Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lamps
24. sep 2011

@pristela tá je krásna veľmi, veľmi krásna a milá 🙂 😅 😅

maya30
24. sep 2011

naozaj nikto ? ☹

yamahafazer
24. sep 2011

@maya30 ja som to robila na drotikoch,ale ako tam pise pri tom postupe tak skus,ze ho tam vlozis len si ho dobre navlhci vodou alebo potri jedlym lepidlom mne to tam osobne drzat nechcelo preto som to na drotikoch robila listy a to drzalo po kope

ikula2
24. sep 2011

Moja Vuitonka 🙂 , ako roboty riadne vela iba 2 hodiny som malovala znaky

janka2110
24. sep 2011

@ikula2 tak ta je fantasticka 🙂 uplne ako original 😵

yamahafazer
24. sep 2011

@ikula2 ta je perfektna 😵uplne dokonala ,ze si odfotila svoju kabelku 😉 😀 a ako si robila tie znaky mas ich strasne pekne

dadka212
24. sep 2011

@ikula2 prekrásna práca 🙂

reruna
24. sep 2011

@ikula2 ta je parádní 🙂

dadka212
24. sep 2011

a tu sú moje dnešné

mariann2
24. sep 2011

@pristela tá punčová vyzerá dobre, podľa akého receptu si robila?

reruna
24. sep 2011

@yamahafazer krásná je ta svatební s tou krajkou 🙂 nedivím se, že ji paní hned chtěla taky 🙂

mariann2
24. sep 2011

@ikula2 myslím, že kabelka je úplne dokonalá, vecičky od teba mi prišli, len som ich nestihla vybrať z pošty, teda až v pondelok

reruna
24. sep 2011

@jerryjanka jé jak se ti povedlo zabarvit tolik hmoty na černo? já jsem barvila jen kus hmoty - smartflex a musela jsem do toho dát všechny možné barvy a půlku černé a pak se to hrozně lepilo a teda ani bych to nechtěla jíst tolk barvy. Jestli má tm rád černou, tak mě se více líbí dorty bílé a na to černé ozdoby, opačně, než jsi to měla, pak by stačilo té černé jen trochu. Ta fialková je moc hezká, to máš perleť nahoře?

ikula2
24. sep 2011

@maya30 ten piestik tusim na drotik potravinarsky, ale ak nebudes drotikovat tak mozno by to drzalo aj bez

ikula2
24. sep 2011

@yamahafazer kraaasna krajka, ja ju tak obzeram tiez by som to chceeela
@mariann2
@dadka212
@janka2110 jej dievcata vseeetkym dakujem 😵 , znaky su vyrezane z tenkej folie a tak som potom pretierala ako stencils, iba stetcom, ale z blizka je vidno nejake nedostatky, nie su uplne dokonale

adka_praha
24. sep 2011

ahojte... 🙂 ja som robila vcera rychlo jednu malu, kmotrinej matke... mala narodky a isli sme na navstevu po dlhej dobe, tak nech neideme s prazdnymi rukami... 😀 teri kusok pomahala, tak je to obcas take kostrbate... 😅

lussy23
24. sep 2011

@adka_praha . krásnučké
@dadka212 - krásne tortičky
@ikula2 - waw nádhera

lussy23
24. sep 2011

@zuba - nádherná @mia114 - úžasná gitara @mariann2 - jej zlatučké a peknučké @daducha - náádherná a tá maččka je prekrásna aj poník @yamahafazer - nádhera @adul67 - parádne torty @jerryjanka - krásnučké @pristela - krásna a zlatá @desmodka - krásne a zlaté torty. ovečka je priam na spapanie =)
@lamps - je krásna a ten kvietok je bombový

maya30
24. sep 2011

@yamahafazer
@ikula2 dakujem, budem to robit bez drotikov, skusim to teda prilepit vodou 🙂 potom dam foto 😉

mariann2
24. sep 2011

@pristela ďakujem za receptík, vyskúšam 😉

mariann2
24. sep 2011

@lussy23 ty si taká zlatá, že všetkých chváliš menovite 🙂

ivkaivka
24. sep 2011

Ahojte, mohli by ste mi poradiť, ktoré gelove farby sú najlepšie, resp. hodiť link, kde ich môžem kúpiť? DAKUJEM

Plus moje tento-týždnove pokusy 🙂

dajna11
24. sep 2011

tak toto je rychlovka....susede na guláš párty...na miesto dezertu 😀 😀 ....snád sa poteší..

79zuzana
24. sep 2011

@dajna11 no toto ja milujem... ze rychlovka 😀 okrem toho ze tie kvety by som ani nezvladla, aj keby zvladla tak by som ju robila aspon tri dni... suseda bude urcite vytesena

jerryjanka
24. sep 2011

@janulkamartinko no robila som z mmf - inu som ešte neskušala

jerryjanka
24. sep 2011

@reruna do jednej dávky mmf som dala skoro celu čiernu gelovku 😕 😅
na tej fialovej su glitre na tortu. preto je to take lesklé

jerryjanka
24. sep 2011

@ikula2 teda LV dokonalá na fotke vyzerá ako keby si bola v obchode a fotila realku, nadhera fakt sklanam sa 😵

ikula2
24. sep 2011

@jerryjanka dakujeeeem 😵
@dajna11 ty si vtipkarka rychlovka 😅 ved tie kvety si musela robit aspon 2 hodiny 😲 a este su na drotikoch 😉 tak take rychlovky chcem aj ja

ikula2
24. sep 2011

@dadka212 krasna ta krstinova, prosim ta papucky si vymyslala ci si robila podla sablony ?