Manželia, priatelia TIRáci

solida
7. apr 2008

ahojte zienky, su tu nejake, ktorych manzel je tak ako moj skoro vzdy na cestach? ako to znasate? ja cim dalej, tym horsie ☹ . viem, ze z niecoho zit treba, no cim castejsie mi jej smutno. ☹

greta24
1. aug 2008

Tiez otravujeme znamych, ked musim ist surne k lekarovi, obcas sa mu podari vybavit volno, ale casto nie, lebo by sme nemali na chleba ☹

emmilly
25. okt 2008

caute kocky pripajam sa k vam...ja mam manzela kamionistu taktisto, prave sme mesiac po svadbe, a je to este tazsie, ako predtym uz som si myslela ze som zvyknuta, ale opak je pravdou...ale chceme domcek tak to musime vydrzat, pokial aspon nemame deticky, potom nviem ako sa mu bude od nas odchadzat, este ovela tazsie ako teraz...

greta24
26. okt 2008

Vitaj emmily, medzi nami. my sme sa presunuli do rubriky "manzel kamionak", pridaj sa k nam

aninenka
31. mar 2011

Ahojte zeny, vidim ze tato diskusia je uz dost stara :D ale tak pripajam sa aj tak...aj ja mam priatela kamionistu, cakame babo, o dva mesiace by to malo prist 🙂 a ja studujem posledny rocnik VS a dva tyzdne pred terminom mam statnice, no jupiii :(((( neviem ako to zvladnem...je mi stale smutno, na vsetko som sama, ked nieco malemu kupim tak sa z toho tesime len s nasimi alebo jeho rodicmi ale tatko nam chyba....uvidime ako to bude dalej....najhorsie je, ze ked pride domov na vikend chce stihnut vsetko, aj mna aj s kamosom na kavu alebo niekde na pivo...a ked idu na zurku tak hnevam, ze nie je so mnou doma...ach jaj :(((( 😒

mariana7537
9. apr 2011

@aninenka Ahoj,moj manžel jazdí s nákladným autom 7,5tony po Europe,doma býva od soboty obeda do nedele večera a cez týždeň tak dvakrát na 3-4 hodinky.Túto prácu robí len pol roka,išiel ju robiť kvoli peknému zárobku,ináč nám to veľmi nevyhovuje.Ako píšeš-aj my sme málo spolu,to je taký život o ničom.Ja som už skoro dva roky doma kvoli zdrav. problémom,deti mám 18r. a 12r.,tak si to asi vieš predstaviť ako sa doma nudím.

aninenka
11. apr 2011

@mariana7537 ach no to ano ☹ do kelu, aj s robotou ked poriadna a hlavne dobre ohodnotena nikde nie je :( v okoli....teraz si mozes uzivat tehotenstvo, pozeram ze cakate babo 🙂 gratulujem 🙂))) a deti ti isto zaplnia volne chvile hlavne to maldsie 🙂

mariana7537
13. apr 2011

@aninenka No veď to,keď chce muž dobre zarobiť,musíme niečo obätovať.Moj muž jazdí len 6 mesiacov,neviem ako dlho to však vydržíme,hlavne ja.Býva mi strašne smutno,hlavne večer.Dcérka je našťastie ešte vo veku,keď sa so mnou teší a stíska,syn má na to už priateľku. 🙂 Aj ja ti gratulujem k bábätku,ty ako to znášaš,keď máš muža stále preč?