Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
lusil2005
18. okt 2011
@mizulienka este nie. tento tyzden musim prenho skocit...

@jakelina ano mame! dakujeme :-N
lusil2005
18. okt 2011
@miciatko dakujem! aj vam posielame gratulacie 😃
lucula73
18. okt 2011
@pristela prosím ťa a akú bielu čokoládu si použila?dala si aj do nej tuk?ja som skúšala teraz cez víkend a na bielu mi to vobec nechytilo,na hnedú čokoládu perfektne....neviem kde som spravila chybu =-)
hodím foto,len som to mala veľmi orosené z chladničky,zle sa mi to fotilo
pristela
18. okt 2011
@lusil2005 cicus aj od nas mu daj pusinku 😃 no radsej dve :-p

@lucula73 jeej ten transfer je krasny, este že ho vymysleli 😃 do bielej som asi nedavala mala som obycajnu z billy clever ci ako sa to vola, prosto ta najlacnejsia co je v bille, a ako si s nou robila?

Inak z tohto co dnes robim ak bude doboska tak som kráľ ]-( ]-( ]-(
lusil2005
18. okt 2011
@pristela dam aj tri! 😃
dm1
18. okt 2011
@zuba Zuzi prosim ta co si spominala zeby si sa opytala v skole na moznost toho stretka myslela si v TN? lebo ten piano club padol su tam skuzkove
bzucinka2
18. okt 2011
@pristela ja som robila v miskach 🙂
@jakelina aj ja som natierala cokoladu na foliu 🙂
bzucinka2
18. okt 2011
@pristela teda telo v miske a hlavu som tusim vyrezavala 🙂
ale ja som robila leziaceho nie sediaceho:-)
zuzana124
18. okt 2011
@mia114 nádherné tortičky 🙂
bzucinka2
18. okt 2011
@pristela tak ja som robila podla tohto postupu 🙂 http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=324&...
pristela
18. okt 2011
@bzucinka2 oooooo, ano, ano, ano to je oooooooon , si poklad, uzasna, neskutocna, zlatá, keby si chlap mozno ta aj milujem 😃 😃 😃 😃 😃 😃 dakujeeeem 😉
bzucinka2
18. okt 2011
@pristela 😃 😃 😃 skoda ze nie som chlap 😃 😃 😃 😃 nemas za co dakovat, od toho sme tu
zuba
18. okt 2011
@dm1 Dani hej v TN na Sihoti - tak ja tam teda zajtra zavolám, že čo by to stálo a či je to cez ten víkend voľné, ak bude normálna cena.
pristela
18. okt 2011
@bzucinka2 no neviem či skoda 😃 ja som dost strelena, ziadna vyhra 😃 😃 😃 ze @lusil2005 😃 😃
jaaj taka som rada, ved to vypada ake jednoduchô :-N az na to ze to mam robit z tej visnovo slahackovej torty ]-( a slahacka veruze tak drzat nebude ale nevadiiii postup je suprovy, jaj ale som rada :-N
bzucinka2
18. okt 2011
@pristela 😃 😃 😃
dm1
18. okt 2011
@zuba jj super len teraz v tomto obdobi je to problem ked su stuzkove :-|. nie je v TN aj nejaka hotelovka ci kuchar-casnik? lebo ma napadlo ci by sa nechceli aj oni prezentovat a tym padom ponuknut priestory za dobre peniaze. pacilo by sa mi keby tam niekto ukazal aj vyrezavanie z ovocia a zeleniny to sa mi mooooc paci
zuba
18. okt 2011
@dm1 No mám pocit že na námestí je reštika kde pracujú detská čo študujú kuchár čašník - oproti MC Slniečko,a el nie som si 100% istá.
katy1979
18. okt 2011
@pristela ja som robila podla toho postupu z dortomanie
alenv
18. okt 2011
tak holky ted mám, pauzu.. malej má zřejmě šestou nemoc tak to je něco horečky 40😞 ale snad už bude konec a pak se puštím do dortu pro synovce bude mít dva roky a za deset dnů jedeme na oslavu. Máte nějakou inspiraci pro tak malého chlapečka?
lussy23
18. okt 2011
@katulkaaaaaa krásna torta
lussy23
18. okt 2011
@reruna @mia114 - prekrásne torty
lussy23
18. okt 2011
@lucula73 - krásne koláčiky, ten vrch sa mi páči
pristela
18. okt 2011
@alenv neboj to prejde aj moj najmensi to mal , vzdy to bolo len 3dni a dr ani lieky nedala , ze to prejde, len na horucku, a kasky co mali male tak tym to na treti den skoncilo ze sa vyhadzali a pak bolo dobre, moj sa ale nevyhadzal, tak neboj , bude dobre a ani sa nenazdas auz budes vypekat tortickyyyy 😉

Inak ja sa chystam mrk ten obchodik v Partizanskom, je to blizo odo mna , tak vybehnem niekedy oci popásť, len potrebujem pozicat tie kamosky co to tam platili 😃 😃 😃 😃
alenv
18. okt 2011
@pristela nejprve jsem si myslela, že to jsou zoubyk, je nám půl roku tak by to odpovídalo, ale takové teploty 😞 tak jsem jela k dr. a nic mu krom teploty není.. jen vždycky jak to vylítne..strašně mě to vyděsí zítra je to třetí den tak snad už to skončí 😞
sestra by chtěla pro malého nějakou tvarohovou nápln.. nevíš o nějaké dobré?
anibas
18. okt 2011
@alenv ešte riešiš čípok ? on sa tam tak vtisne a dosť
alenv
18. okt 2011
@anibas už jsem mu ho dala🙂 nejdřív ho vytlačoval ven, tak jsem přidržela a dobrý.. už spinká 🙂 snad nám to brzy skončí..
anibas
18. okt 2011
@alenv rúčky a nôžky musí mať teplé - vtedy klesá teplota
alenv
18. okt 2011
@anibas faakt to jsem nevěděla.. on je při vysokých teplotách má většinou ledové a pak po práškách mu zteplají.. on je ještě maličkej.. tak když to takhle vylítne tak mu dám hned lék.. lehnu si s ním do postele a mokrou žinkou mu omývám hlavičku a krček.. víc nezvládne.. na hrudníčku dostává záchvaty a já ho nechci stresovat.. na hlavičce je mu to moc příjemný pak mi krásně usne a teplotka jde dolu.. at už je to za námi.. uplně brečím, když ho vidím jak ho ta horečka ovládá
zuzana124
18. okt 2011
@alenv my sme mali tiež šiestu nemoc, tiež som sa vydesila ale nakoniec všetko dobre dopadlo, tuším na 4 deň sa malá vyhádzala a tým aj skončili teploty (malá mala 6 mesiacov) , vlastne ako to prišlo tak to aj odišlo. Držím palčeky prajem a prajem skoré uzdravenie 🙂
mailli
18. okt 2011
holky, potřebovala bych poradit... budu dělat dort (zatím to mám jen předběžně dohodnuté, času mám dost než budu péct) a do těsta na piškot nemůžu použít prášek do pečiva... nemáte nějaký trik na to, aby i tak byl piškot nadýchaný? to si vymýšlím, co? :-N

Začni písať odpoveď...

Odošli