzuje kontakt. Lebo ked sme mali manzelsku krizu, tak vsetko v sms-kach napisal svojej naj kamoske, a ja som si ich precitala a urobila rosambo. A on, len, ze to potreboval niekomu povedat.
Taketo kamosky su 2. Ked nechce o dotycnych rozpravat, tak sa mi zda, ze mu na nich zalezi viac ako na mne, a pritom mi rozprava ako ma miluje a pod.
Mam to nechat tak a sa netrapit, alebo dalej to riesit?

alterna
20. mar 2008

Awinka ted jsem precetla celou diskuzy, ty dokonce hledas holku se kterou si manzel pise. Nezlob se na me ale jsi žárlivá stíhačka 😠 😵

andrealiskova
16. sep 2009

Můj manžel udržuje kontakt se svou exmanželkou, ale především z důvodu předávání dětí.

mywiel
17. sep 2009

No dost divné.... 😅 😕