Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

bzucinka2
28. aug 2011

@zdenallicka tak ja by som babo urobila tvar z puncoviny a telo moze byt aj z korpusov alebo tiez z puncoviny a vytvarovala by som tvaricku a, potiahla a hotovo 🙂ine ti neostava 🙂

lusil2005
28. aug 2011

ahojte zienky, pridavam svoju dnesnu rychlovku... o deviatej rano som dala piect korpus a o tretej si boli pre nu. medzi tym som zmakla este rychlu prechadzku a nakup 😀 😀 😀

jakelina
28. aug 2011

@lusil2005 ty jsi nezmar, krásná 😉

mrka2
28. aug 2011

@lusil2005 perfektna! no ty si snad super zena,alebo co?! 😕

katulkaaaaaa
28. aug 2011

@lusil2005 akoze ma neser!!! 😀 😀 😀 rychlovka?toto?perfektna je 😉 toto sa da pri trojtyzdnovom babetku? 😵 ako povedala @mrka2 ti si super zena 😵

dajna11
28. aug 2011

@jakelina krásnučký

lusil2005
28. aug 2011

@jakelina
@mrka2
@katulkaaaaaa

ale nieeee, to len moj syn je superdieta, teda aspon dnes bol... dovolil mi fakt ze makat. bol dokopy hore asi 5 hodin dnes. a teraz zas buva. dufam ze mi to v noci "nevynahradi"... 😅

a dakujem za pochvaly!!!!! 🙂

mia1111
28. aug 2011

@lusil2005 - tak tá je nádherná 😵 😵 😵

dm1
28. aug 2011

jej baby citam ze som vam chybala 😀 . Ja hned ako si prisli rano v piatok pre tortu som odchadzala s rodinkou na vikend prec do podhajskej spala som 3 hodiny tak som nestihala sem ist a dat foto 😝

jakelina
28. aug 2011

@dm1 tak ta je luxusní. Můžu se zeptat, jaká je to barva ta zelená??? Děkuju.

dm1
28. aug 2011

@jakelina dakujem 😵 . To je strasny mix farieb 😝 ofarbena hmota najskor gelovkami trochu listova zelena + extra zelena a potom este prachova machova zelena, do stredu moss green a este potom bordova na bokoch plum odtien takze som malovala o dusu 😝

vinka
28. aug 2011

Baby dakujem Vám všetkým,že sa Vám páčia moje torty.Snažila som sa.Poradte mi ako sa miešajú hmoty.Potrebujem peknú maskáčovu farbu.Má to byť maskáčovy mešec. 😝

jakelina
28. aug 2011

@dm1 tak to je fakt hodně odstínů, já mám zelenou jenom jednu, musím nakoupit a míchat.

mia1111
28. aug 2011

@dm1 - tak ja čumím s otvorenými ústami na monitor 😅 . Torta je úžasnááááááá 😵 😵 😵

dada78
28. aug 2011

@dm1 tortička bola nádherná, škodaže ju nekrájali, cestu prežila v pohode, bola v klíme 😉 a jedna foto nevesty pre Teba 😵

pipka
28. aug 2011

@katy1979 no koonecne som doma 😝 😉

naaadhernaaaaaaa, vidis, ja som to vedela, ze ty to dokazes 😎
drotiky nedrotiky, vyzera nadherne, urcite aj chuti a to je hlavne 😀 😵 😵

lusil2005
28. aug 2011

@dm1 wow, krasa krasa krasa

dm1
28. aug 2011

@dada78 jaj som rada ze prezila cestu som na to myslela celu cestu do podhajskej 😝

dm1
28. aug 2011

@jakelina no mozno by nemusela byt ani ta bleda praskova farba keby zafarbim hmotu sytejsie trosku 😉

dadka212
28. aug 2011

@lusil2005
@dm1 baby nádherné torty ! prekrááásne 😵

bzucinka2
28. aug 2011

@dm1 fakt krasna 🙂
baby nemate ulozene nejake torty na inspiraciu svadobne nejake uzasne honostne ukazkove, mozu byt aj na pilieroch aj nemusia, ak mate budem vam vdacna za obrazky alebo linky dakujeeeeeeeem, lebo co som nasla zo 20 ja tak zatial si pani nevybrala velmi ani jednu :-/

dm1
28. aug 2011

@bzucinka2 nejake ti vkladam ale najlepsie ked sa tetuse nic nepaci nech si sama najde obrazok aku chce a hotovo

eyael
28. aug 2011

tak škoda, žádná Pražanda tu není, tak vám "děkuji za pomoc" a jdu hledat jinam 😒

broucek2
28. aug 2011

@eyael proč, přehlédla jsem asi tvůj příspěvek. Já jsem z Prahy, teda původně z Brna

eyael
28. aug 2011

@broucek2 - hledám nějakou šikovnou maminku z Prahy, co vyrobí dort pro naší treperendu k narozeninám - sháním náhradu za maminku co se bohužel vrací do práce a tak s dorty končí 😕 tak kdybyste třeba o někom věděly, budu ráda

broucek2
28. aug 2011

@eyael asi bych něco zvládla, záleží na představě a na čase, kdy by byl potřeba. Pár dětských už jsem dělala.

broucek2
28. aug 2011

@eyael jinak na kšeft teda nepeču, zatím jen pro rodinu a rodinné kamarády, protože již chodím do práce. Mám to jen jako koníček místo korálků a jiných ručních prací, které musely kvůli malé stranou

anibas
28. aug 2011

@dm1 excelentná torta 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨

eyael
28. aug 2011

@broucek2 dcerka je zamilovaná do krtečka a dinosaurů, tak sháním něco takového - jeden nebo druhý 😉

broucek2
28. aug 2011

@eyael krásné dorty, ukázku mých mám ve fotoblogu tady https://www.modrykonik.cz/fotoblog/broucek2/alb... a na kdy by to mělo být?