Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

raci
13. okt 2011

@jakelina jj díky, chtějí cokoli bez másla, tak snad už si nějak poradím, potom sem dám zase fotku... 🙂

adul67
13. okt 2011

pomôžete mi s tym parížakom prosím ☹

dadka212
13. okt 2011

@miciatko potiahla som bielou a vykrajovala z čiernej hmoty a lepila a lepila....

dík kočky tá zebrová to je inšpirácia od @anibas 😉 raz som ju robila, som nevedela podla koho a teraz si ju vybrali v mojom albume, že takú chcú, tak robím znova....

miciatko
13. okt 2011

@dadka212 aj som si myslela,ze tak sme to tu skumali s mm ,ale inspiracia krasna a vypracovanie tiez super,sikula

zuba
13. okt 2011

@dm1 dani hod aké by bolo treba priestory, že skúsim niečo zistiť aj ja a teda do akej sumy

anibas
13. okt 2011

@adul67 robíš falošný ? on má byť ako žuvačka - ide šľahačka - cukor - kakao - rozpustená cera - vychladnúť a pridať maslo - super je s banánom

lusil2005
13. okt 2011

@eliska22 dakujem! 😀 je to coko MMF.

dm1
13. okt 2011

@zuba treba ze tak max. pre 70 ludi aby sa tam rovno dalo aj najest a aby obed, sala, kava vyslo okolo 8,5 😝

zuba
13. okt 2011

@dm1 a v trenčíne hej?

dm1
13. okt 2011

@miciatko @akme ono nie je problem ked mi to hned poslete lebo ja idem v nedelu sestre a musim jej doniest aj peniaze nech to ona cele neplati. Tak mi to poslite tak aby som do nedele rana vedela kolko mam vziat evracov na moravu 😎

zuba
13. okt 2011

@zuba bo som premýšľala, že sa opýtam u nás v škole - tam sa v jedálni robia aj svadby a tak

dm1
13. okt 2011

@zuba jj v trencine. prave to ze tam to moc nepoznam. zatial mame info z Piano clubu /byvala merina/ tam sme mali svadbu 😵 . Kamke som to poslala tak uvidme

zuba
13. okt 2011

@dm1 a koľko trvá stretko, podľa toho sa odvíja tá cena za sálu asi

anibas
13. okt 2011

@zuba cca od 8:00 - 9:00 - do 17:00-18:00

zuba
13. okt 2011

@anibas dík 🙂

desmodka
13. okt 2011

baby potrebovala by som radu... chcu odo mna, 25 pneumatik (priemer 10 cm) a jeden kabriolet, vsetko samozrejme ako tortu.. kolko mam pytat??? 😨

dm1
13. okt 2011

@zuba presne tak ako anibas napisala asi 🙂

anibas
13. okt 2011

@desmodka torta ako 3D - cena 10-12 € a mini tortitičky - asi budú poťajované roládky - berie sa cca 2,50 -3 € - tak píšu na TOM

katulkaaaaaa
13. okt 2011

baby co spravite ked vam vide vecsia torta?povedala som predbezne okolo 25e a teraz mi vychadza az 32e...robila som znak motorky ducati,mna tak nebavia taketo torty:(

lusil2005
13. okt 2011

@anibas to fakt? ja mam teraz robit tie maturantske - velku 3D stuzku a 26 malych torticiek so stuzkami a menami... a vobec netusim kolko im mam povedat odhadovanu sumu 😖 takze 2,50 ked dam za malu torticku, bude to ok? bude to potahovane pravym marcipanom 🤐

katy1979
13. okt 2011

@katulkaaaaaa urob kompromis skus pytat 30+

dm1
13. okt 2011

@katulkaaaaaa no zalezi ako sa dohodneme. ked chcu tortu DO 30 eur tak nepytam naviac aj keby som sa sekla o kilo. Ak chcu cca. 30 eur tak +/- 5 eur mam rezervu s ohladom na vahu

svetielkoand
13. okt 2011

@anibas tak neskoro som citala, uz som dokoncila moju druhu tortu v zivote 😅 na fotke je este sem tam skrob preto je ta siva taka flakata, ked som to pretrela mokrym stetcom, bola super

lusil2005
13. okt 2011

Druha torta hotovaaaaa! Ale foto dam az zajtra 😖 Korpus na dalsiu prichystany, vytvarovany, parizska slahacka sa chladiiiii. Juj milujem stresssss! 😀

dm1
14. okt 2011

@lusil2005 tiez ponocujes? ja som prave potiahla tu velku opaku 3-poschodovu a akosi mam strach nechat ju na policke v ladnicke ked ju zlozim je to tazke jak fras 😝 . Naviac som to este dala na podlozku z dosky ktora sama o sebe vazi 1,8 kg 😅

miciatko
14. okt 2011

@dm1 tak si nezabudla napisat,moc dakujem, vcera som to neak pretlacila cez znamych,ale v buducnosti ked si budete objednavat ,daj mi prosim info,urcite si aj ja objednam,dakujem moc

adul67
14. okt 2011

@anibas určite?už som ho robila a nebol taky trochu ma to prekvapilo tak možem zašlahat maslo dakujem 🙂

zdenallicka
14. okt 2011

@alenv Já jsem mořské dno dokončovala až po potažení a vychlazení dortu.., měla jsem ho na lince a dělala a lepila ozdoby přímo.. mléčný marcipán tuhne prakticky hned... 😉

alenv
14. okt 2011

@zdenallicka takhle to mám v plánu tak snad se povede díky 😉

dada78
14. okt 2011

tento týždeň jedna tortička, skúšala som robiť slona podľa dortomanie, len mi akosi to telo je malé, asi som mala ešte väčšie koliečko vykrojiť http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=421&...