Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dadka212
30. jún 2011

@mrka2 presne aj ja som to hovorila, že 3D torty sa mi tuším robia lepšie a rýchlejšie ako kadejaké tie prkotinky na "jednoduchej" okrúhlej...a cicuška je superská krásna

kvojtanikova
30. jún 2011

@dm1 dakujem, no ved aj mne sa to zdala teda riadna palka, ze 26E, lenze vies, ja som uplny zaciatocnik, takze ja nemam absolutne prehlad o takychto cenach. Ja to potrebujem len pre vlastnu rodinu, nechcem robit torty na zakazku, som prekladatelka takze aj teraz na materskej mam robotu, takze este do toho aj pecenie, to by som bola na nervy a deti by si ma vobec neuzili. Ja som potom nasla aj taku abecedu s nejakym vytlacacim piestikom, aby pismenka lepsie vypadli, toto http://www.cukrarskepotreby.eu/predaj/1079/Abec... Ta co mas ty nema taky piest, co? A idu tie pismenka pekne odtial von? Cize mas hmotu, na to polozis mikroten a na to tu abecedu, ci aj zospodu hmoty ma byt mikroten? Ako to potom vytiahnes?

dadka212
30. jún 2011

@kvojtanikova kamoška túto abecedu s piestikom má a ja ju chcem tiež, ide to úplne lahúčko a rýchlo, žiadne pretláčanie cez mikrotén ja som začiatočník a trvá mi to hrozne dlho kým urobím aké také písmenká aj tak to nie je ono, mám kurzívu...

mrka2
30. jún 2011

@mizulienka no ja som chcela uz davno vyskusat. aaale,to som tak rychlo zbuchala,lebo som bola nahnevana,ze ako som mohla pripalit korpus,tak som to poskladala raz dva. neviem,nejako to treba dat napoly, potom tusim este raz prekrojit z tej polky na hlavu, nejako vytvarovat do tela a hlavy plus nozky, potom som to obstrihala este noznickami,aby neboli take ostre hrany do obluka a aby bolo pekne okruhle,tak urobit zo zbytkov puncovinu a ja som mala este aj z minulej torty trosku ten vrch odrezany,aby som mala dost puncoviny. ale kebyze mam robit este raz,normalne neviem ako som to urobila... 😖 korpus som robila na takom trosku mensom plechu od klasickeho z 5 vajicok. ale to som robila klasiku piskotu,nie mramorak.

lukika
30. jún 2011

@dm1 toto je tá lišta čo máš ty otáznik našla som ju aj na pečenie hrou lebo chcem objednávať odtiaľ aj smartflex len táto je dlhšia ale aby nebola nejaká vysoká tvoja má akú výšku http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/lista-c6-...

dm1
30. jún 2011

@kvojtanikova tu som si prave teraz kupila len som ju este neskusala 😎 . Na tych co som ti dala link nie je te ten piest ale ked tam mas sacok tak ti pismenko zostane na jednej strane sacka a aj s nim ho prenesies na tortu a sacok das dole

dm1
30. jún 2011

@mizulienka v pohode 😀

jakelina
30. jún 2011

@mrka2 ta kočička je nádherná 😉

reruna
30. jún 2011

@lukika já mám tu zelenou lištu, dobře se mi s tím dělá, nejdřív otlačíš do hmoty tu vzorovanou, pak to opatrně sundáš, aby se to nenatáhlo a pak vykrojíš, potřeš vodou a přilepíš

reruna
30. jún 2011

@lukika já mám tu zelenou lištu, dobře se mi s tím dělá, nejdřív otlačíš do hmoty tu vzorovanou, pak to opatrně sundáš, aby se to nenatáhlo a pak vykrojíš, potřeš vodou a přilepíš, vysoká je tak akorát, tady se podívej na fotce, jak to vypadá

cicimotinka
30. jún 2011

@mrka2 mňauka je úžasná, môj malý by sa aj zbláznil z takej "cicááá"... 😀 😀 😀 hneď by mala dakde dajaký štuchanec... 😎

reruna
30. jún 2011

@macicka84 mě se zdál smartflex na to modelování lepší, neměkl tak jako WI

cicimotinka
30. jún 2011

Babuľky-šikovníčky, jednu radu si prosím... keď robím košík, mám dať najskôr poťah na celú torzu a potom vypletať, alebo vypletať priamo na krém??? ☹ ďakujem...

petusko
30. jún 2011

@cicimotinka ja som najprv celu tortu potiahla takou istou hmotou, ako som robila vyplet. Pripadne medzierky boli potom neviditelne 😉

mizulienka
30. jún 2011

@cicimotinka ja som vypletala priamo na kreme, islo tu super.

jakelina
30. jún 2011

@cicimotinka já taky přímo na krému, dala jsem hnědý krém.

cicimotinka
30. jún 2011

@petusko @mizulienka ďakujem, je to 1:1, takže sa mám rozhodnúť sama...videla som košík z pásikov, nie valčekov, a veľmi sa mi páčil... zdalo sa mi, že pásiky by boli fajn priamo na krém, len neviem, či sa nebudú šmýkať dolu, veziem tortu cca hodinku v aute... páčil sa mi aj taký nie vypletaný, boli to 2 "šnúrky" stočené a obtočené okolo...vyzeralo to ako nie prútený ale taký ten "šúpolkový" a to by sa nemalo kam šmýkať, len sa bojím, že to neušúľam... stále neviem... ☹ ☹ ☹

cicimotinka
30. jún 2011

@jakelina ďakujem... 🙂

zuzkat1
30. jún 2011

dievcata ak by som chcela urobit lienku taku aby mohla aj mala papat - takze chcem urobit piskotove cesto a nejaky tvarohovy krem + ovocie tak pod potah - ten mliecny marcipan mozem dat aky krem? ona este teoreticky by mohla nejaky vyslahyn maslovo cukrovo nejaky... ale cokoladu jej nechcem dat ...dakujem

lussy23
30. jún 2011

@eliska22 - krásnučká 🙂 @cicimotinka - nádherná @mrka2 - celkom dobre, ale ako to už väčšinou býva na takýcto veciach, vybrala som si jednu z otázok, ktorej som nevenovala pri učení sa až takú pozornosť. Dostala som 2. 🙂 Tá mačička je nádherná. @alicc - prekrásna, ten okraj je ako urobený?

lussy23
30. jún 2011

@reruna - krása

paja.o
30. jún 2011

Holky, prosím o radu. Chtěla bych zkusit kytičky na drátku, ale nechce se mi kvůli drátkům dělat objednávku. Daly by se použít i drátky, co prodávají ve výtvarných potřebách? Mám doma zelený vázací drát a ten teda použít nejde, hmota na něm vůbec nedrží a navíc barví 😖

dadka212
30. jún 2011

@zuzkat1 ja by som v teple dávala len maslo s cukrom pod poťah, mne aj white icing čo je jedna z najkvalitnejších hmôt na pudingovom kréme zliezol, sa nejako roztopil...

kočky mám ísť robiť znak apple a má to byť pre 20 ludí, neviem akú velkosť...poradíte? nech to nie je malé ale ani zbytočne velké...
takýto ako je na fotke, len tú velkosť pre 20 ludí neviem

katulkaaaaaa
30. jún 2011

prosim ako robite tortu ked davate jogurtovu plnku?mne sa vzdy cesto rozmoci,rozpadava sa,neda sa mi to potret maslom,no proste jedna katastrofa:(co spravit aby sa to nestavalo?a to este dufam ze sa mi na tom udrzi potahovka 😒

cicimotinka
30. jún 2011

@lussy23 ďakujem a blahoželám... 😎 😎 😎

jakelina
30. jún 2011

@lussy23 dvojka je hezká známka. 😀

@dadka212 já mám 26 a 28 tak bych udělala větší. Nevím jaké velikosti máš doma a jací jsou jedlíci, kolik chtějí na jednu porci.
@katulkaaaaaa já ji nedělám tak nevím a potíráš marmeládou??? Já mám nejraději šlehačkové a máslové krémy, ty lehké jogurtové a tvarohové dělám málo, protože se toho bojím, že mi to bude dělat neplechu.

mia114
30. jún 2011

@katulkaaaaaa ja som robila raz jogurtovu, dala som 2jogurty, slahacku a stuzovac za studena na cukor len tiez bola plnka dost riedka a sa zle tortta krajala, a tak dteraz by som asi dala az 2stuzovace do toho radsej
ked robim tvarohovu tak davama 1tvaroh hrudkovy, 1slahacku a 1 stuzovac za studena a stuzovac do slahacky a je super husta.

katulkaaaaaa
30. jún 2011

@jakelina ano davam aj marmeladu,aj tak to nedrzi,vyslahana slahacka s jogurtom a malinami,chuti perfektne ale neviem ci potahovka vydrzi...dala som sice maslo s cukrom hore ale aj tak ☹

mrka2
30. jún 2011

@lussy23 no ved to si super dopadla,blahozelam! 🙂

vlada111
30. jún 2011

@macicka84 ja som mala tiež WI. Už som to tu písala. Je veľmi dlho ohybný a keď modeluješ, nedrží dobre tvar. Kúpila som si Smartflex velvet a super. Je veľmi pružný, ale neohýba sa tak. Určite na modelovanie odporúčam.