Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dadka212
10. aug 2011

@dm1 ahá 🙂 ja len že ke´d čítam aké majú problémy s orechami baby z TOM že sú hnilé a ja neviem čo tak sa bojím objednať....a už som 2 odhovorila od orechovej torty, lebo fakt to nemám odkial mať....

mia114
10. aug 2011

@dm1
@mrka2 aha, dakujem baby, tak nabuduce urobit tak, teraz to necham uz tak, nevadi ze je nizsi, naplnim a snad sa dostane aspon do 7-8cm, a ked nie nevadi, vrchnu tortu budu mat vyssiu a spodnu nizsiu, aspon nedbucu mat moc velku tortu, ccheli pre 20ludi.

mrka2
10. aug 2011

@mia114 ved aj mne takto vysla,ze spodna nizsia a vrchna vyssia,ale nemyslim si,ze to nejak vadi...

vlada111
10. aug 2011

@dadka212 aký korpus, sem s ním 😉 . Asi mi to uniklo 🙂

vlada111
10. aug 2011

@dadka212 už ho vidím, super. 🙂

mrka2
10. aug 2011

@dadka212 aj ja som raz robila tortu s hrudkovym tvarohom,kedze samozrejme u nas iny nemaju 😀 a chvalili si ju do neba! a aj ja,ked som vylizovala misku 😅 som bola nadsena,ake je to super.

reruna
11. aug 2011

@dadka212 ořechy u nás nejsou, letos jich moc nebylo, v obchodech jsm viděla např. v albertu mají, ale stráááášně drahé

mizulienka
11. aug 2011

@dadka212 ked robis podla toho receptu do 28 formy z kolkych vajec prosim ta? dakujem

reruna
11. aug 2011

@mia1111 já dělávám mramorový, nám zase sladké chutná, ale pod krém v každé vrstvě dávám vždy džem, taky mám nejraději ty z Lidla Maribel, vyzkoušej např. jejich višňový, borůvkový, rybízový, ty nejsou tak sladké. Já mám te´d rybízový svůj, povedl se takový kyselejší, tak dávám ten, ale jinak mám nejradši ten borůvkový.
Já taky nakupuju hlavně v Lidlu, čokoládu na vaření, máslo, cukr, marshmellow, občas nějaké pomůcky, silikonové formy atd....džemy, jejich lískooříškový krém ala nutela, mě přijde kvalita super a cena taky dobrá a máme ho přes ulici. Jen to kaštanové pyré tam nemají.
@mizulienka a kam jedete? já jsem taky z Moravy, bydlíme na rozhraní Valašska a Hané

mizulienka
11. aug 2011

@reruna ideme do valasskeho mezirici, presne do Mstenovic 🙂

reruna
11. aug 2011

@mizulienka tak to neznám, ale ValMez máme asi 20 km
@jakelina dneska jedu do KM, tak se chytám okouknout tu novou prodejnu, kde jsi nakupovala přes net, jsem zvědavá, jestli odolám a moje peněženka taky, chtěla bych si tam hlavně koupit časopis torty od mámy, jestli ještě nějaký bude mít

luci79
11. aug 2011

baby, velmi pekne vam dakujem za rady ohladom plnky....
inac @andriss23 a @dadka212 neviem ci viete....skuste si kupit banovecku pomazanku bez prichuti a mascarpone a ochutnajte ich....necitite to v tom ZIADEN rozdiel...minule som videla v telke nejakeho uznavaneho sefkuchara , kt. sa takto vyjadril...a musim povedat, ze mal pravdu...banovecka je lacnejsia nahrada mascarpone 😵 ...tak verim, ze budete spokojne tak ako ja...aj tiramisu robievam z banoveckej 😵
a pridavam aj ja nejake tie moje vytvory 😅 😉

dadka212
11. aug 2011

@mizulienka do 28 som nerobila ale do 24 robím zo 6 alebo ešte som robila do 28 ale štvorcovej z 9

dadka212
11. aug 2011

@luci79 krásne tortičky 🙂
a ja neviem bánoveckú kupujem deckám na chlebík ale mne príde taká hustejšia, tuhšia ako mascarpone to je také mňááám sa mi to rozplýva na jazyku taká jemnosť 😀

mizulienka
11. aug 2011

@reruna a nechces doniest to gastanove pyre? 🙂

mizulienka
11. aug 2011

@luci79 tie su nadherne a krasne farby si zvolila, ozaj krasne.

mizulienka
11. aug 2011

@luci79 uz dlhsie pecies? mas velmi peknu pracu...to s tou banoveckou natierkou som uz pocula...takze vravis, ze krem je chutny aj s tym?

luci79
11. aug 2011

@dadka212 dakujem 😵....ano je hustejsia, banovecka, ale chutovo je vyborna
@mizulienka dakujem za chvalu 😀 ...nie nepeciem dlho, som stale zaciatok, peciem len pre rodinu a znamych 😵 a tiramisu z banoveckej je pre nas jedna velka mnamka 😀

mizulienka
11. aug 2011

@luci79 tak to urcite vyskusam 🙂 dakujem za tip.

lena29
11. aug 2011

Dobrý den, jsem naprostý amatér 😅 a chci se zeptat, jestli se dá použít jedlý obrázek pouze na marcipán nebo ho mohu dát i na krém? Děkuji moc 😵

zdenallicka
11. aug 2011

@lucula73 Často ne, jen občas.. dávám lesní směs..🙂

jakelina
11. aug 2011

@reruna tak mi pak napiš, jaké to tam paní má. 😉

gabika11
11. aug 2011

kocky, ja tiez uvazujem o pridani mrazenej ovocnej zmesi do torty na osviezenie. Viem, ze sa ot tu pisalo, ale proste nemam tolko casu tu citat dozadu.
Treba ju predtym rozmrazit alebo take zmrazene len obalit v praskovom cukre? A hodila by sa do cokoladovej torty s coko kremom lesna zmes?

mia114
11. aug 2011

Ahojte
Uz od rana vypekam korpusy 😅 mala mi asistuje, kedze je uz hore dlhsie, a drobec este spi.
Inac co sa tyka mrazeneho ovocia, tak ja davam mraene maliny, nerozmrazujem ich, a davam ich vzdy na plnku a potriem este trochou plnky a nikedy som nemala problem ze by bol korpus moc mokry.

lamps
11. aug 2011

Ahojte cukráročky, aj ja používam bánoveckú nátierku ako náhradu za mascaropne a je to veľká mňamka. Dávala som ju do tiramitsu torty a len sa tak po nej zaprášilo 😀. Želám Vám pekný a slnečný deň 😅

katy1979
11. aug 2011

@dadka212 ak najdes niekde orechy tak daj vediet. lebo ja potrebujem aj do tej svadobnej vsak chcu dve poschodia orechove.

katy1979
11. aug 2011

@lena29 ano mozes

vlada111
11. aug 2011

@katy1979 ak by si si vylúskala, ja mám od svokry. Nakedy to potrebuješ, priniesla by som ti to, v BA som často. 🙂

vlada111
11. aug 2011

baby aké máte skúsenosti s mramorovým korpusom? Chcela by som ho robiť, má nejaké muchy?

katy1979
11. aug 2011

@vlada111 do takeho 20,8. skusim sa este popytat tu v okoli ci niekto nema a keby nie napisem ti. a dakujem
nie mramorovy nema ziadne muchy