Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

cessy
1. feb 2010

alionuska aj ja som minule prave nad tym rozmyslala, ze kolko ich na jeden krat beries 😵 😵 😵 myslim tych cukrikov.. 😵 😵 😵

stalida peknucke 😉

zuzulatko
1. feb 2010

ahojky alionuska 🙂)
ma to byt pre 71 rocnu zenu k narodeninam, nejaka torta, obycajna. Len vies vzdy robim taku, ze urobim korpus, prerezem ho na niekolko casti a medzi to dam krem a dzem a potom spojim, na vrch dam krem a je to ale vzdy to je o tom istom. Tak ci neviete nejaku extra fajne 🙂 nemam inspiracie dost 😀

stalida
1. feb 2010

asi mame vsetky rovnake myslienky, aj ja som myslela na to, ako alionuska skleduje veeelke mnozstvo cukrikov🙂 Ali a nie je to pre teba pracne sa zabavat este aj s robenim hmoty, ked mas tolko objednavok? Neskusala si nejaku inu hmotu?
henika,gratulujem ku dalsej objednavke.Urcite to zvladnes
anibas-torta je peknucka, ja sa tiez od zaciatku pecenia stale najviac tesim na to zdobenie🙂Ako dieta na hracku🙂
cessy, skoda ze si to nevzala ☹

cessy
1. feb 2010

zuzulatko na prvej strane mas od alionusky recept na potah z MMF, pozri ten 😉

henikav1
1. feb 2010

cessy, povedz ze si si to rozmyslela, nech mozme stresovat spolu 😵

llumka
1. feb 2010

cessy,velka skoda ze si to odmietla
ved pecies ovela lepsie ako ja
ja som mala uz 1 objednavku a to bola moja tretia potahova riskla som to
a ja som este upozornila zakaznicke ze som zaciatocnicka nech neocakava dokonalu

alionuska
1. feb 2010

Stalida,ja som skusila K2 ale co ja viem...nechutilo mi to...prisla mi na chut taka umela 😝 😝 Chystam sa vyskusat RDI roll decor icing,alebo WI-white icing...ale zatial som spokojna s domacou vyrobou...ja zas nemam tej roboty tolko...dve,tri za tyzden.... 😕 Tak zarabam 3baliky cukrikov a 2kg cukru,6lyzic citronky a kedze mi vzdy nieco trosku zostane z minula,tak zmiesaavam novu hmotu s tou starsou...ale priebezne ju nemam nikdy dlhsie ako tyzden v chladnicke...Inak s takou odstatou sa mi potahuje lepsie ako s cerstvo zarobenou.... 😀
Heni..no ty si sa nejako rozpiekla.Mysky kludne urob s MMF. Tusim cessy robila taku torticku.... 😕 😉

cessy
1. feb 2010

ahojte, heni ja som robila s myskami, to bola moja druha v poradi 😀 😀 😀 , to teda vyzeralo.... 😝 ale drobcovi sa pačila 🙂 . presne ako piše alionuska z MMF 😉

henikav1
1. feb 2010

jej cessy, akurat ti ich tu oslintavam 😀
nadhernucka, presne tak ju budem robit. Cize urobim normalnu okruhlu tortu, tu a tam vydlabem dieru, potiahnem a tu a tam polozim mysku, alebo polmysku, vsak??

a uvedomila som si kolko si uz toho napiekla a ake krasne, fakt sa ti cudujem ked si taka sikovna ze nechces piect na objednavku

cessy
1. feb 2010

heni uz sa o tom nebavme 🙄 🙄 🙄 , keby sa ma zajtra niekto opytal ci neupeciem, tak by som zas povedala ze nie....

presne tak najpr som vydlabala dierky lyzickou a potom potahovala, mysi som robila ale 2 dni do predu a farbila som ich zivocisnym uhlym 😀 😀 😀

alionuska
1. feb 2010

Ahoj kocky..tak pridavam moju najnovsiu...pre nasho Samka k narodkam..on len tych pavukov lubi.... 😀 😀
http://www.tortyodmamy.sk/?q=ostane-torty-pre-d...

stalida
1. feb 2010

alionuska, prave som na to pozerala, pekna torticka, ti pavuci nemaju chybu 🙂

henikav1
1. feb 2010

alionuska, krasnucka detska torticka 😵

alionuska
1. feb 2010

Dakujem..to bolo tak narychlo robene..kvoli dnesnym prazdninam..inak mala byt az na piatok..ale sestra mi volala,ci by som ju nestihla na ppondelok...tak som makala... 😀 😀

lenka.pav
1. feb 2010

ali, ty si priste profik do spiku kosti 😉 . tie pavuky su ako ozajstne, take realne, brrrrrrrrrrr. 😀 😀 😀
dievcata, ake kremy a korpusy su u vas najoblubenejsie? lebo uz nemam chut na klasiku, ktoru robim: biela piskota alebo cokoladova piskota a parizsky, falosny parizsky alebo karamelovy krem. mate napad na nieco ine a chutne?

henikav1
1. feb 2010

ja by som babulky velmi chcela recept na taku velmi jemnu nadychanu piskotu, ak mate, potesi
a lenka mozes poslat aj cokoladovu a kremy , nech mam inspiraciu
😵 😵 😵 😵 😵 😵

lenka.pav
1. feb 2010

heni, super cokoladovy, teda kakaovy korpus som objavila na tortyoddamy, vola sa cokoladova torta rozpravka a ten korpus ma fakt velmi prekvapil, je uplne jemnulinky
http://www.tortyodmamy.sk/?q=content/cokoladova...
na falosny parizsky krem je recept tiez na tejto stranke:
http://www.tortyodmamy.sk/?q=content/falosny-pa...
a moj parizsky krem, ktory u nas vsetci miluju, je:
5 celych vajec vyslahas do peny s 250 g krystaloveho cukru a s kakaom (ca. 2PL, podla farby aku chces), potom ho das v miske do hrnca s vodou a miesas na pare, kym nie je teply. nechaj ho vychladnut a zmiesaj s 375 g masla. hotovo, je velmi dobry.
aj mne by sa zisiel recept na nadychanu piskotu, tusim raz vyskusam tu nadstavovanu

henikav1
1. feb 2010

dakujem lenka 😵
uz aj ukladam, skor nez sa mi to strati 😵

lenka.pav
1. feb 2010

nikto nema oblubene a osvedcene recepty? sup sem s nimi, pls 😉 😵

stalida
1. feb 2010

lenka,ja mam oblubeny mramorovy korpus-uz som tu o nom pisala a falozny parizsky krem. Ale velmi rachly a dobry je napr. traseny mandarinkovy alebo cok. krem. Neviem ci to poznas. Akurat nemoze ist pod potahovku, tam treba dat pudingovo-maslovy.
A este mam celkom oblubeny nugatovy krem. To sa uvaria Zlate klasy v mlieku s cukrom,po vychladnuti sa zaslaha maslo a nutella podla chuti (u nas vzdy padne za obet cela 😝 ).

sofi07
2. feb 2010

u nas je uz zopar rokov cislo 1 tato torta, nie je presladena, este si na jadnotlive rezy davame slahacku, manm:
Cesto: Vyslahat 8 zltkov+240g pras. cukru+4pol. lyzice vody, pridat 240g polhrubej muky, 120g mletych orechov a sneh z 8 bielok.
Plnka: 1dcl silnej ciernej kavy, 200g cokolady, 500g masla, 3 lyzice kakaa. Cokoladu roztopit v horucej kave, nechat vychladnut. Maslo vymiesat, pridat kakao, vychaldnutu kavovu zmes a dobre vyslahat.

cessy
2. feb 2010

jej kolko receptikov, uz aj kopirujem 😵 😵 😵

niekto ste sa tu pytali na farbenie kakaom....ja som vcera skusala farbit uz spraveny falosny marcipan a krasne to islo....takze sa nemusi pridavat uz pri mieseni, ale da sa uz aj do hotoveho.davala som holandske kakao orion 😉

stalida
2. feb 2010

sofi a do toho korpusu nejde prasok do peciva? lebo recept vyzera dobre, musim vyskusat 🙂

cessy
2. feb 2010

prave som si objednala potahovu hmotku WI, ale len 3 kg....som zvedava co je to za zazrak 😀

stalida
2. feb 2010

cessy,ja som si minule objednala tiez 1x,ale len 1kg,pouzila som ho zatial len na modelovanie.Robilo sa s nim dobre a rychlo tuhol.

klara_klara
2. feb 2010

caute tak mam za sebou prvu potahovanu pre kamoskinho syna na 2 narodky bola biela, s bielym kremom pod potahom a s jogurtovou plnkou, postavicky musim este vylepsit ale uz som prisla na to ako robit potah s marshmallow cukrikov a to je super. prvu som robila pre mm ta sa mi nepodarila ale tato je uz lepsia 😉 😉 😉

cessy
2. feb 2010

stalida ja som ju chcela skusit aj na potahovanie...vsade to chvalia, tak som zvedava

klara gratulujem a nezabudni pridat fotku, nech mozeme pozriet aka si sikovna 😉

hejdita
2. feb 2010

klara_klara torticka pekná 😵 tie srdiecka dole su dobry napad 😉

henikav1
2. feb 2010

klara, velmi pekna a mila torticka, len tak dalej 😉

cessy
2. feb 2010

jeej klara ja som nevedela ze foto v albume....inak je peknucka 😵