Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pristela
24. sep 2011

@katulkaaaaaa jejda tá je krásna, ta modra je uzasna s tou farbou telicka 😉 aj pekne pismenka ake tu su?

zdenallicka
24. sep 2011

@lusil2005 Ten čokokrém k tomu čokokorpusu asi nemůže jít pod potah, co? 😕

lusil2005
24. sep 2011

@zdenallicka asi nie, ja som robila iny krem k tomu...

ikula2
24. sep 2011

@dm1 neviem koho sa spytat ale Monika vam objednavala tie krajky na sugarveil? Ci to padlo.

dm1
24. sep 2011

@ikula2 to padlo som sa jej na to tento tyzden pytala a ze to nebude objednavat lebo by musela z kazdeho 100kg ☹

ikula2
24. sep 2011

@dm1 aha takze ani krajky ani sugrvail 😖 skoda

dm1
24. sep 2011

@ikula2 ale ved uz je znova na SK aj sugarveil aj krajky ale krajky najlacnejsie za 65 eur 😝

lucula73
24. sep 2011

@ikula2 chápem,chápem 😀 😀

katy1979
24. sep 2011

hej cukrarskepomocky ich teraz maju za nejakych 56eur. asi si od niekoho vypytam na narodky ci napisem jeziskovi.

ikula2
24. sep 2011

@dm1 ano sugavail ano len tie krajky to je cena, neskutocna a to predpokladam ze maju 100perc. rabat 😝

dm1
24. sep 2011

@ikula2 no neviem ono si nemyslim ze az taky velky rabat tam maju lebo za tu cenu su 2 krajky a ovela vacsie ako chcela monika predavat

ikula2
24. sep 2011

@dm1 juj ked mna tak rozculuje ked vidim tie rozdiely na echopoch a ked viem ze niektore veci sa fakt daju dat za nizsiu cenu tak ma to vytaca, ale ano citala som dozadu ze si pisala o krajkach a ze su mensie, ty mas len jednu ci 2ks celu?

dm1
24. sep 2011

@ikula2 mam len jednu. A aj mna neboj ked to vidim ze v jednom e-shope maju nieco predrazene a niekedy pomaly raz za taku cenu 🙄

jakelina
24. sep 2011

Holky to by tak chtělo domluvit se a koupit to někde za velkoobchodní cenu a pak najít tolik zájemců, to je asi taky problém. Sto nás tady asi není 😀 😀

dm1
24. sep 2011

@jakelina 😀 ale skoda velka veru aj baby v CR na dortomanii sa na to tesili 😢

baby neviem co robit chcu po mne na svadbu nevestu - babiku ozdobit a mne sa take torty vobec nepacia 😖 . Este s barbinou OK ak je to pekne spravene ale ona mi poslala takuto babiku. a naviac je vysoka od pasa po nohy len 15cm takze to bude malicka torticka ked chcem aby to aj vypadalo a nemala suknu siroku jak fras. A este chce vediet co by to stalo

jakelina
24. sep 2011

@dm1 no ta není zrovna Miss 😀 😒

dm1
24. sep 2011

@jakelina no prave a ked sa pozries tak je malinka ved to aka bude torta? 😒

katy1979
24. sep 2011

@dm1 no fesanda je to 😅 to bol napad nejakej 70rocnej tety?
a co tak urobit nejaku gulatu pod to a na to dat tu ozdobenu babiku

pipka
24. sep 2011

@katulkaaaaaa ta krstinova je prekraaasnaaaa 😉 😉 😉 😵 a aj ta dakovnaaa 🙂

ze mne sa nechce nikto podakovat 😠 😀 😀 😀 kazdy len flasku donesie...a ja nepijem 😝 😠 😅 😀 😀 😀

dm1
24. sep 2011

@katy1979 praveze nie to jedna kocka objednavala neveste ktora si to vyslovene zelala 😝 . Vraj ju ukecavala na normalnu ale ze chce nevestu. len podla mna nevidela ze krajsie su s barbinou a mozno chce taku to len t baba povedala ze sak ona ma jednu doma ked som povedala ze si musia doniest barbi alebo kupim iba ten zapich od pasa dole barbinovy

pipka
24. sep 2011

@dm1 no to snad len obalit do krepaku a dat na auto , ktore povezie nevestu a zenicha 😅

alebo spravit aspon 3 pochodovu tortu a ako vrchne poschodie dat suknu a do toho zamontovat babiku.... 😒 😅

daducha
24. sep 2011

@lusil2005 dakujem za receptik,urcite raz vyskusaam.S tou satkou poznam,nas mladsi Timino do 3 mesiacov ignoroval kocik tak som ho vsade nosila v Manduce.Este otazka, aku cokinu si davala a kedy,hned na zaciatku slahanie ?
A dakujem za vsetky like,mna to vzdy tak potesi 😵

daducha
24. sep 2011

@jakelina tentokrat nie môj napad,som obkukala od aldoska.cz,aj mne sa to veelmi pacilo

daducha
24. sep 2011

@79zuzana ano, figurky si robim, no ten konik mi dal zabrat,teda hlava,a aj tak nie som spokojna.NO hadam sa 1-rocnej slecne pacil 😀 ,tatko bol nadseny

desmodka
24. sep 2011

baby dakujem za vsetky lajky, mooooc potesia/potesili 😀

daducha
24. sep 2011

@dm1 no,ja by som neveste povedala ze tuto pes uchmatol a urobila barbinu 😀 .Ze po tom niekto tuzi 😨 Ale nie, vazne,ja by som to nerobila.

dm1
24. sep 2011

veru baby ani ja to nechcem robit sak sa jej uz 2 dni chystam odpisat a neviem ako jej napisat slusne ze je otrasna 😝 . Taketo nieco by sa mi pacilo len tie nervy pritom si neviem predstavit http://www.tortyodmamy.sk/barbie-na-dlhsie?page=1

katy1979
24. sep 2011

@dm1 wau tak to si uplnu krasu nasla.

mrka2
24. sep 2011

ahojte dievcatka, krasne torticky ste opat popridavali, vsetky som polikovala, mala som k niektorym aj komentar,ale uz by to ani nebolo aktualne,lebo ste zas toho tolko popisali,ze az. Iba k @dm1 sa vyjadrim,ze ta babika,to je teda des 😝 😀

tu je moja knizka a idem spat. 🙂