Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
katulkaaaaaa
27. aug 2011
@tica prosim ta traktor si robila podla nejakeho postupu?mna caka jeden za mesiac
janulkamartinko
27. aug 2011
baby dakujem za všetky povzbudenia a paci sa mi,hned mam lepši pocit,ste zlate 🙂
jakelina
27. aug 2011
@tica krásné
@dadka212 krásná dorta
@mizulienka krása a to jsi toho moc nenaspala :-|
dajna11
27. aug 2011
tak dnes som odovzdala....na krstiny.....bratovi...snád budú spokojní.
dadka212
27. aug 2011
@katulkaaaaaa ďakujem 🙂 farby mám preto také lebo ich dosť miešam hocijako :-N alebo fakt dám do hmoty len štipku a zafarbí to tak jemne, teraz som chcela takú "romantickú" jemnú 😃

@mizulienka nádherná tortička 🙂 a ďakujem

@tica ja som lienku piekla v normálnej nerezovej miske v tescu majú parádne 😉

@jakelina ďakujem 🙂
katy1979
27. aug 2011
@tica
@bzucinka nie tie kamienky nie su jedle to su normalne kamienky z umeleckeho obchodu
a priemery boli 31,26,15
katy1979
27. aug 2011
baby a na tyzden sa s vami lucim takze som nebrala torty ani na dalsi vikend predsa nebudem hned makat ked sa vratim z dovolenky. uz nema byt tak teplo tak nech sa vam len a len dari
vlada111
27. aug 2011
@tica ďakujem za pochvalu 🙂
vlada111
27. aug 2011
@tica tak ja tieto 3D asi neprekonám. Mám obrovský blok pustiť sa do takých. Nechápem, ako to vieš 😞
vlada111
27. aug 2011
@mizulienka nádhera, hore je piping gel? 😉
lamps
27. aug 2011
@dadka212 krásna a nežná tortička 🙂 . Na ten cyklaménový kvietok na torte máš nejaký postup?
vinka
27. aug 2011
baby ktorá ste robili také modré tramky na krstinovú tortu?Rýchlo mi hodte foto.Chcem také tramky 😉
lusil2005
27. aug 2011
ahojte zienky!!! po dlhej dobe zas stojim nad tortami, a uz k vam bezim po radu... robim prsia manzelovmu kolegovi ako podakovanie ze ho vozi po robote domov :-N a chcem sa spytat - neviete ako sa robi taka ta zvlnena cierna krajka? byva to ako lem na podpresenke tych prs... viete co myslim? :-x
lussy23
27. aug 2011
@mizulienka - nádherná a zlatučká tortička
@dadka212 - prekrásna
@tica - krásne delka
@mrka2 - krááááááááááááááááása
@andriss23 - nádherné
lussy23
27. aug 2011
@katy1979 - krásna , čistá práca, úplne ako z knižky @dajna11 - krásnučká
mrka2
27. aug 2011
@mizulienka aka zlatuckaaaa 😃 jooj,take by som s radostou robila x-)
@dadka212 krasna!
@katulkaaaaaa no ani mi nehovor :-p
anibas
27. aug 2011
@tica traktor perfektný x-) x-)
anibas
27. aug 2011
@andriss23 krááásne - a tá mandarinková musí byť mňamka 🙂 🙂 🙂
anibas
27. aug 2011
@mrka2 vôôôôbec nevidno, že tortám bolo horúco - krásne sú 😉 a nepostrehla som prečo končíš ? tt ?
anibas
27. aug 2011
@mizulienka joj moja - už viem komu dám hlas - super 😃 😃 😃 😃 😃
anibas
27. aug 2011
ja mám dobojované - idem variť obed - rybie prsty -
prajem pekný víkend VŠETKÝM !!!!!!!!!!! x-) x-) x-) x-)
mizulienka
27. aug 2011
dakujem dievcata za vsety lajky, potesili 🙂

@anibas si zlata, dakujem 🙂 sutaz by mala byt anonymna, ze? =-)
zuzana124
27. aug 2011
ahojte, pridávam moju včerajšiu tortičku a idem pozrieť aké dielka zase pribudli 🙂
jakelina
27. aug 2011
@mizulienka jaká soutěž???
@zuzana124 nádherná
mizulienka
27. aug 2011
@jakelina na TOMe je sutaz o najkrajsiu detsku tortu 🙂 ja som ta dala tuto, ale len preto, ze muz stal nado mnou a neodisiel, kym som to tam nepridala 😃
@zuzana124 nadherna krasna
mrka2
27. aug 2011
@anibas ani nie, jednoducho sa mi uz nechce :-p nehovorim,ze nadobro, pre nas isto budem piect,ale auta,motorky,futbalky,sekery... no kde sme? kebyze kvietocky, zvieratka... tak to aaano,to s radostou 😃
mrka2
27. aug 2011
@zuzana124 ta je uzasna! x-) x-) x-)
jakelina
27. aug 2011
@mizulienka to je dobře, že nad tebou muž stál. Je krásná. Já na Slovensku nejsem registrovaná, ale zaregistruju se a budu hlasovat. 😉
mizulienka
27. aug 2011
@jakelina si mila, dakujem, ale je tam vela krasnych torticiek, ja by som sa nevedelea rozhodnut, komu dat hlas 🙂
anibas
27. aug 2011
@mrka2 moja reč - akurát my dnes mm hovoril, že keď niekto bude chcieť tortu auto - mám povedať - nie je na sklade 😃 😃 😃 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli