Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mrka2
13. júl 2011

@mizulienka ta je uplne uzasna 😵 velmi sa mi paci!

jajuuus
13. júl 2011

@katulkaaaaaa aj ja som si myslela, že tiež nevyužijem... kúpil mi ho priateľ vo februári k narodkám a už som s ním urobila 4 bábätká a zajtra robím piate 😀

mrka2
13. júl 2011

@beatrice.h ja mam doma smartflex ceresna a cokolada, obe su dobre,ale ceresnovy je lepsi 🙂 no a vlnky na okraji, to budu kliestiky. mas vselijake vzory mas ich napr.tu http://www.cukrarskepomocky.sk/produkty-eshop/c...

jajuuus
13. júl 2011

@lencza nooo, je to fajn, bez roboty... zapichneš špajlu a rybárčiš 😀

katulkaaaaaa
13. júl 2011

@jajuuus nakoniec som objednala,ved uvidim myslim ze to babetko je krasne same o sebe nemusi byt len na krstinovych tortach...a vlasky ako robite?

jajuuus
13. júl 2011

@katulkaaaaaa ja nemám to silikónové, ale to druhé... ☹ toto... ale nefarbievam ho, iba raz som ho namaľovala, inak ho nechávam čisto biele

mizulienka
13. júl 2011

@mrka2 dakujem, dufam, ze aj oslavenkyni sa bude pacit 🙂

@katulkaaaaaa ja ho tienujem kakaom 😉

katulkaaaaaa
13. júl 2011

@jajuuus ja som toto objednala
http://cukrarskyraj.sk/b220-babatko-d388.htm
tusim niekto spominal ze sa to farbi kakaom

lussy23
13. júl 2011

@lencza - krásna postavička 🙂
@jajuuus - nádherná torta
@mizulienka - prekrásna
@katulkaaaaaa - ďakujem =) a ďakujem aj za lajky. =)

yamahafazer
13. júl 2011

@mizulienka ta je uplne nadherna ty sa strasne zdokonalujes sikulka 😵

katulkaaaaaa
13. júl 2011

@mizulienka nadherna!!!!
to kakao zmiesas s vodu stetcom na vlasky davas?

jajuuus
13. júl 2011

@katulkaaaaaa áno, vlásky môžeš kakaom 😉

jajuuus
13. júl 2011

@katulkaaaaaa a toto bábatko sa aj mne strašne páči, čo chceš! je také holučké a ja mám oblečené 😅

jajuuus
13. júl 2011

@katulkaaaaaa ja som len čistým kakaom dotieňovala vtedy raz... len tak, ako keď tieňuješ s práškovou farbou 😉

anjelicek26
13. júl 2011

@mrka2 - fuha ten e-shop co si prave dala link ma desive ceny, tak 50% prirazku k cene aku kupujem veci tuto 😕 Niektore aj viac 😕 😕

eliska22
13. júl 2011

@anjelicek26
@mizulienka
@ikula2 robím to z bielych cukríkov väčšinou tých amerických alebo rubino 🙂 jasné cukor pridávam 😀 ale to presne neviem koľko, tak koľko pýta ..

kočky idem sa posťažovať nedarí sa mi, tak ako by som chcela s tou tortou ☹ ☹ ☹ asi to bude katastrofa 😠

mizulienka
13. júl 2011

@yamahafazer dakujem, si mila 🙂

@katulkaaaaaa nie, ja si iba dam kusok kakaa na obrusok a suchym stetcom tienujem, vlasky, a troska v zahyboch, neviem, ci to je vidiet na tej mojej jednej krstinovej, na tejto je to trosku vidno...

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=20200793...
type=1&theater

inac na dortomanii je pekne zblizka ukazane ako je babo vytienovane...pozriem sa, ci mam este ten link

jakelina
13. júl 2011

@mizulienka ta dorta s pejskem je nádherná. 😉

katulkaaaaaa
13. júl 2011

@mizulienka nadherne dakujem 🙂

lusil2005
13. júl 2011

@vlada111 ono to tak na normalny pohlad nebolo vidiet... ale ked si sa prizrela blizsie, nebola ta hmota taka pekna hladka ako inokedy 😒 dakujem za pochvalu!!! cakam ako na ihlach ake budu ohlasy... uz by mala byt rozporcovana a riadne ochutnana...

lusil2005
13. júl 2011

@anjelicek26 no paraaaada!!! tak som rada ze sa podarilo 😅

lusil2005
13. júl 2011

@mizulienka kraaaasna torticka!!!! 😵

mizulienka
13. júl 2011

@jakelina dakujem 🙂

mizulienka
13. júl 2011

@lusil2005 dakujem 🙂

mrka2
13. júl 2011

@anjelicek26 mas pravdu, ja som ani nepozerala na ceny,len som chcela dat priklad 🙂 no kazdy obchod ma nieco drahsie,nieco lacnejsie... ale to sa veru neda porovnat s ebayom. ja ked som byvala v UK,tak som vsetko len cez ebay kupovala. 🙂

bzucinka2
13. júl 2011

baby, uz si niekto objednal od moniky otlacacie podlozky? aky maju rozmer? 50,8*50,8??? dakujem 🙂

mrka2
13. júl 2011

@jakelina prosim ta, ty si robila synovi notebook, mozes mi sem dat foto,ze sa mrknem,ako si to robila? ty si robila zatvoreny,ze?

lencza
13. júl 2011

tak dort hotovej, naostro ho budu muset ještě trošku vylepšit, bude asi i větší, ale na zkoušku celkem to jde......myslím, že taťkovi se bude stoprocentně líbit
korpus je mramor a dělalal jsem krém s višněma a čokoládou, no na chuť mňamka

katulienka.
13. júl 2011

ahojte... nerobi niektora z vas v okoli Nitry marcipanove torty?? poslite mi prosim ip, kto by vedel urobit..