Manželia, priatelia TIRáci

solida
7. apr 2008

ahojte zienky, su tu nejake, ktorych manzel je tak ako moj skoro vzdy na cestach? ako to znasate? ja cim dalej, tym horsie ☹ . viem, ze z niecoho zit treba, no cim castejsie mi jej smutno. ☹

aviril
29. apr 2008

no však aspoň to, že cez víkendy je doma, neviem inak čo by som s tromi deťmi robila. môj ťažko zmení prácu, tu na sk by nezarobil na naše výdaje a takú rodinu veľkú. my moc na výber nemáme.

debra
29. apr 2008

aviril...to je v pohode... 😉

ja mám síce len jedno dietatko,a byvame s rodičmi,kt mi moc pomahaju,inak ani ja nevm,jak by to vse zvladla...jasne,kde by tu na Slov tolko zarobil ako na kamione?A tvoja manžel pracuje pre Nitriansku firmu?Ja by moc xcela,aby mal taku robotu jak tvoj,vikendy free....aj moj tazko zmeni pracu,on uz od malicka snival,ze bude jazdit na kamione,a ja ho od toho ani neodhovaram...a okrm toho peniaze mooooc potrebujeme,xceme sa pustit do rekonstrukcii domu 😒

aviril
29. apr 2008

debra, napíšem neskôr navečer, malý mi tu reve a ťahá ma von

aviril
29. apr 2008

debra, môj manžel pracuje u našich, oni majú dva kamiony a chodí sa otočky slovensko - holandsko alebo belgicko.
no ja mám už skoro tri deti, bývame sami, síce naši bývajú blízko, ale predsa...nikto nebude ku mne zakaždým behať,keď mi malý reve a tak. nejako to už len zvládam,nič iné mi neostáva.

iwa000
29. apr 2008

ahojte..moj muz dnes odisiel bol doma od piatku..este len isiel a uz mi je smutno mala stale vikrika tato ale tata nikde. 😢 tak si chudiatko musi pockat 3tyz.kym pride.a ja tiez.

debra
29. apr 2008

aviril a nemohli by vaši vybaviť aj môjmu mužíkovi tam u vás robotu? 😀 😀 aviril však ty už čoxvíla rodíš??ako sa cítiš?aj ja by xcela 3 detičky,ale to len v tom prípade,že druhé bude dievča...lebo kebyže mám 2 baby tak by xcela xlapca tretieho...ale nie vždy je to tak jak my xceme...baby xcem sa vás opýtať,neviete ako je to s tým,ked ideme v lete na dovolenku,či dieťa musí mať vlastný pas,alebo stačí ked bude napísane v pase jedného z rodičov?a nám dospelým stačí občiansky?poradte,ja mam v tom xaos....či mám ísť na políciu sa opýtať?? 😒

aviril
30. apr 2008

debra, u našich je to už obsadené naplno. v podstate tam robí celá rodina - môj manžel, môj brat a ešte dvaja z našej dediny čo sú tiež vzdialení príbuzní.
no ja už čochvíľa veru rodím, to bude u nás veselo, niekedy si neviem poradiť s týmito dvomi a ešte keď pribudne aj tretie, tak budem mať čo robiť, ešte keď som aj sama na ne. Ale aj tak sa už aj teším, nech to malinké už držím v náručí, aj keď to ľahké nebude.
a o tom pase teda neviem.
iwa, neviem si predstaviť, žeby môj chodil na tak dlho preč. mojej susedy muž chodí na 6 týždňov, to už je iné kafe.

debra
30. apr 2008

ahojte kočky,tak ako sa máte? 😎 aviril....tak opat xlapčeka čakáte?predpokladám,že si xcela mať asi dievčatko tretie,že?
môj muž bol najdlhšie preč v kuse 3 týždne,potom sa mu podarilo prísť na víkend doma...a v nedelu vecer alebo v pondelok rano opat preč....ale ked si xce zobrat volno,tak môže kedykolvek,no ale potom tá výplata aj tak vyzerá 😒 teraz bude mať tú spomínanú dovolenku,ale treba nám robiť dvor,takže si ho asi moc neužijem 😖
xystáme sa však do BA,do IKEY,tak sa teším,Vikinka tam má krstnú mamu,tak kmotričku ideme aj pozrieť....dúfam,že v tom našom velkomeste nezabludime... 😀

a ozaj solida kde si???už si tu dávno neb....

aviril
1. máj 2008

ahojte. debra, no plánovali sme dievčatko, strašne som túžila po dievčatku. ale akosi sa zadaril zas chlapček. čo už, nech je zdravé. to tí kamionisti, vieš čítala som, že keď chce niekto dievča, tak treba skúšať aj každý deń a dlhodobo našetrené spermie zas obsahujú viac chlapčenských spermií. tak to zato mám samých chlapov. môj muž si po ceste našetrí spermie a zarobí samých chlapcov 😀

debra
1. máj 2008

aviril 😀 pokial viem,tak sa viac dievčatiek rodí 2 týždne pred menštruáciou...mne to tak vyšlo... 😉 tak skúste ešte do štvorice 😀 či už nie...ale zase ked to vezmeš z druhej strany,tak aspon nemusíš kupovať nové veci...kebyže si mala mať dievčatko....no a už viete na 100%,že to bude xlapček???môj muž mi predxvíľou poslal sms,že je v Madarsku,musia cely den stat,lebo je vsade sviatok,a zaj tam vyklada a zaj aj pride domov,tak sa tesím...ale možno máš pravdu o týx spermiax nahromadenýx 😀 moja kamarátka má muža tiež kamionistu a majú už 2 xlapcov a tiež by xcela ešte jedno,ale tiež dievčatko....niekedy v budúcnosti...tak ktovie??

aviril
1. máj 2008

debra, keď to skúsim do štvorice a zas by to bol chlapec... zatiaľ už radšej nič neskúšam. aj ja sa utešujem tým, že mu vlastne nemusím nič kupovať, lebo všetko mám. a je to na 10000000000%, na každej poradni mi dr robí aj sono a zakaždým tam boli také guliskáááááá.
aj môj muž stojí teraz v holandsku až zajtra bude vykladať aj nakladať a v sobotu ráno by mal byť doma. potom pôjde preč v pondelok ráno. no tak si to s mužíčkom uži,keď bude doma. môj si toho teraz moc so mnou neužije - vieš teraz abstinencia a aj najbližších 6 týždňov po pôrode 😀 takže sa mu to teraz krásne hromadí. 😅

aviril
1. máj 2008

inak, máš rozkošnú dcérku...

debra
1. máj 2008

jeeej dakujem za kompliment,malu by určite potesil...ona je taka parádnica...ved xcem ponahadzovať nejaké nové fotky,tak potom pokukaj... 😉 a ty máš kde svoje ratolesti?hmm?tak šup šup s foto,nex poobzerám 🙂 ved aj mojmu sa už nahromadilo 😀 😀 ale ked aj príde domov,tak nič nebude zo sexíku,lebo mám svoje dni 😀 zaj mám dostať...a kedze beriem tabletky,nehrozí,že by mi meškali 😀
inak ja kebyže mám druhé dietatko xlapca,tiež mu xcem dať meno Adamko....to je krásne meno...tebe neblbne konik??lebo mne sa niekedy nedá dobre načitať téma...

natal
3. máj 2008

Ahojte 🙂
ja som bola malej urobit pas. Stoji to 250Sk. Pri zapise do rodicovskeho pasu stoji 100sk. Celkom by som bola zabudla na pas. Ved by som sa raz dva spamatala v Blave na letisku 😀 Nastastie ma kamoska upozornila a v pondelok sme s drahym sli na policiu. Aj on uz potreboval novy pas, lebo mu nevojde ani jedna peciatka do pasu, taky ho ma plny. Malu nevedela odfotit, lebo poskakovala. Nakoniec sa podarilo a smeje sa tam a vidiet jej jeden zub.
Do Chorvatska neviem, ci treba samostatny pas dietatu. Do Bulharska viem, ze ano. Ale ved tych 250sk nie je tak vela.
Bol teraz cely tyzden doma a vcera siel prec. Chcel by stihnut do piatku dojst domov, optimista 🙂 Dufam, ze sa mu podari. Smutno mi je. Vzdy ked sa tak dlhsie zdrzi doma, tazko mi je.

aviril
3. máj 2008

Debra, tak to je smola, keď akurát máš dostať. To teda poteší, čo? A fotky? Keby som mala na to čas, oni sú dosť veľké a musela by som ich tuším po jednom zmenšovať, aby som ich dala do albumu. Okrem toho sú napálené na dvdčku. Pravdupovediac, vôbec sa mi s tým nechce hrať, lebo akonáhle sadnem za pc, malý ma ťahá preč. Hádam sa mi niekedy podarí. A mne zatiaľ koník neblbol,teda nevšimla som si.
Meno Adamko je kompromis, my sme chceli Filipka, ale starší nechcel o tom ani počuť, stále mu hovoril Tomáško, to zas sa manželovi nepáčilo, tak sme nakoniec vybrali meno Adamko a zistila som, že sa mi páči spomedzi vybraných mien najviac.
Mne došiel dnes ráno drahý domov a hneď som ho zavalila robotou. Išli sme doobeda pre šatníkovú skrinu na chodbu a do večera sme skladali. A zajtra ho ešte musím nahovoriť, aby zafarbil postieľku, lebo už sa farba šúpe dole. Hádam uspejem, nejak sa mu už nechce, veď v pondelok ráno ide znovu robiť.
Natal, aj ja to tak pociťujem, že keď je muž dlhšie doma, tak aj jemu sa horšie odchádza a aj mne je horšie. Čo už, to je asi náš údel, nejak sa s tým vyrovnať.

debra
5. máj 2008

ahojte...no tak dnes sme boli na policii a dali malu zapisat do pasu,stoji to len 100Sk/kolok/ a bolo nam treba len op+rodny list dietata...ja som sa spýtala,kedže ideme do toho Chorvátska,či mi treba pas,a ona že nie,stačí op...
no len dúfam,že bude stačiť len občiansky,bo zostanem na hraniciax a bude 😖
aviril...no ti poviem,tie mesiačiky teda potešia 😒 ale čo už 😀 ale zase treba aj mužíka trošku povyužívat....raz za čas je doma,nex neco aj porobi a ja mam vzdy niečo pre neho pripravene... 😀 no uznajte,hadam to nebudem robit sama

inak neviete,čo z lekárničky mi bude treba na dovolenku,ideme totiž prvý raz s malou,tak okrem liekov na teplotu a proti hnačke nevm velmi čo...no a samo,že opalovacie krémy

solida...sa ťa xcem opýtať,to ty si z Vranova?ze?a tvoj muž robí pre vranovskú firmu STD?lebo môj muž hovoril,že ix firma DONIVO a vranovská STD sa spojili tak napíš 😉

aviril
5. máj 2008

ahojte. debra, s tou lekárničkou ti nepomôžem.znie to hrozivo, ale sme spolu už skoro 10 rokov a ešte som na dovolenke nebola. o rok sa chystám. nikdy to nejak nevyšlo, najprv finančne a potom zas prišiel druhý syn a teraz čakám tretie... hádam o rok sa podarí. peniaze mám aj odložené, ale akosi nie je vhodná príležitosť. zato radi chodíme keď len na kúpalisko na jeden deň, deti sa hrozne tešia. a chystám sa po pôrode aj do dinoparku do blavy.
tvoj muž chodí pre donivo? lebo môj zvykol chodiť do novej bane nakladať a tak nejakých donivákov aj poznal.
a kedy to idete na tú dovolenku?

syslunda
5. máj 2008

Ahojte, aj ja sa pripajam, sice moj manzel nie je kamionista (hadam to nevadi) ale je rovnako mimo domu ako vasi manzelia. My este babetko nemame a este ani na nom nepracujeme.... tym som chcela povedat ze vas vsetky obdivujem ako vsetko zvladate same doma s malickymi ratolestami.... klobuk dole 🙂

aviril
5. máj 2008

ahoj. no nič iné nám asi neostáva, len to nejak zvládnuť...domácnosť, deti... a tvoj manžel čo robí?

solida
autor
5. máj 2008

ahojte. tak som zase sama doma, no co uz, zvykame si 😒 . aspon ze cez vikend sme boli spolu. ako sa mate?

debra
5. máj 2008

ahoj solida....si mi neodpísala,či ten tvoj muž robí pre tu vranovsku firmu Sĺovtrans Vranov...pozri vyššie

solida
autor
6. máj 2008

ahoj debra, necitala som tie predchadzajuce prispevky 😖 , nakopilo sa mi doma vela roboty, tak som net trochu zanedbavala a okrem toho sme boli v sobotu na svadbe, no a mne trva dlhsie, kym dospim zameskane 😀 . nie, moj nerobi pre STD, no zopar ludi tam poznam. aj mne manzel vravel, ze sa drozdak spojil s Donivo, dokonca som si to uz vsimla aj na autach, maju tam aj STD aj Donivo (niektori)

supolienka
14. júl 2008

ahojte baby, citam toto forum, prispejem negativnou skusenostou s kamionistami - mam otca kamionistu a moj nazor je, ze radsej nech vam muzi zarabaju menej, ale su s vami doma. Myslim, ze tato praca rozvracia rodinu, z nasho otca je alkoholik, ktory nema vobec zaujem o domacnost a na vsetko je moja mama sama.

debra
14. júl 2008

ahojte...no pekne,pekne...ani neprispievate na túto stránku 😀 ja už aj po dovolenke,a len čo sme prišli v nedelu ráno/5.7./domov,o 3tej ráno,môj muž už večer šiel do roboty...no pekne,že?
ale poviem vám dovča dopadla super,mali sme kráááásne počasie,ba až neznesiteľné,nedalo sa vydržať na slnku...ale neľutujem...ba ľutujem,ale akurát to,že sme neboli dlhšie,lebo mne sa páčilo moc....a vy ako?

effie81
28. júl 2008

Ahojte baby.Trochu sa pridam aj ja,hoci uz to mame chvalabohu za sebou. 😀 ked som pred 2 a pol rokmi spoznala manzela,tak prave na druhy den zacal chodit na kamione. 😀 chodil do nemecka a semtam do francuzka a holandska.takze vacsinou isiel v nedelu poobede von a vratil sa v piatok vecer.ako som len nenavidela nedele.po obede sme isli nakupovat,stravili sme hodiny v obchodoch v radoch a potom hned aj isiel.ale este horsie to bolo ked musel ist uz v sobotu pred obedom.to je pravda ze zarabal fakt pekne peniaze,ale kolko toho islo na stravu na cely tyzden.a pritom este ani nejedol normalne jedlo.a kolko toho islo aj na telefon,na esemesky a kazdy den volal...takze tie peniaze nie su az tak moc...ale teraz je uz doma.sice zaraba ovela menej ale je kazdy den s nami.a to je ovela lepsie 🙂 🙂 🙂

greta24
29. júl 2008

Caute, aj moj je kamionista, chodi chvalabohu len na tyzdnovky, tak sa to da. A tiez sa nekupeme v peniazoch 😖

natal
29. júl 2008

ja len dufam, ze ten moj sa coskoro s kamionmi rozluci a vykasle sa na takuto robotu.

greta24
31. júl 2008

Natal, ak ma tuto pracu rad a bavi ho, tak ju tak lahko neopusti

alionuska
31. júl 2008

Som si vsimla,ze sa mame premiestnit do tejto temy,tak som tu!!!! 😀

debra
1. aug 2008

ahojte,môj muž má rád prácu kamionistu,ale tiež sa mu nepáči,že býva tak často preč,ale ja som si už zvykla..bývame s rodičmi,a aspon sa s malou necítime tak samé...je pravda,že zarobí dobre a môžme si čokoľvek dovoliť,ale ked ho potrebuje,alebo malá nedajbože oxorie,musím otravovať oca aby so mnou išiel k lekárke s malou,lebo ja nemám vodičák...má to aj plusy aj mínusy...ale asi viac mínusov...