Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jajuuus
22. jún 2011

@lenocka23 vieš, chcela som pomíňať rozrobené hmoty, ktoré som mala už dlhší čas v chladničke... tak preto modro-ružová... nevidno to dobre na foto, ale taká bola 🙂 a ešte mám taaaak veľa hmôt v chladničke, neviem, čo s tým idem robiť 😀 lebo na zákazky dávam vždy všetko čerstvé...

lusil2005
22. jún 2011

@jajuuus ty si dobry salatik!!! 😀 😀 😀 ruza je krasna! a torticka tiez.

cicimotinka
22. jún 2011

...tak moja "rýchlovka" na zajtra (príde svokor, tak na deň otcov) zo zbytkov, lebo som nestíhala, inak nápad nie je môj, je z netu... 😀 😀 😀
... a mám na vás otázku, našla som puding na trasenie Dr. Oetker - kokosový - mňamka ohromná... dala som pod to višňový džem, akože to, že to zafarbilo šľahačku, dobre, len keď som tortu prekladala na čistú tácku, bola mokrá (nepolievala som ju)... ako toto robíte? mne to "mokne" vždy... proste tá šľahačka s džemom pustí vodu... čo robím zle??? 😠 😠 😠

lenocka23
23. jún 2011

@jajuuus ved aj ja mam zbytky v chladnicke, mm sa stale cuduje, vraj by mi to malo postpone ubudat a nie pribudat... 🙂 a ruzicky zatial na torty nedavam, este len skusam na necisto... 🙂 🙂

lenocka23
23. jún 2011

@cicimotinka krasne sudoku, super napad..

jajuuus
23. jún 2011

@lenocka23 presne, mne tiež len stále pribúdajú tie hmoty 😀 no ružičky som na zákazku ešte ani ja nerobila, to len zatiaľ na domáce torty 😵
@lusil2005 no hej, jak šalát vyzerá, ešte že nie je zelená 😀

yamahafazer
23. jún 2011

@jajuuus aky salat ved je krasna

miminkad
23. jún 2011

taky moj pokus....

yamahafazer
23. jún 2011

@dm1 chcem sa spytat kolko si minula toho prasku na tu jednu krajku lebo som citala,ze ma zneho vist 250ks krajek a ty mas tiez to balenie po 450g?

dm1
23. jún 2011

@yamahafazer no neviem veru ci 250 to mi pride haluz. problem je ze ty to musis riadne naslahat aby si mala spravnu konzistenciu a to sa ti neda mixerom ked zarabas len na jednu krajku. Prve som pokazila zbytocne. Naposledy som zarobila tusim 50 g a to mi vyslo tak na 2 krajky + forma ornamentov ceshapes. Neviem presne veru si nepamatam. Pisu ze by to v ladnicke malo vydrzat 5 tyzdnov zarobene a potom len preslahat ale ja som to tam mala 3tyzdne a veru to nevydrzalo 😖. Skusim niekedy znovu iba malicke mnozstvo zarobit ci to pojde

lusil2005
23. jún 2011

@dm1 a ako si farbila tu krajku ked ju mas na tej torticke taku krasnu fialkovu?

dm1
23. jún 2011

@lusil2005 klasika gelovkami som tu hmotu po vyslahani ofarbila a este trosku preslahala

lusil2005
23. jún 2011

@dm1 a k tomu asi treba aj tu stierku originalnu ze? 🤐

reruna
23. jún 2011

@lukika já mám 2 práškové barvy s perletí a 4 gelové a napadlo mě úplně to stejné, co tebe, že těma práškovýma se dá krásně malovat i po povrchu na sucho štetečkem... ale zase mi přijde, že s těma práškovýma neudělám tak pěkné syté barvy, jako s těma gelovýma...
A ještě mám tyhle, ale nepřišla jsem na to, jak s nima pracovat- na sucho to nechce držet a namokro se to jakoby drolí - mate to někdo ? Jak se s tím dělá? http://www.cukrarskepotreby.cz/cze/produkt.html... akorát já mám stříbrnou , zlatou a bílou, ale už je tam nemají

reruna
23. jún 2011

@jakelina spuer Bart, jen mi prosímtě řekni, jaký jsi dělala korus a krém, že ti to vyšlo do 100,-Kč? Mě přijde, že bych se do toho nemohla vejít, i když počítám jen suroviny - máslo, haribo, vajíčka, atd....

majkas
23. jún 2011

ahojte,
mozem poprosit o radu?
vcera som si urobila zopar ozdob mojich vobec prvych v zivote z MMF hmoty, ktora sa aj na moje prekvapenie celkom podarila na prvy raz a nechala som ich zatial len tak uschnut v izbe. Kedze tortu budem piect az cez vikend a potahovat v pondelok, mam si tie ozdoby dat do chladnicky? bojim sa ci to nenavlhne a nerozpadne sa to. ine chladne miesto nemam kde by som to drzala... a staci to dat do mikrotenoveho sacka, ci nejako specialne to zabalit?
a je lepsie ak si zvysnu hmotu z chladnicky, s ktorou chcem robit vecer vyberiem teraz nech povoli alebo to staci dat do mikrovlnky? ak do mikrovlnky tak na ako dlho?

dik uz vopred 🙂

jakelina
23. jún 2011

@reruna na krém jsem měla jedno máslo za 25 korun, nadstavený kaší z mléka a karamelu z cukru zalitého mlékem. To je skoro zadarmo. Piškot z 6 vajec, tak i s moukou, olejem, cukrem a práškem do pečiva se vejdu do 20,-korun. Vajíčka mám za 15 korun deset kusů. Nejdražší je potah, jeden balíček Rubino a skoro celý cukr. To je přes 50,- korun a něco na pečení a barvy. Nějak tak kolem té stovky to bude. Asi něco víc, ale to nevadí. 😉 Když je to pro synova kamaráda, tak práci nepočítám.

Dort měl úspěch a maminka toho kluka byla hotová, že takový dort ještě neviděla. 😉

jakelina
23. jún 2011

@majkas já normálně třeba čtyři dny suším někde na skříni a ani nedávám moc do chladu. Nemá se v tom co zkazit.
Do mikrovlnky na pár vteřin a dobře propracovat. Nemusíš vytahovat dopředu.

jakelina
23. jún 2011

Moc prosím, nemáte někdo postup jak udělat florbalový míček, popřípadě nějaké fotky dortů s touto tematikou. Chce po mně dort švagrová pro syna a já ani nevím jak vypadá hokejka, dívala jsem se na netu na nějaké fotky hokejek, tak to bych zvládla udělat, ale ten míček nevím jak na to. 😒 😒 Děkuju moc všem kdo poradí.

majkas
23. jún 2011

@jakelina dik, tak to necham vonku. a netreba to ani nicim zakryt?

a pls este jedna otazka, ked potiahnem tortu, tak tiez ju treba nechat trosku zasusit, ci rovno mozem na to davat ozdoby?

jakelina
23. jún 2011

@majkas já dávám hned, třeba dám do lednice na chvíli ztuhnout a mezitím si ještě něco dodělám.

Ozdoby ničím nezakrývám, aby k nim šel vzduch a vyschly, za ty dva dny se ti to nezapráší. 😀 😀 Kdyby to bylo dýl, tak můžeš dát do nějaké krabičky.

dm1
23. jún 2011

@lusil2005 netreba ja ju nemam klasickou za par centou takou tom kartou plastovou roztieram

majkas
23. jún 2011

@jakelina dakujem este raz 😉 ked z toho nieco nakoniec bude tak sa pridem pochvalit, hadam ma medzi seba vezmete 😉

mizulienka
23. jún 2011

dievcence skocim vam sem 😉 aku velkost formy pouzivate na klasika okruhlu tortu? ktoru najcastejsie?dik

katulkaaaaaa
23. jún 2011

ahojte prosim vas nemate s tymto skusenosti?mam robit lopu voleybalovu ako an foto,ako spravi u sietku?a prvy raz idem robit aj prsia...upiekla som korpus srdce,a z puncoviny spravim prsia @dm1 ti si tusim tak robila vsak?kamoska dala na fb zdielat moje torty a mam objednavku na 4 torty,na jednej strane som rada na druhej mam nervy ci to vobec postiham 😕

lamps
23. jún 2011

@jakelina presný postup ako vyrobiť florbalovú loptu nemám ale mám uloženú túto tortu na inšpiráciu. Je spravená z dvoch polovíc, tak možno poťahovku vytvarovať na nejakej loptičke a urobiť do nej dierky... neviem ja by som to asi urobila tak. Tu je tá torta: http://forum.dortomanie.cz/gallery/image_page.p.... Nech sa ti vydarí 🙂 🙂 🙂

miminkad
23. jún 2011

@katulkaaaaaa zober len tolko objednavok,kolko stihnes.uz som zvedava na tu loptu 😉

dadka212
23. jún 2011

@jakelina pozri toto je tu aj hokejka

mia114
23. jún 2011

@katulkaaaaaa ja som robila prsia tak, ze som spravila korpsu srdce a k tomue ste v miskach som upiekla kopceky a potom uz len dotvarovala trosku polnkou s korpusom 🙂

jakelina
23. jún 2011

@dadka212 děkuju moc.
@lamps děkuju, všechno jsem si uložila a něco z toho vymyslím.

Dnes jsem dělala dalšího Bárty a zítra peču korpusy. Dort si objednala známá, tam už mám nervy 😒 😉 😒