Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

desmodka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dadka212
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dm1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dadka212
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
desmodka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dm1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evena
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vlada111
15. jún 2011

@daducha a kde v KE? Ja tam chodím niekdy na služobku

vlada111
15. jún 2011

@daducha aha teraz som si všimla, že píšeš kde 🙂

mizulienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dm1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bubbles
15. jún 2011

baby, hodi sa nejake ovocie k maslovej, ale velmi cokoladovej plnke? aby to bolo zaujimavejsie? nejake cernice alebo maliny? dikes 🙂

mizulienka
15. jún 2011

@bubbles ja si myslim, ze mrazena lesna zmes uplne v pohode 🙂

lusil2005
15. jún 2011

@broucek2 ja robim mmf iba z cukrikov, citronovej stavy a cukru. a pridavam tam puncovu aromu. chuti to ako jahodova zmrzlina 😀

njonja
15. jún 2011

Dievcata, nechcem vam sem velmi vstupovat, ale chystam sa tiez na moju pvu tortu. a mam par otazok... ak mate niektora cas, potesilo by ma , keby ste mi pomohli🙂...Ked davate mmf na tortu, davate pod to aky krem, alebo dzem? kde zozeniem recept na daky osvedceny krem do torty, lebo som uuuuplny zaciatocnik, co sa tyka tohto druhu peceinia.
A aka kombinacia korpusu a kremu sa hodi najviac, mozem tam dat aj ovocie,ci sa to nema, ked sa dava marcipan?
Som vdacna za kazdu radu🙂 Dakuejm krasne!!!

mima595
15. jún 2011

@bubbles - maliny su super, davam z malinoveho kompotu...su super
a potom este klasika banany...ale to je sladke, presladke

hejdita
15. jún 2011

@njonja ked davam MMF na dort tak pomazes maslem s cukrem pripadne jeste s marmeladou aby se ti netopil potah 🙂 jinak k parizskej slahacke sa hodi i piskot klasicky i cokoladovy ovoce to ozivy urcite se hodi banan i mandarinky i jahody .... lesni plody jako boruvky a tak 🙂 takze toho se neboj parizska slahacka je den predom si uvaris v slahacke cokoladu a vymixujes so stuzovacom 🙂

a dievcata prosim vas kto robi s mliecnym marcipanom z kolkych lizic mi postaci urobit hmotu na tortu veliku 28cm a nejakych 10cm vysoku??? vdaka 🙂

alionuska
15. jún 2011

@reruna ..no chce nechce... popri tom ,ako sa vypekaju torty si miesim..a ano,pravda..ta cena tych hotovych potahovych hmot..to je sila..to ja by som skrachovala..j jednym kyblom by som asi tak 5 -10tort potiahla..+ ozdoby..nee? A to by som uz robila asi ozaj zadarmo😀 😀 😀

alionuska
15. jún 2011

@daniz moja..uz aj cislo 6..na facebooku mam uz 6 albumov s tortami😀

alionuska
15. jún 2011

@ada9557
@lusil2005
@miruska76
@maca77 Dakujem vam..no moja..na to tempo sa da zvyknut..niekedy je to na hrane..a spim len tri hodiny denne,ale este zijem😀 😀 A torticky mas nadherne! 🙂

daducha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anjelicek26
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
daducha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anjelicek26
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
daducha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dm1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anjelicek26
15. jún 2011

A uplne off topic a kludne ma zvozte, je to len moja nejaka 8-9 torta a je capata, uznavam 😅 😅 😅

njonja
15. jún 2011

@hejdita dakujem krasne!! Si poklad, ze si mi poradila🙂 Ppustim sa do toho asi tento tyzden🙂

tica
15. jún 2011

baby poraďte niejaky overeny recept na orechovu plnku ... zakaznička ma taku požiadavku a ja som ešte orechovu plnku neorobila ďakujem za skoru odpoveď....

dm1
15. jún 2011

@tica ja robim orechovy z klasickej slahanej vajcovej nad parou len tam potom prislaham aj orechy ked to miesam z maslom